VigRX Plus Põhjalik ülevaade – 2017 Best Male Enhancement Product

Home » Review » Vigrx » VigRX Plus Põhjalik ülevaade – 2017 Best Male Enhancement Product

Last Updated on

Ostukorvi mees lisaseadmeid võib olla üsna heidutav. Millised tööd? Millised mitte? Kuidas sa võisid võimalik teada?

VigRX Plus Effect

vigrx_plus

Esiteks ostes tahes toidulisandi, sealhulgas meeste seksuaalse jõudluse suurendamiseks, see on alati oluline teha vahet hype reaalsusest. Ja kuidas üks seda teha?

Külm. Hard. Scientific. Kirjandus.

Jah, see on õige: Hoolikalt läbi uuringud esindaja täiskasvanud osalejad.

On oluline, et täiendada koostisosadest (või toode ise) on kontrollitavatel teaduslikel, kontrollitud uuringus andmed, mis toetavad toote nõudeid. Sel juhul meeste suguelu.

Kuigi see ei ole see lahendid hoiak bash teiste lisaseadmete toidulisandeid seal, VigRX Plus “kontrollitud inimese uuringu andmete ja nendega seotud teaduse räägib enda eest.

Mis aastat turul, VigRX Plus on üks enimmüüdud mees mehisus toidulisandeid koosneb segu hoolikalt valitud koostisosad.

Mis VigRX Plus? VigRX Plus võtmekomponendid

Siin on sisalduva koostisaine VigRX Plus (botaaniline nimi):

Osa kasutatakse: kogus ühe kapsli (mg)

Ginseng’i Root – 100
Serenoa repens Berry – 100
Crategus rivularis Berry – 100
Ginkgo biloba Leaf – 100
seksturnera Leaf – 100
kuradisarve- Vine – 075
Erythroxylum catuaba Koor – 050
Ptychopetalum olacoides Koor – 050
Cuscuta chinensis Seed – 025
Epimedium sagittatum Leaf – 015
Bioperiini (väljavõte piper nigrum puuvilju) – 005

Kokku Summa: 720 mg

Nüüd, kui me oleme tuvastanud, mis on see, me läheme süvaülevaade raske, milliseid VigRX Plus tegelikult teeb. Nr hype või hocus pookus. Just dokumenteeritud uuringu andmed. Teeme ära.

Kuidas VigRX Plus toimib?

kuidas-ei-vigrx-pluss-pillid-töö

Kliinilised uuringud on näidanud, et toode mitte ainult suurendada oma peenise, kuid on tõhus ka erektsioonihäired. Paljud kliendid tunnevad abil VigRX Plus pillid tugevamaks ja püsivam erektsiooni seksuaalvahekorra ajal. Samuti seksuaalset naudingut saab suurendada ja arvu orgasmi suurenenud.

kliki siia tellida VigRX Plus ametlikul kodulehel »

Rakendada jõudu IIEF

IIEF – mida kuradit see on? Hea küsimus. IIEF tähistab ” International Index erektsioonifunktsiooni .” See on teaduslik ise aru vahend mõõtmiseks peamised tulemuslikkuse näitajad, mis on seotud kraami me mehed on huvitatud, sest see puudutab suguelu. Tehniliselt öeldes, IIEF on täheldatud mõõdetakse järgmisi valdkondi:

 1. erektsioonivõime
 2. seksuaaliha
 3. orgasmic Funktsioon
 4. Suhete rahulolu
 5. Üldine rahulolu

See IIEF.

Räägime pikemas perspektiivis eelretsenseeritud uuringus hetkeks.

Mehed vanuses 25-50 aastat, kes olid ravi taotlevate seksuaalse düsfunktsiooni ambulatoorse kliinikud uurijate pakuti osalemist selle konkreetse uuringu. Uuringus osalejad olid mittespetsiifiline rahvusest mehed elavad Indias. Noh, nad anti VigRX Plus – 2 kapslit päevas 12 nädala jooksul. Mis juhtus?

 • Statistiliselt oluline (P <0,0001) suurenemine IIEF-EF punkti skoori algtaseme uuringu lõpuks (12 nädalat) võrreldes platseeboga.
 • Võime tungida partner (Q3 IIEF) ning säilitada ja erektsioon pärast tungimist (Q4 IIEF) kasvas 59% ja 63% , kes said VigRX Plus.
 • Märkimisväärne tõus iga domeeni IIEF näitab, et VigRX Plus paranenud erinevate aspektide seksuaalse toimimise meestel.
 • Päevaks 84 (lõpuni VigRX Pius ravim), uuringu tulemuseks statistiliselt olulist suurenemist (p <0,001) ja IIEF-A, IIEF-B ja IIEF-üldskoorid võrreldes platseeboga .

In the end, pärast 12 nädalat, VigRX Plus oli statistiliselt oluliselt parem kui platseebo parandamisel erektsioonihäirete isikutel ED. Samuti oli oluliselt parem kui platseebo parandada muude aspektide seksuaaltervise nagu libiido, vahekorra rahulolu, orgasmihäirete funktsiooni ja üldist rahulolu.

Nüüd, vaadake üks mitte-eelretsenseeritud uuringus tulemusi, mis oli 75 meest 25-50 aastat India kerge kuni mõõduka ED. Need, kes VigRX Plus 12 nädalat pälvis oluliselt paremaid tulemusi kui platseebo parandada erektsioonivõime isikutel seksuaalne düsfunktsioon.

Siin tehnilist kõnepruuki kõigile teile nohikutele seal.

Ravi VigRX Pius andis statistiliselt olulist suurenemist (p <0,0001) ning IIEF-A, IIEF-B ja IIEF-üldskoorid võrreldes platseeboga, päeval 84 (ravi lõppu). Saavatel isikutel VigRX Pius, võrreldes algväärtusega tõusnud lõpuni ravi IIEF-A, IIEF-B ja IIEF-Total olid 9, 20,1 ja 11,56 võrra. Vastavad tõusu platseebogrupis 0,62, 1 ja 0,68.

Ravi rahulolu hinnatuna TÖÖTLUSED (patsiendi versioon) oli statistiliselt oluliselt kõrgem VigRX Pius grupis võrreldes platseeboga päeval 28, päeval 56 ja päeval 84. Lõpus ravi keskmine TÖÖTLUSED skoori oli 82,31 selles VigRX Pius rühm ja 36.78 platseeborühmas.

Kolmas viidatud uuringus osalesid mehed Iraanis, mitte määratud rahvuse ja näidanud selget suundumust efektiivsust VigRX Plus, vaatamata väga väikestes annustes, väike hulk teemasid ja lühiajalised järelkontrolli.

Lisaks eraldi uuringud valitud koostisosad VigRX andmeil paranesid seksuaalse funktsiooni , on ära toodud mitmes retsenseeritud artikleid. Ginseng – üks koostisosi VigRX Plus – leiti olevat tõhus alternatiiv ED raviks meestel antidepressant indutseeritud seksuaalne düsfunktsioon.

Hoiatus: Me ei taha siinkohal märkida, et kuigi viidatud uuringud ja on muljetavaldav, on ka teisi avaldatud uuringuid, mis ei näita sama efektiivsus VigRX Plus või selle koostisosi.

Niisiis, kes teeb?

VigRX Plus on valmistatud Põhja-Ameerikas firma nimega Leading Edge Marketing d / b / a Leading Edge Tervis asub Kanadas. Vastavalt oma äri esitamise Better Business Bureau, nad on olnud toimingud ilmatu 15 aastat.

Siin on nende kontaktandmed naaseb ja tühi-tähi.

Leading Edge Marketing
100-645 Tyee Road
Victoria, BC V9A 6×5
604-677-5365

Kuidas Spot Autentne VigRX Plus Pill

võlts-vigrx-pluss

On oluline, et te kontrollida toote ehtsuse, kui selle saate. On odavam pillid eBay ja Amazon, mis on palju odavam, kuid kui sa saad võltsitud sa ei naudi tõelist kasu, et VigRX pakub. Kontrollimaks, kas te saate autentne toote võite proovida järgmist:

 1. Kontrollige autentne kood – VigRX Plus lisab “Authenticy kood” nende pakendil. Kood on numbrikombinatsiooniga, et saate kontrollida oma veebilehel, et kontrollida, kas teil on autentne või originaalversiooni.
 2. Kapsel purustada – Kui kapsel purustada originaal on pruunika värvi sarnane pipar. Kuid võltsitud on valget värvi see.
 3. Kontrolli hindu – Kuu pakkumise VigRX Plus maksab $ 76,99 ja nad ei paku allahindlust, nii et kui te näete seda teistel saitidel on palju madalam hind, seda tõenäolisem on võlts. Ostmine palju odavam toode, mis ei tööta ei ole praktiline.

võlts-vs-real-vigrx-pluss

kliki siia tellida VigRX Plus ametlikul kodulehel »

Kas VigRX Plus on turvaline?

Lihtsalt, sest toode on toidulisand, ei tähenda see alati tervislik keha, eriti kui teil on eelnevalt olemasolevad terviseprobleemid. Maitsetaimed võib tekitada erinevaid reaktsioone teatud isikute, nii ettevaatlik. Ole kindlasti nõu oma arstiga enne kasutamist. Ainult täiskasvanutele.

Rise of the Petturid

Ilmselt VigRX Plus “populaarsus on tulla maksumus: võltsitud. Jah, võltsinguid. Vastavalt oma ametlikul kodulehel, mõned hoolimatute täiendada petturid seal loonud võlts versioonid VigRX. Leading Edge ütleb saate öelda, mida “märgatavad … valge pulber tableti” ja “puudumine Leading Edge Tervis vöötkoodi.” Võlts iteratsiooni on identifitseeritud ka märgatavalt odavam hind, liiga.

Mis juhtub, kui see ei tööta?

Leading Edge on ilmselt koos tegutseda klienditeeninduse osakonda. Vaadake oma vile puhas A + hinnang Better Business Bureau (seisuga märts 2017). Lisateavet nende tagasipöördumise poliitikat, vt VigRX Plus “ametlik garantii poliitika lehel.

Kust osta VigRX Plus?

On ostu viited ametlikele VigRX Plus kodulehel allpool, kuid pea meeles, sa ei ole kohustatud ostma seda kraami. Kuigi me kompenseerida müügi kaudu affiliate linke, mis aitavad meil rahastada saidi, selle autoritest ning selliste kaugel see meist öelda, mida teha oma raha. Meil on liiga palju austust meie külastajate kunagi teha.

Täname peatumisteekonna poolt ja me hindame teie toetust.

kliki siia tellida VigRX Plus ametlikul kodulehel »

67/100 : by 201 users
Vigrx Review
BUY NOW »