VigRX Plus In-Depth Review – 2017 Najlepší mužský Vylepšenie produktu

Home » Review » Vigrx » VigRX Plus In-Depth Review – 2017 Najlepší mužský Vylepšenie produktu

Last Updated on

Nakupovanie pre mužské vylepšenie môže byť docela skľučujúca. Tie, ktoré fungujú? Tie, ktoré nie? Ako si mohol možno vedieť?

VigRX Plus Effect

vigrx_plus

Po prvé, pri nákupe akéhokoľvek potravinový doplnok, vrátane mužských zvyšujúce sexuálnej výkonnosti, je to vždy dôležité oddeliť humbuk od reality. A ako sa dá robiť, že?

Chladný. Hard. Scientific. Literatúra.

Jo, to je pravda: Starostlivo vykonané štúdie s reprezentatívnymi dospelých účastníkov.

Je dôležité, aby zložky doplnku (alebo samotný výrobok) majú overiteľné vedecké, kontrolovaná štúdia dáta, ktoré podporujú tvrdenia o lieku. V tomto prípade, pánske sexuálnu výkonnosť.

Aj keď to nie je to hlási postoj bash ďalšie vylepšenia stravy tam, VigRX Plus ‘kontrolované štúdie na ľuďoch dáta a súvisiace vedy hovorí samo za seba.

S rokov na trhu, VigRX Plus je jedným z najlepších predajných mužnosti muža stravy zložených zo zmesi starostlivo vybraných ingrediencií.

Čo je v VigRX Plus? Tieto VigRX Plus Kľúčové zložky

Tu sú ingrediencie obsiahnuté v VigRX Plus (botanické názvy):

Časť práce: množstvo na kapsulu (mg)

Panax ginseng Root – 100
Serenoa repens Berry – 100
Crategus rivularis Berry – 100
Ginkgo biloba Leaf – 100
Turnera diffusa Leaf – 100
Tribulus terrestris Vine – 075
Erythroxylum Catuaba Bark – 050
Ptychopetalum olacoides kôra – 050
Cuscuta chinensis Semeno – 025
Epimedium sagittatum Leaf – 015
Bioperine (extrakt z plodov Piper nigrum) – 005

Celková suma: 720 mg

Teraz, keď sme určili, čo je v ňom, budeme hlbokého ponoru ťažkých do toho, čo VigRX Plus vlastne robí. Žiadny humbuk alebo hokus Pocus. Len zdokumentované študijné dáta. Poďme to urobiť.

Ako sa VigRX Plus funguje?

how-does-VigRX-plus-prášky-work

Klinické štúdie preukázali, že výrobok nielen zvýšiť svoj penis, ale je tiež účinný proti erektilnej dysfunkcie. Mnohí zákazníci cítia pomocou VigRX Plus pilulky silnejší a dlhšie trvajúci erekciu pri pohlavnom styku. Rovnako tak sexuálne potešenie môže byť zvýšená a počet orgazmov sa zvyšujú.

kliknite tu na objednávku VigRX Plus z oficiálnej webovej stránky »

Využiť silu IIEF

IIEF – čo to sakra je? Dobrá otázka. IIEF je skratka pre ” International Index erektilnej funkcie .” Je to vedecký self-hlásené prístroj na meranie kľúčových ukazovateľov výkonnosti v súvislosti s materiálom, ktorý sme ľudia majú záujem, pretože sa týka sexuálnu výkonnosť. Technicky vzaté, IIEF je pozorované pri meraní nasledujúce oblasti:

 1. erektilná Funkcia
 2. zmyselná žiadosť
 3. orgazmu Funkcia
 4. styk spokojnosti
 5. Celková spokojnosť

To IIEF.

Hovorme o dlhodobé, recenzovaná štúdie, na okamih sa.

Muži vo veku 25-50 rokov, ktorí boli, ktorí vyhľadávajú liečbu sexuálnej dysfunkcie u ambulancií vyšetrovateľov bola ponúknutá účasť v tomto konkrétnom odbore. Študijné predmety boli od nešpecifických národnosti mužov žijúcich v Indii. No, oni dostali VigRX Plus – 2 kapsule denne po dobu 12 týždňov. Čo sa stalo?

 • Štatisticky významné (p <0,0001) zvýšenie IIEF-EF domény skóruje začiatku do konca štúdie (12 týždňov) v porovnaní s placebom.
 • Schopnosť preniknúť partnera (Q3 IIEF) a udržanie erekcie a po preniknutí (Q4 IIEF) sa zvýšila o 59% a 63% u jedincov užívajúcich VigRX Plus.
 • Významný nárast v každej doméne IIEF naznačuje, že VigRX Plus zlepšiť rôzne aspekty sexuálne funkcie u mužov.
 • V deň 84 (koniec VigRX liečby Plus), štúdie viedla k štatisticky významnému zvýšeniu (p <0,001) zo IIEF-A, IIEF-B a IIEF-celkové skóre v porovnaní s placebom .

Na konci, po 12 týždňoch, VigRX Plus bol štatisticky významne lepší než placebo pri zlepšovaní erektilnej dysfunkcie u pacientov s ED. To bolo tiež významne účinnejší ako placebo pri zlepšovaní ďalšie aspekty sexuálneho zdravia, ako je libido, styk uspokojenie, orgazmus funkcií a celkovej spokojnosti.

Teraz, pozrite sa na jeden z non-recenzované výsledkov štúdie, ktorá mala 75 mužov medzi 25-50 rokov v Indii s miernou až strednou ED. Tí, ktorí používajú VigRX Plus po dobu 12 týždňov zbieral výrazne lepšie výsledky ako placebo v zlepšenie erektilnej funkcie u pacientov s sexuálnych dysfunkcií.

Tu je technický žargón pre vás všetkých čudáka vonku.

Liečba VigRX Plus viedla k štatisticky významnému zvýšeniu (p <0,0001) zo IIEF-A, IIEF-B a IIEF-celkové skóre v porovnaní s placebom, v deň 84 (koniec liečby). U jedincov liečených VigRX Plus Priemerné zvýšenie od začiatku do konca liečby IIEF-A, IIEF-B a IIEF-Celkovo bolo 9, 20,1 a 11,56, resp. Zodpovedajúce zvýšenie v skupine s placebom boli 0,62, 1 a 0,68.

Liečba uspokojenie, ako bolo stanovené editáciou (verzia pacienta) bola štatisticky významne vyššia v skupine VigRX Plus v porovnaní s placebom v deň 28, deň 56 a deň 84. Na konci liečby bolo priemerné skóre Edits bol 82,31 v skupine VigRX Plus a 36,78 v skupine s placebom.

Tretia citovanej štúdie bolo zaradených mužov v Iráne, na nešpecifikovanú národnosti, a demonštroval jasný trend smerom k účinnosti VigRX Plus, a to napriek veľmi nízkych dávkach, malým počtom subjektov a krátkodobé sledovanie.

Okrem toho, samostatné štúdie na vybrané zložku VigRX preukázali zlepšenie sexuálnych funkcií , ako je uvedené v niekoľkých recenzované článkov. Bolo zistené, že účinnou alternatívou pre liečbu ED u mužov v antidepresívne indukovanej sexuálnej dysfunkcie – ženšen – jedna zo zložiek v VigRX Plus.

Disclaimer: Chceme, aby v tejto súvislosti uviesť, že zatiaľ čo citované štúdie a sú pôsobivé, existujú aj ďalšie publikované štúdie, ktoré nevykazujú rovnakú účinnosť pre VigRX Plus alebo jeho zložiek.

Takže, kto to robí?

VigRX Plus je vyrábaný v Severnej Amerike pre spoločnosť s názvom prednú hranu Marketing d / b / a prednú hranu zdravie so sídlom v Kanade. Podľa ich podnikanie podanie s Better Business Bureau, že som bol v prevádzke po dobu neuveriteľných 15 rokov.

Tu je ich kontaktné údaje pre priznanie a ktovie čo ešte.

Predná hrana marketing
100 – 645 Tyee Road
Victoria, BC V9a 6×5
604-677-5365

Ako na mieste autentického VigRX Plus pilulky

fake-VigRX-plus

Je dôležité, aby ste si overiť pravosť výrobku, keď ste ho dostal. Existuje lacnejšie prášky na eBay a Amazon, ktoré sú oveľa lacnejšie, ale ak sa dostanete falzifikáty nebudete využívať skutočné výhody, ktoré ponúka VigRX. Ak chcete zistiť, či sa zobrazí autentický produkt si môžete vyskúšať nasledujúce:

 1. Skontrolujte pôvodný kód – VigRX Plus pridáva “Authentic kód” na ich obale. Tento kód je rad čísel, ktoré si môžete skontrolovať na svojich internetových stránkach overiť, či máte autentické alebo pôvodnú verziu.
 2. Rozbiť kapsulu – Keď rozbiť kapsulu, originál má hnedastú farbu podobnú korením. Avšak, falzifikáty má biele farby v ňom.
 3. Skontrolujte ceny – Zásoba mesiace VigRX Plus stojí $ 76,99 a nemajú ponúknuť zľavu, takže ak vidíte to na iných miestach za oveľa nižšiu cenu, tým pravdepodobnejšie je falošný. Nákup oveľa lacnejšie výrobok, ktorý nefunguje, nie je praktické.

fake-vs-real-VigRX-plus

kliknite tu na objednávku VigRX Plus z oficiálnej webovej stránky »

Je VigRX Plus bezpečné?

Len preto, že výrobok je doplnok stravy neznamená, že to bude vždy byť zdravá pre telo, a to najmä ak máte pre-existujúce zdravotné podmienky. Byliny môžu vyvolať rôzne reakcie u niektorých jedincov, takže sa odporúča opatrnosť. Uistite sa, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím. Len pre dospelých.

Rise of the podvodníkov

Je zrejmé, že VigRX Plus popularita prišla s nákladmi: falzifikáty. Áno, falzifikáty. Podľa svojich oficiálnych internetových stránkach, niektorí bezohľadní doplnok podvodníci tam vytvorili falošné verzia VigRX. Vodiacej hrany hovorí, že môžete povedať, tým “znateľné známky … bieleho prášku v tablete” a “nedostatok predného okraja zdravotníctva čiarového kódu.” Falošné iterácie je tiež identifikovaný výrazne nižšiu cenu, taky.

Čo sa stane, keď to nefunguje?

Vodiacej hrany sa zdá, že ich konať spoločne v oddelení služieb zákazníkom. Pozrite sa na ich píšťalka čistý A + rating Better Business Bureau (od marca 2017). Pre viac informácií o ich politiky návratu, pozri oficiálna záruka politickú stránku VigRX plus ‘.

Kde si môžem kúpiť VigRX Plus?

Existuje nákup odkazy na oficiálnych stránkach VigRX Plus nižšie, ale pamätajte, že ste žiadnu povinnosť kúpiť toto. Aj keď sme kompenzované predaja prostredníctvom affiliate odkazy, ktoré nám pomáhajú financovať webu, jeho autormi, a tak, ak to od nás ti povedať, čo má robiť s vašimi peniazmi. Máme príliš veľa rešpektu pre našich návštevníkov, aby vôbec urobiť.

Vďaka za návštevu a vážime si vašu podporu.

kliknite tu na objednávku VigRX Plus z oficiálnej webovej stránky »

55/100 : by 165 users
Vigrx Review
BUY NOW »