VigRX Plus, Derinlemesine İnceleme – 2017 En İyi Erkek Geliştirme Ürün

Home » Review » Vigrx » VigRX Plus, Derinlemesine İnceleme – 2017 En İyi Erkek Geliştirme Ürün

Last Updated on

Erkek geliştirmeleri için alışveriş oldukça zor olabilir. Olanlar hangi işe? Hangilerini değil mi? Nasıl olabilir belki biliyor musunuz?

VigRX Etkisi

vigrx_plus

erkek cinsel performans arttırıcı dahil herhangi besin takviyelerinin, satın alırken ilk olarak, her gerçeklikten yutturmaca ayırmak için her zaman önemlidir. Ve nasıl bir o yapar?

Soğuk. Zor. İlmi. Edebiyat.

Evet, bu doğru: temsili yetişkin katılımcılarla dikkatlice yürütülen çalışmalar.

Bir takviyenin içindekiler (veya ürün kendisi) ürün iddialarını destekleyen doğrulanabilir bilimsel, kontrollü çalışma verileri olduğunu çok önemlidir. Bu durumda, erkeklerin cinsel performansı.

Bu orada diğer geliştirme takviyeleri bash tutumunu rapor değil iken, VigRX kontrollü insan çalışma verileri ve ilgili bilim kendisi için konuşur.

pazarda yıllık, VigRX özenle seçilmiş malzemelerle bir harmanından oluşan satan iyi erkek erkeklik takviyeleri biridir.

Verdi.VigRX Plus nedir? VigRX Artı Anahtar Malzemeler

İşte verdi.VigRX Plus’ın (botanik adları) içerdiği maddeler şunlardır:

Kısım: Kapsül başına miktarı (mg),

Panax ginseng kök – 100
serenoa repens Berry – 100
– 100 Crategus Berry rivularis
Ginkgo biloba yaprağı – 100
Turnera Yaprak – 100
Tribulus terrestris asma – 075
Erythroxylum catuaba Bark – 050
Ptychopetalum olacoides Bark – 050
Cuscuta chinensis Tohum – 025
Epimedium sagittatum Yaprak – 015
Bioperine (piper nigrum meyve özü) – 005

Toplam Tutar: 720mg

Şimdi içinde ne tespit ettik, biz VigRX aslında ne derinliklerine dalış ağır gidiyoruz. Hiçbir yutturmaca veya hokus pokus. Sadece çalışma verilerini belgelenmiş. Bunu yapalım.

VigRX Nasıl Çalışır?

nasıl-does-vigrx artı hapları-iş

Klinik çalışmalar ürünün penis artırmaz, sadece göstermiştir, aynı zamanda ereksiyon bozukluğu karşı etkilidir var. Birçok müşteri kullanım VigRX hapları güçlü yoluyla hissetmek ve daha uzun cinsel ilişki sırasında süreli ereksiyon. Aynı şekilde, cinsel haz artırılabilir ve orgazm sayısı artar.

resmi web sitesi dan verdi.VigRX Plus’ı sipariş için buraya tıklayın »

IIEF’de Gücü yararlanın

IIEF – halt bu nedir? İyi soru. IIEF açılımı “ Uluslararası Erektil İşlevi .” Bu erkekler cinsel performansı ile ilgilidir olarak ilgilenen şeyler ile ilgili anahtar performans göstergelerini ölçmek için bilimsel bir kişinin bildirdiği enstrüman. Teknik olarak, IIEF aşağıdaki alan ölçme gözlenir:

 1. Erektil İşlev
 2. şehvet
 3. orgazm İşlevi
 4. Intercourse Memnuniyet
 5. Genel memnuniyet

Bu IIEF bu.

Bir an için uzun vadeli, hakemli çalışmanın bahsedelim.

Araştırmacılar polikliniklerinde cinsel işlev bozukluğu tedavisi amacıyla kliniğimize 25-50 yaş arası erkekler bu özel çalışmada katılımını sunuldu. Çalışma konuları Hindistan’da yaşayan spesifik olmayan milliyet erkeklerden idi. Eh, onlar verdi.VigRX Plus’ı verildi – Günde 2 kapsül 12 hafta boyunca. Ne oldu?

 • IIEF-EF skorları arasında istatistiksel olarak önemli (p <0.0001) bir artış , plasebo ile karşılaştırıldığında çalışmada (12 hafta) sonuna kadar taban.
 • Ortak (S3 IIEF) nüfuz eder ve muhafaza ve penetrasyon (Q4 IIEF) sonra montajı yeteneği % 59,% 63 artış VigRX alan bireylerde.
 • IIEF’de her alanındaki önemli artış VigRX erkeklerde cinsel fonksiyonlarda çeşitli yönlerini geliştirilmiş olduğunu gösterir.
 • Gün 84 (VigRX tedavinin sonu) ile, çalışma sonuçlanan , plasebo ile karşılaştırıldığında IIEF-A, IIEF-B ve IIEF-toplam skorları istatistiksel olarak önemli bir artış (p <0,001) .

Sonunda, 12 hafta sonra, VigRX istatistiksel ED olan hastalarda ereksiyon bozukluğunu iyileştirme plasebodan önemli ölçüde daha iyi olmuştur. Aynı zamanda, libido, ilişki tatmini, orgazm fonksiyonu ve genel tatmin cinsel sağlık diğer özellikleri geliştirmek plasebodan önemli ölçüde üstün olmuştur.

Şimdi, ED hafif-orta Hindistan’da 25-50 yaş arası 75 erkek vardı olmayan akran gözden çalışma sonuçlardan birini göz atın. 12 hafta boyunca VigRX kullanılan olanlar topladı önemli ölçüde daha iyi sonuç , cinsel işlev bozukluğu olan bireylerde erektil fonksiyonu iyileştirmede plaseboya göre.

İşte orada tüm Meraklısı için teknik jargon bu.

Gün 84 (tedavinin sonu) üzerinde, plasebo ile karşılaştırıldığında verdi.VigRX Plus ile tedavi IIEF-A, IIEF-B ve IIEF-toplam skorları istatistiksel olarak önemli bir artış (p <0.0001) ile sonuçlanmıştır. Verdi.VigRX Plus ile muamele edilmiş deneklerde, taban çizgisine göre ortalama artışlar IIEF-A tedavisinin sona erdirmek için IIEF-B ve IIEF-toplam, sırasıyla 9, 20.1 ve 11.56 idi. Plasebo grubunda, karşılık gelen artışları 0.62, 1 ve 0.68 idi.

Düzenlemeleri (hasta versiyonu) ile değerlendirilen tedavi memnuniyeti oldu istatistiksel VigRX grubunda anlamlı derecede yüksek tedavi sonunda Günü 28 Gün 56 ve Gün 84. plasebo ile karşılaştırıldığında, ortalama DÜZENLEMELER VigRX grubunda 82,31 oldu puanı ve plasebo grubunda 36.78.

Üçüncü anılan çalışma çok düşük dozlarda, deneklerin az sayıda ve kısa süre izleyen rağmen sigara belirtilen milliyet, İran’da erkekler dahil ve verdi.VigRX Plus etkinliği karşı açık bir eğilim göstermiştir.

Bundan başka, ayrı çalışmada VigRX seçilen malzemelerle cinsel işlev iyileşme göstermiştir birden çok emsal makalelerden de belirtildiği gibi,. Ginseng – VigRX bileşenlerin bir – antidepresan bağlı cinsel işlev bozukluğu erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için etkili bir alternatif olduğu bulunmuştur.

Muafiyet: atıf çalışmaları ve etkileyici iken, verdi.VigRX Plus’ın ya da içerik maddelerinin aynı etkinliğini göstermek olmayan diğer yayınlanmış çalışmalar vardır Burada dikkat etmek istiyorum.

Peki, kim yapar?

Bir şirket Kenar Pazarlama d / b / a Leading Edge Sağlık Kanada merkezli lider denilen için VigRX Kuzey Amerika’da üretilmiştir. Better Business Bureau ile kendi iş dosyalama göre, bir kuyruklu 15 yıldır operasyonlarda oldum.

İşte getiri ve etajer için onların iletişim bilgidir.

Pazarlama Edge’i Lider
645 Tyee Yolu – 100
Victoria, BC V9A 6×5
604-677-5365

Otantik VigRX Pill Spot için nasıl

Sahte-vigrx-plus

Bunu aldığınızda ürünün orijinalliğini doğrulamak önemlidir. Orada çok daha ucuz olan Ebay ve Amazon üzerinde ucuz hap, ancak sahte olsun eğer VigRX sunmaktadır gerçek yararlarını olmaz. Eğer aşağıdakileri deneyebilirsiniz otantik ürünü alırsanız kontrol etmek için:

 1. otantik kodunu kontrol edin – VigRX onların ambalaj üzerinde “authenticy kodu” ekler. kod Otantik ya da orijinal sürümü varsa doğrulamak için kendi web sitesinde kontrol edebilirsiniz sayıların dizisidir.
 2. kapsülü kırın – Eğer kapsül kırmak, orijinal biber benzer bir kahverengimsi rengi vardır. Ancak, sahte İçinde beyaz renkleri vardır.
 3. fiyatı kontrol edin – verdi.VigRX Plus’ın bir ay temini $ 76.99 maliyeti ve onlar bir indirim sunmuyoruz, bu nedenle bu çok daha düşük bir fiyata başka sitelerde görürseniz olasılığı o kadar fazla sahte. çalışmıyor çok daha ucuz bir ürün satın almak pratik değildir.

Sahte-vs-gerçek vigrx-artı

resmi web sitesi dan verdi.VigRX Plus’ı sipariş için buraya tıklayın »

VigRX güvenli mi?

Bir üründür Çünkü bir besin takviyesi Eğer önceden varolan sağlık koşulları, özellikle de her zaman vücudunuz için sağlıklı olacağı anlamına gelmez. Otlar olabilir , bazı kişilerde farklı tepkilere uyandırmak dikkat tavsiye edilir böylece. Kullanımdan önce doktorunuza danışın emin olun. Sadece yetişkinler.

Dolandırıcılar Yükselişi

Açıkça, verdi.VigRX Plus’ popülaritesi bir maliyetle geldi: sahte. Evet, sahte. kendi resmi web sitesine göre, bazı vicdansız takviyesi dolandırıcıların orada VigRX sahte versiyonlarını yaratmıştır. Kenar Lider sizin ve bir “nin … tablette beyaz toz göze çarpan işaretler” söyleyebilirim “diyor bir satır aralığı kenar Sağlık barkod eksikliği.” Düzmece yineleme ayrıca da bir fark daha ucuz fiyata göre tanımlanır.

Bu işe yaramazsa ne olur?

Kenar Lider müşteri hizmetleri departmanında birlikte onların hareket var gibi görünüyor. (Mart 2017 itibariyle) Better Business Bureau tarafından kendi düdük temiz A + notunu göz atın. Onların iade politikası hakkında daha fazla bilgi için verdi.VigRX Plus’ resmi garanti politikası sayfasına bakın.

Nerede verdi.VigRX Plus’ı satın alabilirim?

Orada aşağıda resmi VigRX web sitesine satın alma bağlantıları vardır, ancak bu şeyleri satın almak zorunluluğumuz yoktur, unutmayın. bize siteyi kendi yazarları ve böyle finanse edilmesine yardımcı ortaklık linkleri aracılığı satış telafi ederken, çok para ile ne yapacağını söylemek bizden olsun. Ziyaretçilerimizin hiç bunu yapmanız için çok fazla saygım var.

Uğradığınız için teşekkürler ve destek için teşekkür ederiz.

resmi web sitesi dan verdi.VigRX Plus’ı sipariş için buraya tıklayın »

59/100 : by 177 users
Vigrx Review
BUY NOW »