Tulemused Mees Extra peenis Pills – MaleExtra Enne & Pärast Pics

Home » Review » MaleExtra » Tulemused Mees Extra peenis Pills – MaleExtra Enne & Pärast Pics

Last Updated on

mees-extra-pngMe testitud need pillid ja mõistsin, et me pidime tegema suurema eksperimendi kui nad kasvasid suurus meie neli 3 kuu möödudes. Nii tegime me alati teha, kui on haruldane olukord leida peenise laienemise toode, mis töötab … Me kirjutas talle, et meie lojaalsed meililistis.

See oli aeg, et testida seda teiste meestega seal. Nüüd, kui me testida toote teeme seda 3 kuu jooksul. Samas, kui me saame abi meie uudiskirjaga me alati minna 6 kuu test. Selle põhjuseks on, sest me võiks siis võib leida 4 uut toodet aastas et töö asemel 2. Peal, et me mõistame, et kui midagi töötab poisid siis nad tõenäoliselt tahavad proovida seda umbes 6 kuud saada tõeline suuruse kasvu … Sa tead? Midagi, mis tegelikult muuta oma elu!

Ja pärast räägib meie nimekirjas, et meil oli midagi paljulubav, 632 vastas 5 päeva jooksul öelda, et nad olid. Nad kõik tellitud ja test algas …

Mitu inimest osales Mees Extra Test

Selles katses oli meil 612 meest, kes kõik tellitud 6 kuu partii Mees Extra. See oli väiksem test kui me oleme olnud teiste peenise pillid tõestatud, et töö, kuid see oli rohkem kui piisavalt, et saada statistiliselt usaldusväärsed andmed. Ja me olime umbes, et teada saada, kui Mees Extra tõesti ei tööta või ei …

6 kuu tulemusi, kasutades Mees Extra pillid

6 kuu möödudes me kirjutasime meie üllas laienemine sõdalased saada oma mõõtmised neilt. Saime 612 tulemused tagasi, nii et nad on ainsad, saadame sealhulgas seda testi. 20 kes ei vastanud ajal olime sunnitud neid eemaldada andmekogumi meil ei olnud tulemusi neile …

Tulemused test olid veenvad.

Keskmine suurus Kasum Mees Extra

mees-extra-results-ümbermõõt pikkusega

Keskmine peenise pikkus kasu võttes need pillid olid 1,1 tolli üle 6 kuu jooksul.

Keskmine peenise ümbermõõt kasum oli 0,4 tolli üle 6 kuu jooksul.

See paneb Mees Extra nagu 3rd läbi kõigi peenist pillid seal. See on hea eraldi tootena kasutada. Ma ei ütleks, et see on parim peenise laienemise toode küll.

Kuid mõned inimesed lihtsalt otsustada, et kasutada seda pilli saada suurem. See ei anna tulemusi.

Keskmine Kuu-on-kuu peenis pikkus kasvu Kasutades Mees Extra

mees-extra-pikkus-kasvu-tulemusi

Vaatame jaotus kuu-on-kuu kasvu mehed kasutavad Mees Extra tablette. See on hea näitaja, kui kaua sa peaksid kasutama neid tablette. Meie test näitas, et tipp kuud suurus kasumid Mees Extra olid 4. ja 5. kuu pillide võtmise.

Pärast kuu 5, mis oli tipp kuu pikkuse kasum 0,28 tolli, kasv aeglustus.

Nagu teisedki pillid, et oleme testitud näeme tipp kui keha on küllastatud kõik elemendid Mees Extra tablette. Pärast seda näeme kasvu kohaleviimine.

Kui olete teinud 6 kuu vältel, me arvame, et Mees Extra on vähem tõhusad

Keskmine Kuu-on-kuu peenis Girth kasvu Kasutades Mees Extra

mees-extra-ümbermõõt-kasvu tulemusi

Nagu näete graafikult tingimusel, tipp kasvu peenise ümbermõõt suureneb juhtus kuus 5, keskmiselt. Sel kuul inimesed kogenud 0,09 tolline kasvu oma peenise ümbermõõt.

See on tihedalt järgneb kuu 5.

Siis, kui oleme näinud kõiki neid pille, on drop-off kuu 6. Me usume, et see on sellepärast Mees Extra on lakanud sama efektiivne kui olete jõudnud lähemale oma absoluutse suurim suurus.

Kuu 3 tegelikult ette väike kasv. See on ilmselt seetõttu, et kuu 3 keha üritas kompenseerida, mida oli seda täiendada. See näitab, et Mees Extra ei ole tugevaim pillid.

Halvimate kasvu

5% meestest nägi vähem kui 0,4 tolli kasvu pikkus. 13% nägi vähem kui 0,25 tolli kasvu ümbermõõt. Üks mees väitis, et ta nägi 0,1 tolline kasvu ümbermõõt ja ainult 0,2 tolline tõusu pikkus. See on muidugi halb uudis teda, kuid see oli halvim tulemus välja 612 peale 6 kuud kasutamist.

Paremini toimivad kasvu

2% testimiskogum tegelikult saadud üle 2 tolli pikk. Veel 3% nägi üle 0,7 tolli kasvu peenise ümbermõõt.

See on üllatav, sest see on mitmed standardhälbed eemale keskmisest. See aga näitab, et sa võiksid saada suur kasu, kui Mees Extra toimib tõesti hästi koos sinuga.

Parim ühes raportis, et me saime oli keegi, kes sai 2,2 tolli oma pikkuse ja 0,8 tolli ümbermõõt. Ta ütles, et pillid lihtsalt tundus, et tööd väga hästi teda. See on uskumatu kasu, kuid Tahaksin rõhutada, et see pole norm. Ta oli kõige paremaid tulemusi välja 612 ja hästi tehtud, et teda. Ma tapsin neid tulemusi juba järgmisel päeval!

Suguvõimet tulemused

585 meest teatatud märkimisväärset kasvu oma seksuaalse funktsiooni. See on tavaliselt erektsioon kõvadus. See on positiivne tulemus, kui tegelik eesmärk see pill on suurus. Nii et see on kena kõrvaltoime on.

Mees Extra ei näitavad, et seksuaalse funktsiooni parandamiseks oli tegur selle koostis. Tõepoolest, L-Metioniin lisada valemisse ja usume, et see on ette nähtud seksuaalse funktsiooni kasu asemel abi suurendamisel peenise suurus.

Rääkides kõrvaltoimeid, saab vaadata negatiivseid kõrvalmõjusid võtmise Mees Extra …

Kirjeldatud kõrvaltoimed Võttes Mees Extra pillid

Mõned mehed (8) teatas, et nad olid kerged korduvad peavalud. See ei pruugi olla tingitud Mees Extra. Siiski, kui teil on peavalud, võibolla see ei ole toote teile.

5 meestest langus seksuaalse funktsiooni. Ka see võib olla tingitud muid küsimusi, nagu diabeet, kõrge vererõhk või psühholoogiline ED probleeme. Kuid jällegi, kui te võitlevad ED, ehk VigRX Plus on parem valik sinu jaoks.

Üks meestest, kes alustas eksperiment, kuid ei lõpetanud seda tegid seda nõu oma arstiga, kui ta oli võttes teiste ravimitega seotud diabeediga.

Kas Mees Extra ohutud kasutada?

Mis enamik mehi aru ei ole negatiivseid kõrvalmõjusid kasutades Mees Extra 6 kuu pärast, see ei tundu olevat ohutu kasutada. Valem on hea ja see suurendab peenise pikkust (keskmiselt) 1,1 tolli pikk ja 0,4 tolli ümbermõõt.

Peamine põhjus, mis on tingitud koostisainetega jooksul Mees Extra, mis me minema nüüd.

Koostisosade loetelus Mees Extra pillid

mees-extra-koostisosadL-arginiin – Nagu me teame, L-arginiin on väga oluline osa peenise laienemist, sest see muutub lämmastikoksiidi organismis. See viib paranenud vere juurdevoolu peenisesse, kõrgendatud seksuaalse funktsiooni ja erektsioon.

Granaatõun on olulised, sest nad suurendavad verevoolu. Kuidas palju verd peenisesse on oluline, kui veri on see, mis kannab ehituskivid, et tegelikult kasvatada oma peenise. Mida rohkem on, seda parem on teie kasvu saab olema.

MSM on mõnevõrra salarelv. Selle kandmine on siin oluline, sest see soodustab kudede tervist. Nii et kui teil on saada suurem, MSM on seal veenduda, et teie rakud on terved ja tugevad. See seab kindla aluse kasvu.

L-metioniini on oluline. Kuid selle esmaseks funktsiooniks on tegelikult viivitades ejakulatsioon. Uuringud näitavad, et see on väike, piiratud mõju peenise laienemist, vaid suuremat mõju suguelu.

Tsink on oluline kaasamine, sest see mängib suurt rolli testosterooni tootmist. Testosteroon on teine ​​ehitusplokkide suurendada peenise koe. Põhjus, miks tsinktsitraadi kasutatakse sellepärast, et see on parem imendub organismis, mis tähendab, et on rohkem mõju oma peenise kasvu.

Cordyceps on tuntud millenniums (jah, sõna otseses mõttes tuhandeid aastaid) kui looduslik aphrodisiac. Samuti on nõue, et aidata suurendada peenise suurus samadel põhjustel nagu koostisosade üle.

Niatsiin on üks neid vitamiine (see on tegelikult vitamiin B3), et paljud inimesed on puudulikud. See aitab veresooni paremini tööle. Nüüd, et on äärmiselt oluline, kui sa arvad, mida erektsioon on: Just laienemine veresooned. Mida rohkem teie veresooni on võimalik laiendada, seda suurem on teie erektsioon on.

Kui ostate MaleExtra Male Enhancement süsteem?

osta-mees-extra

On mitmeid punktid kaaluda igal ostuotsuse. Toote kvaliteet ja klienditeenindus on parim turul. Tootja on täiesti otsekohene kasutades toidulisandeid pluss harjutusi, et saavutada tulemusi.

Praegu MaleExtra ametlikul kodulehel on ainus koht osta toodet. Näed ressursse toetada ja nende tagatisi. Võite säästa raha, kasutades ära järgmised kasulikke koodid.

Kust osta Mees Extra mees tulemuslikkuse suurendamise pillid?

Kust saab osta Mees Extra pillid? See on teie küsimusele? Sa võid osta MaleExtra loomulik meessoost laienemine toidulisandeid võrgus ametlik kodulehekülg. Võite tellida mitmel pool maailmas, sealhulgas Suurbritannia, Kanada, Austraalia, Saudi Araabia, Italia, Malaisia, Katar, Lõuna-Aafrika, Saksamaa, Šveits, Itaalia, Hispaania, Prantsusmaa, Iirimaa, Brasiilia, Dubai (AÜE) ja Singapur jne, kui saab nautida mitmeid eeliseid miks sa oodata? See Mees Extra mees laienemise pillid läbivaatamine oleks kiusatus teil tellida nüüd. Kas mul on õigus?

MaleExtra sooduspakkumised

MaleExtra sooduspakkumised hind Osta internetist
1 pudel (1 kuu pakkumine) $ 64,95 osta »
3 pudelit (3 Kuud Supply) (+ 1 Kuu Supply Tasuta ) + Pro paigaldamine geeli tasuta $ 197,95 osta »
4 Pudelid (4 kuud Supply) (+ 2 kuu pakkumine Tasuta ) + 2 Pro paigaldamine geeli tasuta $ 249,90 osta »

kliki siia, et tellida MaleExtra Hetkel »

94/100 : by 282 users
BUY NOW »