SizeGenetics Review & výsledky

Home » Review » SizeGenetics » SizeGenetics Review & výsledky

Last Updated on

“Veľkosť nezáleží.” To je to, čo tak mnoho žien hovorí. Ale ak ste človeka, ktorý v skutočnosti nie je meranie až do veľkosti oddelenia, viete, že v skutočnosti nie je pravda.  Veľkosť robí záležitosť. 

Môžete zmerať, ako moc je to dôležité nielen z hľadiska palcoch nemáte, ale pokiaľ ide o neuspokojivých alebo zmeškané sexuálnych príležitostí.

Vďaka internetu, tam sú teraz stovky možností tam pre mužov, ktorí hľadajú spôsob, ako zvýšiť veľkosť penisu. Ale niektoré z týchto metód naozaj funguje ?

V skutočnosti môžete byť prekvapení. Tam je prinajmenšom jeden produkt tam, že naozaj môže mať dramatický a trvalý nárast veľkosti penisu, a nazýva sa SizeGenetics.

Má-SizeGenetics-naozaj-work

Môj príbeh | Real SizeGenetics Review

Chystám sa povedať všetko o SizeGenetics za chvíľu. Ale najprv chcem ti povedať svoj príbeh. Vzhľadom k tomu, že ste čítanie môjho SizeGenetics recenziu, som hádať, že budete môcť vztiahnuť.

Narodil som sa s micropenis. Ide o stav, keď penis je mimoriadne malý baňa bol nižší ako 3 palce pre väčšinu svojho života. Nemyslím si, že musím vám povedať, ako to bolo ponižujúce pre mňa. Spomínam si počas puberty som sa cítil tak trápne, ale stále som myslel, že nejako sa veci otočiť mi, že to bolo niečo, čo by som práve vyrásť. Ale nikdy som to urobil.

Skúšal som ísť von s ženami. Ak chcete byť úprimný, mnoho z nich sa naozaj zdá sa starať tak moc, keď videli, ako malý som. Ale mechanici skutočne sexu boli skutočnú bolesť. Mohli sme len naozaj dostať sa do práce v určitých pozíciách, a to len vzal všetku zábavu z nej. Sex bol vždy sklamaním, a postupom času som sa vzdal. Vekom 30 som mal len sex s niekoľkými ženami vôbec, a nevidel som žiadnu pravdepodobnosť, že sa budem snažiť v budúcnosti znova. Ja v podstate rezignoval sám na celý život nútenej abstinencie. V tej dobe moja dôvera bol postrelený do pekla.

Pozrel som sa do mnohých rôznych možností. Skúšal som všetky tabletky a krémy bezvýsledne. V jednej chvíli som dokonca išiel tak ďaleko, že uvažovať o operácii! Môj lekár mi vyhovoril a odporučil penis čerpadlo miesto. Použil som, že aj to pomohlo, ale chcel som trvalé riešenie.  A potom som sa dozvedel o SizeGenetics.

Bol som opatrný o míňanie peňazí na ďalšom “riešenie”, ktoré by mohli byť ničím iným než mozgov na mojom bankovom účte. Ale rozhodol som sa, že by som skúsiť túto poslednú vec. Koniec koncov, bol som ochotný investovať peniaze na operáciu. SizeGenetics by bolo oveľa lacnejšie, než to, a oveľa menej zastrašujúce taky. Spýtal som sa doktora, čo si myslia o mojom nápade, a povedal ísť na to tak dlho, ako som bol opatrný a správne použité nástavec.

Čo je SizeGenetics?

size-genetika-3m-design

Ísť preč z mojej osobnej skúsenosti rovnako ako niektorí z SizeGenetics názory, ktoré som čítala, môže to byť najlepšie penis extender na trh práve teraz. Ak si neviete nič o penis plnidlami, môžete byť zvedaví, čo to obnáša.

Je to jednoduché. SizeGenetics je zariadenie, ktoré nosíte asi hodinu (alebo viac, ak chcete) denne po dobu niekoľkých mesiacov. SizeGenetics vykazuje mierny ťah na penis, postupne rozširuje jeho veľkosť v priebehu času.

Prečo ísť s penisom Extender?

Možno sa čudujete, “Prečo by som mal skúsiť penis extender namiesto penisu čerpadla alebo tabletky alebo nejakým iným spôsobom?”

No, väčšina penis pilulky nie sú v skutočnosti formulované tak, aby vytvárať žiadne trvalé zisky z hľadiska veľkosti. Tí, ktorí hovoria, že sa nebude poskytovať dramatické výsledky (ak vôbec nejaké výsledky vôbec). Pilulky penis môže byť veľmi užitočné, ale väčšina z nich sú formulované pre okamžité zvýšenie výkonu (viagra typ časového rámca), alebo pre určitý typ erektilnej dysfunkcie.

A čo krémy, gély, a tak ďalej? Tieto lokálna liečba môže spôsobiť určité dočasné zvýšenie veľkosti, ale to je len zriedka veľmi nápadné.

Môžete sa tiež dozvie o rôznych cvičení, ktoré môžete vyskúšať a dokonca aj závažie, ktoré môžete použiť. Odporúčam zdržiava od týchto metód. Môžu byť nebezpečné a môže spôsobiť trvalé poškodenie, ak zraníte. Sú tiež vážnu bolesť!

Čo sa týka penis čerpadlá, ktoré sa skutočne môže produkovať znateľné zvýšenie dĺžky a obvodu. Ale zisky sú dočasné a sú dodávané s niektorými pomerne vážnymi zdravotnými rizikami. Musíte nosiť upevňovací pás pri sexe, aby extra krvi v penise. Potom, čo ju zložiť (asi pol hodiny neskôr), bude vaša veľkosť ísť hneď zase dole.

Penis extender je jediný produkt tam vonku, ktoré vám môže poskytnúť s trvalými zisky vo veľkosti!

best-penis Extender
SizeGenetics je to jediné klinicky preukázané Penis Extender

Má SizeGenetics funguje?

Veľkou otázkou samozrejme (slovná hračka určená), je, či SizeGenetics bol schopný dodať. Poviem vám, čo môj osobný skúsenosť bola podobne!

SizeGenetics je inzerované ako mať “58-Way Konečný Comortckfste ™ Sy.m” No, keď som prvýkrát vzal tento prístroj z krabice ho obdržal (ktorý bol veľmi diskrétne paaged), vyzeralo to nič iné ako pohodlné. Ako som počul, že niektorí ľudia vtip, penis plnivá naozaj vyzerajú ako stredoveké mučenie zariadenia.

SizeGenetics Recenzia - Najlepší mužský Vylepšenie zariadenia z roku 2016

Tak som bol prekvapený, keď som si ju a upraviť ju, a to sa ukázalo byť veľmi pohodlné. Uľavilo sa mi to hodí mne taky.

Myslím, že viem, že to bol navrhnutý pre chlapcov s malými penisy, ale pretože som mal mikrope-, bál som sa, že budem príliš malé, aby ju používať.

Upraví som to tak, že pôsobí len trochu napätia a opustil ju. Vlastne som sotva všimli hodín prejazdu. Občas som zabudla, že som to na sebe.  To bolo, ako to bolo decentné.

V prvých niekoľkých týždňoch som len nosil SizeGenetics asi hodinu denne. Postupne sa však začal som na sebe dlhšie a dlhšie časové obdobie; Niekedy si proste zabudol dať dole. To naozaj nie je viditeľný pod oblečením, ale napriek tomu som sa cítil najpohodlnejšie nosenie to, keď som bol len visí von doma sám.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

Nebudem klamať. Musíte byť veľmi trpezlivý získať výsledky s týmto produktom. To nie je cez noc riešenie. Musíte tiež byť super usilovní. Nemyslím si, že som vynechal jeden deň po celých šesť mesiacov, ktoré som použil. Nechcel som skutočne vidieť veľa v ceste pokroku v prvých dvoch mesiacoch buď do bodu, kedy ma napadlo, či to funguje.

Som naozaj rád, že som sa nevzdal, hoci, pretože po trojmesačnej ochrannej známky som začal vidieť skutočný pokrok. Za to, že som pridal o veľa väčšiu dĺžku, a to veľmi rýchlo stalo. Nakoniec som mal spomalenie potom, čo som narazila na šesťmesačné značku. Snažil som sa nosiť prístroj od tej doby, ale som si nevšimol žiadne ďalšie významné zisky, takže predpokladám, že som maxime svoje vlastné genetiku.

Poviem vám, že je úplne v poriadku so mnou, pretože tu je pokrok, ktorý som dosiahol:

  • Štartová dĺžka: 3,5 palca
  • 1 mesiac: 4,1 palca
  • 2 mesiace: 4.4 palca
  • 3 mesiace: 4,75 palca
  • 4 mesiace: 5 palcov
  • 5 mesiacov: 5,25 palca
  • 6 mesiacov: 5,6 palca

Ja vážne nemôžem povedať, ako úžasné to je. Získal som 2,1 palca, čo je pre mňa skoro ako zdvojnásobenie veľkosti môjho penisu! Bola to šialená skúsenosť.

Pozrel som sa dole začínajúce na tri mesiace a ja som jednoducho nemohol uveriť tomu, čo som videl.

Stále som myslel som sníval, alebo tak niečo, ale každé ráno som sa zobudila a že navyše dĺžka bola tam stále. Zmienil som sa, že to sú moje ochabnuté meranie? Vzpriamený, som ešte väčší. Hovoriť o zvýšenie dôvery!

Nemal som žiadne zisky, pokiaľ ide o obvod, ale to bolo, ako som očakával. nástavce penis nezvyšujú obvod, len dĺžku. To je dôvod, prečo som stále používať svoj penis čerpadlo občas.

V prípade, že vás zaujíma, čo tento proces prispôsobovania bol ako keď som išiel okolo, bolo to rýchle a bezbolestné. Tam bol nikdy bod, v ktorom som našiel prístroj nepohodlne nosiť. Ak budete čítať o tom penis Extenders prácu, zistíte, že napätie vytvára mikro-slzy. Vaše telo opravy slzy pridaním dĺžku. Že Znie to hrozné, že jo? To tak nie je, aspoň nie s SizeGenetics. Doslova som nikdy nezažil žiadnu bolesť ani vedľajšie účinky.

Máte tušenie, ako veľmi som si prial, aby som to urobil veky dávno predtým, než som sa snažil všetky tie prášky a čerpadlá a krémy a gély. Zbytočný som toľko peňazí na tie núdzových riešení (z ktorých niektoré mali vedľajšie účinky).  Mala som len zaplatiť za SizeGenetics raz, a výsledky to dodávané sú trvalé.

Ako si môžete kúpiť SizeGenetics?

Jediné miesto, kde môžete nájsť SizeGenetics na predaj je online. Práve teraz, SizeGenetics ™ Konečný systém stojí $ 398,95 a SizeGenetics ™ Value Edition stojí $ 199,95.

Čo je úžasné je, že dostanete bez rizika záruku vrátenia peňazí po dobu 180 dní.

To je 6 mesiacov celých vyskúšať na zariadení viac ako dosť času vidieť významné zisky na dĺžku. Trvalo pol, že čas pre SizeGenetics obrátiť svoj sexuálny život okolo seba. To môže urobiť to isté pre teba.

Ak chcete ušetriť peniaze na SizeGenetics, to je čas k nákupu. Sme ponúka špeciálne SizeGenetics zľavu. Použite náš exkluzívny SizeGenetics kupón získať 10% zľavu. Táto dohoda sa nebude držať okolo dlho, takže využiť ju, kým trvá.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

 

80/100 : by 623 users
SizeGenetics Review
BUY NOW »