SizeGenetics Review & tulemused

Home » Review » SizeGenetics » SizeGenetics Review & tulemused

Last Updated on

“Suurus ei loe.” See, mida nii paljud naised ütlevad. Aga kui sa oled mees, kes ei ole tegelikult mõõtes üles suurusest osakond, sa tead, et tegelikult ei ole tõsi.  Suurus ei asja. 

Saab mõõta, kui palju see oluline mitte ainult nii tolli sul ei ole, kuid seoses pettumuse või vastamata seksuaalse võimalused.

Tänu Internetile on nüüd sadu valikuid seal meestele, kes otsivad viisil, et suurendada peenise suurus. Aga kas mõni neist meetoditest tõesti töötab ?

Tegelikult võite olla üllatunud. On vähemalt üks toode seal, et tõesti on võimalik teha dramaatiline ja püsiva kasvu peenise suurus ja seda nimetatakse SizeGenetics.

ei-sizegenetics-tõesti-töö

Minu lugu | Real SizeGenetics Review

Ma ütlen teile kõike SizeGenetics vaid hetkeks. Aga kõigepealt ma tahan teile öelda, minu lugu. Kuna sa loed minu SizeGenetics vaadata, Olen aim, et sa võib-olla seotud.

Ma sündisin micropenis. See on seisund, kus peenist on ebanormaalselt väike kaevandusest oli vähem kui 3 tolli suurema osa oma elust. Ma ei usu, et mul on vaja öelda, kui alandav see oli minu jaoks. Mäletan puberteedieas Tundsin nii ebamugav, aga ma mõtlesin, et kuidagi asjad ümber pöörata mulle, et see oli midagi, mida ma oleks lihtsalt välja kasvada. Aga ma ei ole kunagi teinud.

Üritasin lähe naised. Kui aus olla, palju neid tegelikult ei tundu hoolivad kõik, et palju, kui nad nägid, kuidas väike olin. Aga mehaanika tegelikult seksivad olid tõeline valu. Me võiksime tegelikult vaid saan seda teha teatud ametikohtadel, ja see lihtsalt võttis kõik lõbus välja. Seks oli alati pettumus, ja järk-järgult aja jooksul ma lihtsalt loobusin. Vanuse järgi 30 olin ainult seksinud mõne naised kunagi, ja ma ei näe mingit tõenäosust, et ma püüaks tulevikus uuesti. Ma põhimõtteliselt ennast alistanud eluiga sunnitud karskus. Selleks ajaks minu usaldust tulistati põrgusse.

Vaatasin palju erinevaid võimalusi. Üritasin kõik pillid ja kreemid tulutuks. Ühel hetkel ma läks isegi nii kaugele, et kaaluda operatsiooni! Minu arst rääkis mulle sellest välja ja soovitas peenis pumba asemel. Ma kasutasin seda ja see ei aidata, kuid ma tahtsin püsiv lahendus.  Ja siis sain teada SizeGenetics.

Olin ettevaatlikud raha on järjekordne “lahendus”, mis võiks olla midagi, kuid raiskamine minu pangakontole. Aga ma otsustasin, et ma püüaks seda viimane asi. Lõppude lõpuks olin valmis investeerima raha operatsiooni. SizeGenetics oleks palju odavam kui ja palju vähem hirmutada liiga. Palusin doc, mida ta mõtles minu idee ja ta ütles, et minna seda nii kaua, kui ma olin ettevaatlik ja kasutada täiteainena korralikult.

Mis on SizeGenetics?

suurus geneetika-3m-design

Lähen välja minu isiklik kogemus, samuti mõned SizeGenetics ülevaateid olen lugenud, see võib olla parim peenise extender turule just nüüd. Kui sa ei tea, palju Peenisepikendused, siis võib küsida, mida see endaga kaasa toob.

See on lihtne. SizeGenetics on seade, mis te kannate umbes tund (või mitu, kui soovite) päevas jooksul kuud. SizeGenetics avaldab õrna pinget oma peenist, järk-järgult laiendada oma suurus aja jooksul.

Miks minna koos peenis Extender?

Võib tekkida küsimus: “Miks ma peaksin proovida peenise extender asemel peenis pumba või pillid või mõni muu meetod?”

Noh, kõige peenise pillid ei ole tegelikult formuleeritud, et luua mingit püsivat tulu suuruse poolest. Need, kes ütlevad, et nad on ei anna dramaatilisi tulemusi (kui üldse tulemusi üldse). Peenis pillid võivad olla väga kasulik, kuid enamik neist on formuleeritud kohe hoogu (viagra tüübist aja jooksul) või teatud tüüpi erektsioonihäired.

Aga kreemid, geelid, ja nii edasi? Need paikset ravi võib toota mõned ajutised suurust kasvu, kuid see on harva väga märgatav.

Te võite kuulda erinevaid harjutusi võite proovida ja isegi kaalu, mida saab kasutada. Ma soovitan viibib eemal need meetodid. Need võivad olla ohtlikud ja võivad põhjustada püsivaid kahjustusi, kui sa end vigastada. Nad on ka tõsine valu!

Nagu peenise pumbad, neid tegelikult saab toota märkimisväärset kasvu pikkuse ja ümbermõõdu. Aga kasu on ajutised ja tulla mõned üsna tõsine meditsiiniline riske. Sa pead kandma kinnitusrihm seksi ajal hoida ekstra veri peenisesse. Kui olete selle ära võtta (umbes pool tundi hiljem), oma suuruse läheb paremale alla tagasi.

Peenise extender on ainus toode seal, mis võib anda teile kestvat tulu suurus!

parima peenise extender
SizeGenetics on ainus kliiniliselt tõestatud peenis Extender

Kas SizeGenetics toimib?

Suur küsimus on muidugi (pun mõeldud) on kas SizeGenetics suutis pakkuda. Lubage mul öelda, mida minu isiklik kogemus oli nagu!

SizeGenetics reklaamitakse, millel on “58-Way Ultimate Comortckfste ™ Sy.m” Noh, kui ma esimest korda võtsin selle seadme karbist välja ta tuli (mis oli väga diskreetselt paaged), see tundus midagi, kuid mugav. Nagu ma olen kuulnud mõned inimesed nali, Peenisepikendused tõesti välja nagu keskaegne piinamise seadmeid.

SizeGenetics Review - Parim Mees parandamiseks seade 2016

Nii et ma olin üllatunud, kui ma panin selle ja kohandatud ja see osutus väga mugav. Ma tundsin kergendust see sobiks mulle ka.

Ma mõtlen, et ma tean, et see oli mõeldud poisid väike peenis, aga kuna mul oli micropenis, olin mures, et ma olla liiga väike, et seda kasutada.

Ma kohandatud nii, et see avaldub veidi pingeid ja jätsid ta. Ma tegelikult vaevu märganud tunni möödaminnes. Kohati ma unustasin ma kandsin seda.  See oli kui märkamatu see oli.

Esimesed paar nädalat, ma ainult kandis SizeGenetics umbes tund päevas. Tasapisi aga hakkasin seljas seda enam ja enam aega; mõnikord ma lihtsalt unustasin selle ära võtta. See ei ole tõesti märgata all oma riideid, aga ikka tundsin kõige mugavam seljas on, kui ma olin lihtsalt poomise läbi kodus ise.

kliki siia, et tellida SizeGenetics praegu online

Ma ei valeta. Sa pead olema väga kannatlik, et saada tulemusi selle tootega. See ei ole üleöö lahus. Sul on ka super kohusetundlik. Ma ei usu, et ma vahele ühe päeva kogu kuue kuu, et ma seda kasutanud. Ma tegelikult ei näe kuigi palju edusamme esimese kahe kuu jooksul kas, kuni punktini, kus ma mõelnud, kui ta töötas.

Ma olen tõesti rõõmus, ma ei loobu, aga kuna umbes kolme kuu märk Hakkasin näha tõelist edu. Pärast seda, lisasin kohta palju pikemalt, ja see juhtus väga kiiresti. Ma lõpuks oli aeglustumise pärast ma tabanud kuus kuud märk. Olen proovinud seljas seade sellest ajast, kuid ma ei ole märganud enam suurt kasu, seega ma eeldan, et ma olen maxed läbi oma geneetika.

Las ma ütlen teile, et on täiesti trahvi mind, sest siin on edusamme, et ma saavutada:

  • Alustades pikkus: 3,5 tolli
  • 1 kuu: 4,1 tolli
  • 2 kuud: 4,4 tolli
  • 3 kuud: 4.75 tolli
  • 4 kuud: 5 tolli
  • 5 kuud: 5,25 tolli
  • 6 kuud: 5,6 tolli

Ma tõsiselt ei saa öelda, kuidas hämmastav see on. Sain 2,1 tolli, mis minu jaoks oli peaaegu nagu kahekordistades oma peenist! See oli hull kogemus.

Ma vaatasin alla algusega kell kolm kuud ja ma lihtsalt ei suutnud uskuda, mida ma nägin.

Mõtlesin ma unes või midagi, aga igal hommikul ärkasin ja et ekstra pikkus oli ikka veel seal. Kas ma juba mainisin, et need on minu lõtv mõõtmisi? Püstised, ma olen isegi suurem. Rääkige kasvu usaldust!

Mul ei olnud mingit kasu seoses ümbermõõt, aga see oli nagu ma ootasin. Peenisepikendused ei suurenda ümbermõõt, vaid pikkus. See on põhjus, miks ma ikka saan kasutada peenise pump mõnikord.

Kui sa ei tea, mida kohanemisprotsessi oli nagu, kui ma läksin mööda, see oli väga lihtne ja valutu. Seal oli kunagi hetk, mil ma leidsin seadme ebamugav kanda. Kui sa lugeda, kuidas Peenisepikendused tööd, saate teada, et pinge loob mikro-pisaraid. Keha remont pisarad, lisades pikkus. See kõlab kohutavalt, eks? See ei ole, vähemalt mitte SizeGenetics. Ma sõna otseses mõttes kunagi kogenud valu või kõrvaltoimeid.

Sul pole aimugi, kui palju ma soovin, et oli teinud seda ammu, enne kui ma proovinud kõiki neid tablette ja pumpade ja kreemid ja geelid. Ma raisata nii palju raha neile ajutine lahendusi (millest mõned olid kõrvaltoimed).  Mul oli ainult maksma SizeGenetics kord ja tulemused on tarnitud on püsiv.

Kuidas saab osta SizeGenetics?

Ainus koht, leiad SizeGenetics müügiks online. Just nüüd, SizeGenetics ™ Ultimate süsteem maksab $ 398,95 ja SizeGenetics ™ Value Edition maksab $ 199,95.

Mis on vinge on see, et sa saad riskivaba raha tagasi garantii 180 päeva.

See on 6 terve kuu proovida seadmest rohkem kui piisavalt aega, et näha märkimisväärset kasu pikk. Kulus pool aega SizeGenetics pöörata oma seksuaalelu ümber. Seda saab teha sama teile.

Kui soovite säästa raha SizeGenetics, see on aeg osta. Me pakub erilist SizeGenetics allahindlust. Kasutage meie eksklusiivne SizeGenetics kupong saada 10% off. See leping ei kavatse jääda umbes pikk, nii et ära seda, kui see kestab.

kliki siia, et tellida SizeGenetics praegu online

 

68/100 : by 93 users
SizeGenetics Review
BUY NOW »