SizeGenetics Recenzia: Najlepšie investície pre posilnenie mužskej?

Home » Review » SizeGenetics » SizeGenetics Recenzia: Najlepšie investície pre posilnenie mužskej?

Last Updated on

Čo je SizeGenetics?

SizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viac

SizeGenetics je zariadenie, ktoré sa používa na rozšírenie veľkosti mužského penisu. Keď sa FDA rozhodla schváliť tento typ produktu, ktorý má byť k dispozícii na trhu, SizeGenetics je jednou z prvých tie sa dostať schválený – a z dobrých dôvodov.

Okrem rozšírenia veľkosti penisu, tento prístroj je tiež populárny pre použitie takých podmienok, ako Peyronieho choroba (ohnutý penis syndróm) a micropenis syndrómu . Niekedy sú tieto podmienky sú spôsobené hormonálnymi a / alebo genetických abnormalít.

S SizeGenetics, ste konečne schopní zvýšiť svoju veľkosť penisu, bez toho, aby museli siahnuť k operáciách, ktoré sa môžu ukázať ako príliš riskantné alebo bolestivé. Odpoveď na váš, čo sa zdá byť ako celoživotné úloha je konečne tu.

Kto robí SizeGenetics?

Môj nezaujatého SizeGenetics Extender Review s obrázkami

Podľa svojich internetových stránkach SizeGenetics vlastní a prevádzkuje spoločností v Lyngby, Dánsko. Názov firmy je DanaMedic ApS.

To znamená, že všetky zariadenia sú vyrobené, zmontované a dodávané priamo z Dánska.

Existuje aj niekoľko spôsobov, ako spojiť sa s nimi, čo je ďalšie plus bod. Ich tímy zákazníckej podpory sú oba založené vo Veľkej Británii a USA. Ich kontaktné čísla sú uvedené v:

USA: +1 (646) 918 1447
UK: +44 (0) 115 769 0209

Môžete tiež hovoriť s nimi cez live chat, čo je ešte lepšie pre niektorých zákazníkov, ktorí chcú sa pripojiť hneď.

Ak sa v prípade, že ste trochu vedomej či strach o povahe vášho dotazu alebo dotaz, môžete si oddýchnuť svoju myseľ, pretože ich zákazníckej podpory tímy sú dobre vyškolení a zvyknutí na čokoľvek druh otázky, ktoré môžu mať.

Kto by mal používať SizeGenetics?

SizeGenetics bol vytvorený ako odpoveď na tých, ktorí hľadajú najbezpečnejší a najefektívnejší spôsob rozširovania ich penis. Muži od prírody sú veľmi najmä s veľkosťou svojho penisu, najmä ak chcú mať istotu, a vážený po celú dobu.

Tento prístroj je určený pre tých, ktorí priznávajú, že na veľkosti záleží – bez ohľadu na výkon. Ak ste ten typ človeka, ktorý si váži sexuálneho uspokojenia a to nielen pre seba, ale aj pre svojho partnera, potom SizeGenetics je pre vás.

Ako sa SizeGenetics funguje?

SizeGenetics je penis trakčné zariadenia a zariadenia, ako to funguje tým, že dodáva jemný, ale konštantný úsek do svojho mužstva, zvlášť cavernosa . Táto časť penisu je zodpovedný za držanie krvi vždy, keď penis je v plnej erekcie.

Tento proces je veľmi podobný tomu z hmotnosti trénera zdvíhanie závaží. Ťažšie váhy, tým viac, že ​​sa tiahne a tým i trénovať svaly, ktoré sa tiahnu so sebou.

Jediný rozdiel je, že preťahovanie, ku ktorému dochádza pri každom použití SizeGenetics je veľmi jemný a bezbolestný. Cavernosa rozdelí, keď odtiahol, čo vedie k bunkám trhaniu a nakoniec hojenia.

Keď bunky sú uzdravení a sú vytvorené nové zdravšie bunky, budú mať väčšie a pevnejšie. Väčšia a pevnejšia cavernosa tiež znamená väčší penis s ešte tvrdšie erekcie.

SizeGenetics Nežiaduce účinky

Pri použití akéhokoľvek zariadenia, mali by ste určite narazíte na otázky typu:

  • Je to bezpečné?
  • Má to nejaký vedľajší účinok, že by som mal báť?
  • Stojí to za moje peniaze?
  • Je to tak efektívne, ako tvrdí, že je?

V čase písania tohto, stále neexistuje ohlásený prípad vedľajších účinkov alebo nežiaducich účinkov pri použití tohto zariadenia. Tak dlho, ako budete postupovať podľa pokynov a dodržiavať pokyny výrobcu, mali by ste byť dobré ísť.

To je určite niečo, čo stojí za zváženie, pretože vedel, že výrobok, ktorý sa chystáte použiť, je 100% bezpečná a bez akejkoľvek potenciálne riziko.

Tiež nemusíte obávať akékoľvek zranenie, ktoré môžu nastať. SizeGenetics je veľmi jednoduché použitie.

PRED a PO OBRÁZKY

Kliknite na obrázok pre zobrazenie vo výsledkoch vyhľadávania sa pred a po obrazy na oficiálnych stránkach produktu

Ako používať SizeGenetics?

Aby bolo možné dosiahnuť viditeľné výsledky, musí nosiť SizeGenetics extender po dobu aspoň 3-5 hodiny denne, najmenej počas šiestich mesiacov.

Ste jednoducho pripojiť zariadenie k penisu a nechať ju robiť svoju prácu. Ak v prípade, že máte pocit, bolí na nejakom mieste, môže sa zastaviť po dobu 1-2 dní medzi nimi.

Všimnite si, že to môže mať aj nepríjemné pre nových užívateľov, a to najmä počas prvých 2-3 týždňoch používania. Na predĺženie tyče môže byť upravená v súlade s požadovanú veľkosť, ale dávajte pozor, aby to preháňať, pretože sa môže cítiť príliš tesné a nepohodlné.

Zamerať sa na svoj cieľ a pretrvávajú cez malé nepohodlie, ktoré môžete mať pocit, ako by ste ju nosiť. Čím dlhší čas, ktorý môžete nosiť SizeGenetics zariadenia, tým skôr sa, že môžete vidieť výsledok.

SizeGenetics Recenzie

SizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viacSizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viac

S týmto prístrojom, vyzerá to, že takmer všetci (ak nie úplne všetky) recenzie sú veľmi pozitívne. Užívatelia sú veľmi spokojní s výsledkami, ktoré sú stále, nehovoriac o bezpečnosti a bezrizikové rysy SizeGenetics.

Môžete vidieť všetky hodnotenia na SizeGenetics , ktoré majú dokonca aj skutočné pred a po fotkách. To len dokazuje, že tento produkt je považovaný za účinný a vysoko dôveryhodný mnoho.

SizeGenetics je tiež rovnaká extender, ktorý je neustále odporúča vylepšenie penisu lekárov po celom svete. Na svojich webových stránkach, môžete vidieť, že špecialista na generála a plastickej chirurgie s názvom Dr Jorn Ege Siana so schválením SizeGenetics.

Dr. Siana môže profesionálne ručiť za tento prístroj ako lacnejšia a bezpečnejšia alternatíva k invazívnej chirurgie zväčšenie penisu.

Čo reálni užívatelia hovoria o SizeGenetics Penis Extender?

Investoval som nejakú energiu rozhliadol skontrolovať, či by som mohol odhaliť ľudí, ktorí sa dostali ide o využitie SizeGenetics penis extender. Naozaj som zistil, viac pozitívnych prieskumy, klientske pocty a skôr / po fotografiách, než som očakával.
V každom prípade, pretože sa jedná o úplne citlivý územie vášho tela, je dôležité, aby sa váš prieskum a zabezpečiť, aby každá položka, ktorú používajú tam je pravá, bezpečné a úspešné. Nikto nepotrebuje plytvať svoju príležitosť na sebe trakčné gadget po značne dlhú dobu, len aby zistil, že to nefunguje! Michael Legend, UK

Dobrý deň, V nadväznosti na čo využili veľkosti vrodené vlastnosti extender celom predchádzajúcich 11 mesiacov, tak by som rozhodne vyzve vyhnúť sa tejto položky. Je to v podstate nefunguje. Žijem overenie tohto. Urobil som všetky plány jelqing (nábožensky), pre-cvičenie, nosí extender po dobu 7-10 hodín každý deň, a tak ďalej, a môžem úprimne povedať, že vaše nárasty sú nestále. Radšej by som, aby to ešte zavádzajúce dopad volania smerom k začne mám pocit, že som bol vyzdvihnutie ešte raz pridelením Pásik bol, surové čísla preukázali, že som nebol získava pôdu pod nohami. Mike Brenger, USA

Že je miesto, kde môj zmätok som skákanie na napätie, pretože extender je nastavená 1 cm nad mojej úplne natiahnutých penisu teda nepotrebujem vykonať úpravy do baru napätia na tejto úrovni. Som len zmätená v tejto fáze, ak je to ok pre mňa natiahnuť nad 1 cm môjho úplne natiahnuté péro podľa odporúčania sizegentics – Alex McLaren, Canada

16 Way Comfort Technology bude čoskoro synonymom keď hovorí o penis plnidlami. A tento spôsob je ten, adaptovaný SizeGenetics účinne zvýšiť veľkosť a obvod vášho penisu, bez toho by to vyvolalo nejaké zranenia alebo nepohodlie na strane užívateľa.

Kde kúpiť SizeGenetics?

SizeGenetics je možné objednať u svojich oficiálnych internetových stránkach. Uistite sa, že iba na objednávku z ich webových stránok. Existujú výrobky z Číny, ktorá tvrdí, že sú rovnaké ako v tomto zariadení, ale sú vyrobené z plastu.

Majte na pamäti, že pravosť prichádza s cenou, a to je v poriadku platiť za to, ako dlho, ako viete, ste získali typ výsledku, ktorý si prajete. S Čína-made výrobky, tie nie sú tak istí kvalitou, nehovoriac o nebezpečenstve, že to môže potenciálne priniesť pri použití.

Na webových stránkach SizeGenetics existuje niekoľko balíčkov, ktoré si môžete vybrať zo závislosti na vašom želanie. The Ultimate systém tvrdí, že je ich bestsellerom a cena je 299,95 $, ktorá je už zľavnené. Pôvodná cena 499,95 $. K dispozícii je tiež balík tak nízke, ako $ 199,95

Má SizeGenetics naozaj funguje, alebo je to podvod?

To je určite otázka, ktorá má veľmi jasnú odpoveď – pretože áno, SizeGenetics naozaj funguje. Ak chcete zvýšiť veľkosť vášho penisu, bez toho aby museli ísť cez chirurgii alebo iných lekárskych postupov, to je to, čo hľadáte.

Byť na trhu už viac ako dve desaťročia, tento produkt je určite na vrchole svojej hry. S ich šesťmesačnej záruku vrátenia peňazí, nie ste istí, že spoločnosť je dostatočne istí, s tým, ako ich produkt funguje.

SizeGenetics sa ukázala byť veľmi užitočné pri riešení problémov malých penis. Nenechajte uviaznu len čítať všetky tieto názory, choďte do toho a skúste si to sami.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

81/100 : by 243 users
SizeGenetics Review
BUY NOW »