SizeGenetics aktualizácia: Šokujúce fakty o SizeGenetics Extender Odkryté

Home » Review » SizeGenetics » SizeGenetics aktualizácia: Šokujúce fakty o SizeGenetics Extender Odkryté

Last Updated on

Som úprimne presvedčený, že SizeGenetics je jednou z najlepších predlžovací na trhu v týchto dňoch, a rozhodne stojí za jeho vyššia cena. S záruka vrátenia rôzne balíčky a 6-mesačnej peňazí máte čoho báť.

POZOR! Ak očakávate 5 “Zisky Cez noc, potom sa vám bude plytvanie energie a peňazí S týmto prístrojom !!!

Ak chcete pridať niekoľko palcov do vašej veľkosti penisu, potom SizeGenetics (SG) je tou pravou voľbou pre vás. Aj keď to bude trvať nejaký čas, pravidelné trakčné mala postupne pridať do dĺžky na konci.

Tieto požiadavky boli podporené aj vedeckými štúdiami (pozri nižšie).

V tomto prehľade nájdete všetko, čo musíte vedieť o tejto značke extender – i zdroje pred a po obrazy, ako aj úžasné tipy, ako zvýšiť svoju veľkosť.

Veda o trvalý rast

SizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viac

Ľudí na celom svete majú záujem pridať sa posúva k ich veľkosti. Našťastie so zariadením SizeGenetics, tak môžu urobiť trvalo. Avšak len veľmi málo skutočne vedieť, vedu za úspechom rozšírenie založené trakcie.

Existujú štyri základné princípy, že tento produkt je založený na:

 1. Traction – V hlavnej úlohe hrá trakcie, pretože to dáva príležitosť pre vaše tkanivových buniek (nájdete ju priamo vo Vašom falu) expandovať a rast, vytvára rad medzier a sĺz.
 2. Bunkové delenie – Po vytvorení tieto medzery, bude proces delenia buniek prevziať deliť a potom násobiť na úroveň, v ktorých bude hriadeľ rásť spolu s komorami v rámci svojho “malý kamarát”.
 3. Vyššia kapacita – Vzhľadom k tomu, váš malý kamarát teraz budú môcť držať ešte viac krvi ako v minulosti, mal by byť schopný rásť vo veľkosti a zostať tak natrvalo.
 4. Predĺženie väzov – Tam bolo pomerne málo štúdií, ktoré preukázali, že SG je účinný pri predĺžení väzy pripojení hriadeľa k lonovej kosti, aby vaše ochabnuté člen visieť nižšie!

Aj keď tento proces je postupný a zaberie veľa času, to naozaj funguje, a tisíce chalanov teraz vyššie sebavedomie, ktorá prichádza s väčšou veľkosťou. Len pozri závery výskumov nižšie.

SizeGenetics je v skutočnosti veľmi pohodlné extender na použitie! To je dôvod, prečo ľudia ju môžu nosiť niekoľko hodín – a to aj po celý deň, kedy sú v práci alebo prevádzkovať svoje pochôdzky.

SizeGenetics v obrazochSizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viacSizeGenetics Výsledky, REAL pred a po Pics a viac

POKYNY pre pohodlné SET UP

Hoci by sa mohlo zdať, že uvedenie tohto zariadenia do vášho penisu je práca pre profesionálne, je to vlastne veľmi jednoduché.

Postupujte podľa nasledujúcich tipov a budete mať dobré ísť:

 1. Opatrne dajte biele základové krúžok (časť s predlžovací tyčou) na penise
 2. Nastaviť dĺžku vašich pretiahnutie tyče aspoň 1 cm dlhšia, než je maximálna natiahol dĺžku vášho ochabnutý penis
 3. Stlačte predný diel hlavy vášho zariadenia SizeGenetics na predlžovacích tyčí
 4. Umiestnite hlavu svojho penisu do tohto kusu zariadenia
 5. Utiahnuť gumový pásik, aby bolo držať pevne proti svojmu penisu s jeho pery priamo pod žaluď
 6. Urobiť mikro-úpravy na svojich baroch k zvýšeniu napätia (neodporúča podávať počas prvých niekoľkých týždňov)

Podľa niekoľkých štúdií ( ako je ten tu spomínaného ) môžete pri použití akéhokoľvek penis extender po dobu až 5 hodín denne dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Avšak, mali by ste ju zložiť každú hodinu alebo dve po dobu 10-15 minút na obnovenie prietoku krvi.

Názory na SizeGenetics

SizeGenetics Recenzia - Najlepší mužský Vylepšenie zariadenia z roku 2016

Všetky tieto používateľské príspevky a názory sú zhromažďované z iných internetových stránkach. Preto nemôžem zabezpečiť ich platnosť. Berte to s zrnko soli.

Napodiv, keď som prehliadanie internetu, som zistil, že väčšina zákazníkov, ktorí tento prístroj zakúpiť mali nič iné než veľké veci hovoriť o tom!

Väčšinou oni poukázali na tieto výhody:

 • Užívateľská prívetivosť
 • Vysoká účinnosť pri veľkosti zisky
 • Prekvapivé úrovne pohodlia
 • Lepšie sexuálnu výkonnosť
 • silnejší orgazmus

K dispozícii je celý rad používateľov, ktorí neboli šťastní toho či onoho dôvodu, ale nadbytok spokojných jednotlivcov som bol schopný nájsť na internete ukazujú, že SizeGenetics je určite jeden z tých extendery, že budete radi mať!

“Len sa podarilo 2,5 hodiny, ako som sa cítil pálenie v šachte po chvíli. To by mohlo byť z pamäťovej peny a zabaliť, ako to bolo bolestivé a veľmi citlivý, keď som sa ho. Potom, čo vzal 30 minút môžem snáď nosiť po dobu ďalších 2 hodín, ale ja to budem hovoriť za deň. “

“Priložený DVD povedal, že SG môže paralelné aktivity, ako je jelqing ktoré som myslel, že to trochu pritiahnuté za vlasy. Použil som Bathmate po dobu 10 minút, potom sa dostať krv tečie a čerpadlo a pocit bol podobný mojej prvej použitie! Tlak čerpadla bol veľmi silný a môj penis sa cítil veľmi opotrebované podobne veľké jelq zasadnutí. Asi to robí to, čo tvrdí. “

Pridal som asi 2 cm za použitia nadstavca podobné SG – v skutočnosti, som dva vysoko kvalitné Extenders ku koncu. Osobne si myslím, že pracujú. Ale musíte mať veľkú starostlivosť s nimi tak, že nemajú odrezať prísun krvi do hlavy. Nemám skúsenosti so systémom SG, ale pri pohľade na to myslím, že je veľmi podobný jednému z typov I was using. “

“Som rád, že teraz existuje Zástupca podpory v telocvični pre extenderov na báze prútu. Musím povedať, že systémy tlačiť tyč naozaj dostať úsek deje. Ale určite nie sú nastaviť a zabudnúť. “

 

Získal som niečo málo cez pol palca počas prvých 6 mesiacov, ale potom dont myslím, že niečo získal po dobu 3 mesiacov po tom. Len som nemohol držať krok s týmto plánom, aby pracoval péro za toľko času každý deň, je ťažké. Ale stále robiť Bathmate a SizeGenetics aspoň trikrát denne po kúsku, pretože rozhodne zlepšuje kvalitu erekcie v celkom závažným spôsobom! Ja by som vyzvať všetkých, aby robiť tieto cviky.

 

Nosím nástavec pri práci. Ja som výnimka a nie pravidlo myslím. Vo svojej práci, že som povinný nosiť ohňovzdorné podbradníky, ktoré našťastie sú veľmi voľné kovanie. Jednoducho som nosiť tepláky pod mojimi podbradníky, zastrčiť ty mi do topánok a off I go! Mám jeden a pol až dva hodinových lekcií, v závislosti na komforte, sa pätnásť až tridsať minút prestávky medzi jednotlivými po celkovú dobu v extender o šesť až osem hodín. Som pošmykol iba slučku možno párkrát a to jednoducho dostane do mojej topánky. “

“Problém bude, keď sa dostanem k usmrteniu alebo zraneniu v práci a oni si túto stredovekú hľadá krám na péro! Moja práca je veľmi aktívna. Aj vyliezť rebríky, rebríkové poličky, chôdza, ohýbať a výťah. V skutočnosti je najťažšie pre mňa, keď rozšíril sa dostať dovnútra a von z môjho pracovného vozidla. “

Tak dlho, ako budete postupovať podľa pokynov uvedených a mať realistické očakávania, budete mať možnosť získať presne to, čo chcete z tejto hodnotnej investície za dlhšie časové obdobie!

OČAKÁVAŤ veľmi pomalý rast:

Všeobecným pravidlom je takto – ste mohli zaznamenať nárast o jeden palec za každých 1000 hodín, ktoré nosíte akýkoľvek penis extender. Takže s 5-8 nosí hodín denne, môžete očakávať, že rast 1-palcový do 125-200 dní (4-7 mesiacov). Ale zisky bude individuálne a jedinečné pre každého človeka.

Ako ho spoznať Fake užívateľa RECENZIA

Nie je nezvyčajné, že mnoho neetické firmy na trhu pre mužské mzdy vylepšenia pre falošných užívateľských posudky na propagáciu svojich výrobkov. To je dôvod, prečo musíte byť rozhodujúce pri posudzovaní užívateľských osvedčenia.

Našťastie tie falošné majú zvyčajne aspoň niektoré veci spoločné:

 • Jedná sa o extrémne pozitívne sľubné obrovské (často nereálne) zisky
 • Tie často uvádzajú, že sa dosiahla ich výsledky veľmi rýchlo
 • Ak prechádza užívateľských recenzií na Amazonu, ignorovať tie, ktoré nie sú označené ako “Verified Nákup”

Len majte na pamäti, že je vždy treba brať veľmi pozitívne tvrdenie s zrnko soli (aj keď sa jedná o pravý). Je lepšie byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať.

PRED a PO OBRÁZKY

Kliknite na obrázok pre zobrazenie vo výsledkoch vyhľadávania sa pred a po obrazy na oficiálnych stránkach produktu

OFFICIAL ZÁRUKA & ZÁRUKA

Práve teraz, je najjednoduchší spôsob, ako sa dostať skutočné SizeGenetics penis extender je on-line prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach alebo prostredníctvom vybraných autorizovaných predajcov po celom svete. Avšak, len vyhľadávanie Google rýchly vám poskytne veľa webových stránok, ktoré ponúkajú tento prístroj rovnako.

Ale môžete veriť tieto stránky, ktoré vám pošle skutočný výrobok (a nie falošný jeden)?

To je dôvod, prečo som Odporúčam kúpu akéhokoľvek produktu z oficiálnych stránkach produktu, ak chcete byť 100% istí, že nebudete dostať scammed.

Cena tovaru a DOPRAVA

Pokiaľ ide o ceny a balíčky ísť na oficiálnych stránkach ponúka niekoľko hlavných možností si môžete vybrať z, od prístroja iba na komplexné komfortné sadou.

V čase aktualizuje tento článok (28. júla 2017) oficiálny web ponúkol nasledujúce možnosti pre vás z čoho vyberať.

 • Hodnota Editon ($ 199,95)
 • Balíček Comfort ($ 249,95)
 • Konečný systém ($ 299,95)
 • Zakrivenie & Peyronieho Edition ($ 299,95)

A čo viac, môžete si vybrať zo širokej ponuky náhradných dielov pre prípad, že poškodiť akýkoľvek. Poštovné je na celom svete, diskrétne a vás bude stáť medzi $ 15,00 – 19,00 $

Konečný verdikt: jeden z najpohodlnejších MOŽNOSTÍ

VÝHODY

 • Medzinárodne známy BRAND
 • Vysoko kvalitné materiály
 • Lekárske zariadenie (typu 1)
 • Podporované klinickými ŠTÚDIA
 • SLOW postupné a TRVALÉ zväčšenie penisu
 • UŽITOČNÉ SUPPORT SYSTEM
 • Pohodlné na nosenie dlhodobá

nevýhody

 • drahý
 • Nemôže močiť pri nosení IT
 • MUSÍTE nosiť niekoľko hodín denne
 • Rôzne výsledky a ZISKY
 • BERIE veľmi dlhú dobu vidieť výsledky
 • Je potrebné vziať ho každú hodinu alebo dve po dobu 10-15 minút

Po analýze tohto zariadenia, musím povedať, že SizeGenetics je určite trvanlivá extender, ktorá je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Som ohromený dokonalosťou, s ktorou bol tento prístroj vytvorené.

Bol som prekvapený, ako pohodlné je nosiť po celý deň.

Čakal som, že mnoho zákazníkov vykazovali významnú nepohodlie, ale nemohol som nájsť žiadne. Avšak, budete musieť zvyknúť na naťahovacích pocitov ako prvý.

Som úprimne presvedčený, že SizeGenetics je jednou z najlepších predlžovací na trhu v týchto dňoch, a rozhodne stojí za jeho cena. S záruka vrátenia rôzne balíčky a 6-mesačnej peňazí máte čoho báť.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online »

84/100 : by 503 users
SizeGenetics Review
BUY NOW »