Penomet Review – Najlepšie Penis Pump Rozšírenie zariadenia

Home » Review » Penomet » Penomet Review – Najlepšie Penis Pump Rozšírenie zariadenia

Last Updated on

Penomet Recenzia - nekupujte pred prečítaním tohto

Penis čerpadlo Penomet je alternatívou k originálu, a nedávno bol stále viac populárny od svojho prvého uvedenia na trh v konci roku 2010. V priebehu rokov Penomet prešiel niekoľkými vylepšení nasledujúce priebežnej spätnej väzby od zákazníkov. Objednali sme kompletný balíček Premium Edition poskytnúť úplný prehľad s testované všetky komponenty.

Bol som s použitím Penomet dodaný našej testovacej laboratóriu AHCAF po dobu 8 mesiacov a teraz sa zaznamenávajú svoj pokrok a dať môj osobný názor. Než som nikdy nepoužili žiadne čerpadiel alebo plnivá a naozaj užil Penomet ako začiatočník.

Penomet je veľmi jednoduchý prístroj, ktorý môžete rýchlo naučiť používať. Pracuje vo vode vo vani alebo vo vzduchu, hoci odporúčame ho použiť len s vodou. Sacie gamaše sú veľmi pohodlná na koži, pretože sú vyrobené z mäkkého silikónu, ktorá je ako pevné a trvanlivé.

Prečo si vybrať čerpadlo na báze vody?

Penomet-Návleky

Teplo z vody expanduje a uvoľňuje svoje penisu krvné cievy. To robí vodné čerpadlá veľa efektívnejšie (najmä pre trvalé zisky) ako iné typy plnidlami, a nie je nutné robiť penisu strečing alebo jelqing (aj keď mnohí ľudia vidia lepšie zisky potom, čo robiť). Všetko, čo potrebujete, je 70% Boner a.

Prínosy pre čerpadlá na vodnej báze sú:

 • Získate viac krvi prúdiacej žilách do svojho penisu, ktorá vám lepšiu erekciu a prevenciu sexuálneho zdravotné problémy
 • Okamžité zvýšenie dĺžky a obvodu po každej čerpadlo
 • Viac priestoru pre trvalé zvyšuje. Najmä v pokročilejšom štádiu, keď maxime svoju veľkosť a čím ďalej zisky je ťažšie
 • Dlhšie trvajúce zisky cez dlhodobého užívania

Ostatné penis nástavce nepoužívajte teplú vodu, tak oni vyžadujú niekoľko týždňov ukázať zisky. S čerpadlami, okamžité zisky sú viditeľné hneď a bude trvať skoro deň (i pre začiatočníkov).

kliknite tu na objednávku Penomet Online »

Ktorý balík objednať?

Existujú 3 rôzne balíčky: Standard, Extra a Premium. Hlavný rozdiel spočíva v tom, ako sú zahrnuté mnohé gamaše (čerpadlá) z rôznych silách.

 • Standard Edition prichádza iba s 1 manžetou.
 • Extra edícia je dodávaný s 3 kamaší.
 • Premium verzia prichádza s 5 rôznymi Manžeta síl.

Ďalšie gamaše umožňujú väčšiu kontrolu a moc nad sily načerpané vody do rúrky.

Môžete sledovať cvičením, ktoré sa postupne gamaše v rôznych dňoch s cieľom maximalizovať tlak pri plánovaní adekvátnej oživenie vášho penisu tkaniva. Penomet má voľný ukážkový rutina na svojich internetových stránkach a plnej verzie zahrnutá v balíčku.

5. manžeta (zobrazené na fotografii vľavo), “Force 80”, sú zahrnuté v Premium Edition je najsilnejší tlak k dispozícii, a je potrebné mať, ak chcete používať Penomet v dlhodobom horizonte. Oficiálne internetové stránky Penomet nepredáva manžetu oddelene, a slabšie gamaše bude trvať len vás tak ďaleko. V skutočnosti nemôžete nájsť oficiálny gamaše k predaju kdekoľvek. Takže pre samotného dôvodu, moje odporúčanie pre dlhodobé zisky a trvalých výsledkov, sa deje s Premium Edition .

Na rozdiel od Bathmate je Penomet čerpadlo je dodávaný v jednej veľkosti, ktorá je dostatočne veľká pre uloženie dĺžky a obvode každého. Aj keď chlapci s dĺžkou penisu detí mladších ako 5 palcov môže považovať Penomet ako príliš veľké, a mal by vyzerať do série Hydromax (X20 možno). Všetky farby trubice sú “jasné”, aby ste mali možnosť vidieť svoje zisky, takže si môžete vybrať ľubovoľný jeden. Páčila sa mi tá bezfarebný trubicu vidieť môj pokrok jasnejšie. Všimnite si, že niekedy niektoré farby sú na sklade .

kliknite tu na objednávku Penomet Online »

Ako používať Penomet?

Je ľahké pravidelne používať čerpadlo. Je to super jednoduché ovládanie, veľmi zábavné, cíti sa skvele, a výsledky ukazujú takmer okamžite. Nosiť čerpadla v sprche na 15 minút v kuse. Zanechať dobu zotavenia vo výške 18 až 48 hodín (dlhšia pre začiatočníkov, alebo keď váš penis cíti boľavé). Postupom času sa používajú rôzne gamaše pre vyšší sací sily alebo nasledovať priloženého návodu.

Voliteľné: mimo sprchy

Môžete použiť Penomet so vzduchom. Neodporúčal by som to, pretože teplo z vody zlepší výsledky natoľko, že to nestojí za váš čas. Fľaša pištole olej lesk mazivá už nie je v cene (ako aktualizácia 2015). Bolo stačí pre použitie bez vody, ale väčšina ľudí to nerobia.

Vysoká kvalita

2014-venus-porota-award1

Našiel som Penomet byť veľmi dobre stavaný. Gamaše sú veľmi pohodlné a netečú. Čerpadlo je veľmi silný a skvele padne do teplej vody. Najsilnejší “Force 80” je dostatočne výkonný pre tie viac stálych ziskov. Bol som pomocou čerpadla za takmer rok (niekedy agresívne), a to je ešte tak silný, ako to bolo nové. V prípade, že gamaše zlomiť nejaký dôvod (aj keď si nemyslím, že by), bude bezplatná výmena byť dodávané podľa ich nový život návleky záruky súčasťou každého balenia.

Penomet užitočných tipov a fakty

 • Použite pred sexom – dočasné výsledky bude váš penis väčší, asi 7 hodín po použití (niekedy aj celý deň).
 • Liečiť sexuálne podmienky – Erektilná dysfunkcia (aka impotencia alebo ED) a predčasnej ejakulácie sú často spôsobené nesprávnym alebo obmedzený prietok krvi do penisu. Penomet pomáha rozšíriť svoje penis žily dovoľovať viac krvi pretekať. To vám pomôže získať silnejšie erekcie a riadené orgazmu. Tam je dôvod, prečo penis pumpy boli pôvodne len predpisujú lekári .
 • Lepší sex – kvôli lepšiemu prúdeniu krvi do penisu (pozri vyššie), bude trvať dlhšie a zažiť lepší orgazmy. Výsledky sa líšia od človeka k človeku, ale celkovo lepší prietok krvi zlepší váš sexuálny skúsenosti.
 • Dočasné verzus trvalé výsledky – nenechajte sa odradiť, ak počiatočné zisky, ktoré vidíte nelepí príliš dlho. Čím viac budete používať Penomet, tým väčší penis dostane. Rovnako ako dôsledného tréningu zobrazuje výsledky v priebehu času, skôr než okamžite.

kliknite tu na objednávku Penomet Online »

Penomet Hodnotenie zákazníkov

Skvelé Čerpadlo pre menšie penis . – “Bol som trochu strach, že Penomet bude príliš veľký pre môjho penisu (je to len 5 palcov), ale ukázalo sa ako ideálnou voľbou pre mňa chcel som si kúpiť dlhodobý produkt že nebudem prerastú, takže som nebol záujem menších čerpadiel. čerpadlo vytvára veľký podtlak a udržiava tlak veľmi dobre. je to trochu ťažké, pretože to je celkom veľký, ale tak dlho, ako som ju držal, všetko je . jemná The Red Manžeta je tááák výkonný I love it “- Warren .

Začiatočník prvom použití – “Som nový zväčšenie penisu a len pokúsil Penomet prvýkrát som na to, ako som nemal k orezaniu svoje ochlpenie získať dobré sania veľmi prekvapený Je úžasné, ako guma je toho schopná .. vytvoriť vákuum. bolo to trochu trápne použiť čerpadlo na prvý pohľad (nedá porovnať s Bathmate ako som ho nikdy ani žiadny iný penis zariadenie používa), ale po niekoľkých minútach som sa k nej používajú. Keď sa po čerpadlo, zdalo sa mi, že visí oveľa dlhšie, a vyzeralo to silnejšie, takže to bolo celkom v pohode. ” – Duncan

Vysoká kvalita a jednoduché použitie – “Všetko, čo v tomto balíčku – čerpadlá a príslušenstvo -…. Je vyrobený z najvyššej kvality zárez Gamaše Skutočná čerpadlá Horný hlava Nob k uvoľneniu vody, keď som ju použiť, cítim veľmi silné sanie dokonca so strednými kamaší. riadim rutinu aj keď ju neustále mení. Moja veľkosť sa zvýšila o pol palca a ja používať iba túto pumpu 3krát. aj keď som ešte nezažil iné produkty, vrelo odporúčam tento nákup. ” – Joshua

Penomet-non-chirurgická liečba-pre-Peyronies-choroba

Penomet výsledkov – pred a po

Na účely tohto oddielu, budem hovoriť len o trvalé zisky. Dočasné zisky sú asi 0,6 palcov na dĺžku (až do dnešného dňa), ale zvyčajne trvajú len mi niekoľko hodín po svojom kúpeli.

Keď som prvýkrát kúpil Penomet, môj pôvodnú veľkosť penisu bola 5,7 palca . Výrobca tvrdí, zisky vo výške 1 až 3 palce pre dlhodobé použitie, s prvým palec počas 1 až 3 mesiacov. To je celkom všeobecné vyhlásenie, ale bolo to presne pre mňa. Po 2 mesiacoch používania, moja stála veľkosť penisu bola 6,4 palca (0,7 palcov zisk). Prvý palec je vždy najjednoduchšie. Nováčikov budú tam dostať rýchlo a bez agresívnych práce. Avšak, druhý palec (najmä druhá časť druhého palca), bude chúlostivé časti. K tomuto dňu (8 mesiacov po ceste), má veľkosť penisu je 7,1 palca (celkom 1,4 palca zisky).

Sú to moji dĺžky vztýčené. Moje ochabnuté veľkosť vzrástla o viac ako vyššie uvedené zisky, ale je ťažšie merať.

Som spokojný s postupom, pretože som použiť Penomet takmer denne, a mám pocit, že je to najrýchlejší postup, ktorý je správne pre mňa v tomto bode. Nie je potrebné ponáhľať a robiť príliš agresívne cvičenia (aj keď niekedy robím).

Kde kúpiť?

Uistite sa, že si kúpite Penomet iba z oficiálnej webovej stránky . Existuje veľa falzifikátov a podvod ponuky od predajcov. Ako už bolo spomenuté, kupóny alebo zľavové kódy nie sú k dispozícii pre tento produkt a nemôžu byť zadaný kdekoľvek v procese kontroly. Penomet je jednorazový kúpiť a, dlhodobé investície, sa spoľahlivú podporu, a doživotná manžeta záruka výmeny pre všetky balíčky.

kliknite tu na objednávku Penomet Online »

80/100 : by 623 users
Penomet Review
BUY NOW »