Penomet води Огляд Насос: Факти Exposed

Home » Review » Penomet » Penomet води Огляд Насос: Факти Exposed

Перш ніж потрапити на цей сайт, ймовірно, ви читали огляд з різних сайтів і форумів, але до сих пір у Вас є сумніви щодо цього пеніса насосів і хочете знати, якщо він стоїть інвестицій.

Гарна новина для вас, що ви, нарешті, дістатися в потрібне місце, тому що на цьому сайті я збираюся поділитися своїм особистим досвідом використання Penomet пеніса насос, який здатний, щоб ви знали, як це працює для мене, і в кінці цього огляду ви будете в змозі прийняти остаточне рішення про покупку щодо цього пеніса насоса.

Добре, давайте почнемо …

Penomet Огляд: Що ж таке Penomet?

Penomet1-300x196

Це допомога води насос пеніса пристрій, який є перевіреним і ефективним для збільшення розміру пеніса, природно. Метод, який робить Penomet відрізняється від будь-яких інших пеніс насосів є водній основі технології. Penomet Пеніс насоса розроблений таким чином, що він працює з водою, а також повітря. Для безпеки і комфорту, багато людей і виробник рекомендує використовувати його з водою.

Інший метод, який робить Penomet відрізняється від будь-яких інших пеніса насосів різних гетр, які можуть ви можете прикріпити на базі. Коли ви замовляєте стандартний пакет ви отримаєте 2 різних гамаші, які Force 60 і Force 65, і ви повинні придбати інші гамаші окремо. У пакеті преміум ви отримаєте всі 5 гамаші, які: Force 60 – фіолетовий, Force 65 – синій, Force 70 – Black, Force 75 – Грег і Force 80 – червоний.

Який пакет на замовлення?

Є 3 різних пакети: Standard, Extra, і Преміум. Основна відмінність полягає в тому, скільки гетр (насоси) різної сили включені.

  • Стандартна версія поставляється тільки з 1 чохлом.
  • Extra Edition поставляється з 3 гетрах.
  • Подарункове видання поставляється з 5 різних GAITER сил.

Більше гетр дати вам більший контроль і владу над силою води закачується в трубу.

Переваги Penomet насоса

Ось деякі переваги ви отримаєте з цим «Вода Assistance насос пеніса”

  • Постійне збільшення розміру пеніса
  • Сильніше Ерекція і більше задоволення секс
  • Видимі результати всього за 15 хвилин використання
  • Науково доведено, щоб збільшити розмір пеніса
  • Поліпшення пеніса кривизну
  • Дивовижні повернення грошей гарантія і гарантійний термін експлуатації всіх частин

Натисніть тут , щоб замовити Penomet Інтернет »

Як це працює?

Penomet Гетри - Penomet насос Поглиблений огляд - Penomet насос для продажу

Пеніс містить три камери, в яких дві великі камери, які розташовані на верхній частині пеніса і одна невелика камера, яка знаходиться під пенісом, з якого ви сечовипускання і еякуляту. Коли ви отримуєте ерекції ці дві камери збільшити і почати отримувати кров. Чим більше крові ці дві камери можуть тримати сильніше і більше пеніс ерекції ви отримаєте.

Гарна новина для вас, що ви можете збільшити ці кровоносні судини і перенавчання їх тримати більше крові за допомогою Penomet. Основний метод, який робить пеніс допомогою насоса вода відрізняється від будь-якого іншого звичайного повітря вакуумних насосів є метод балансування води, яка чинить тиск на всі області пеніса, щоб зробити його більше, сильніше і ширше.

Багато інших звичайні повітряні насоси просто зосередитися на компресу і розширювати повітря без збільшення пеніса в рівній мірі в результаті деякі райони збільшити, але інші ні. На відміну від інших фіксованих гетрах, Penomet приходить в унікальний дизайн, який дозволяє застосовувати контрольований тиск на ваш пеніс. За допомогою цих гетрах ви можете контролювати тиск і не викликати занадто багато болю.

Мій особистий досвід:

Я абсолютно чесний з вами, тому я збираюся включити мій особистий досвід в цьому огляді Penomet.

Я купив Penomet пакет Premium з усіма 5 гетрах десь в середині жовтня 2013 року і протягом п’яти днів він прибув в мій поштову адресу. По правді кажучи, це не перший насос пеніса я купую. Десь 10 років тому я купив свій перший насос пеніса і з тих пір я придбати різні насоси. Я в основному люблять використовувати пеніс насосів в поєднанні з пеніс вправи.

У моїй першій сесії з Penomet пристроєм, я думав, щоб використовувати всі п’ять гамаші з групи 60 (фіолетовий) до Force 80 (червоний), але я не можу отримати передані Force 70 (чорний). Я дійсно вражений з тиском вакууму ці гетр прикладеного до мого члену і, крім того жодна крапля води просочилася з цього насоса. Навіть Force 60 (фіолетовий) не втратила жодної краплі води.

Ще одна річ, яка дійсно мене вразила кількість гарячої води залишаються тими ж, хоча моєї сесії. Нагріта вода в цьому повітронепроникної і водонепроникною насос дозволяє правильну циркуляцію крові, що робить пеніс сильніше і довше. Дизайн, як він створив особисто для мого власного пеніса і мій пеніс відповів добре, хоча все сесії.

Penomet насос Поглиблений огляд - Penomet Насос для продажу

Єдиний негативний момент я знайшов в Penomet був …

Внутрішній край дуже гострий і протягом 5 хвилин, я починаю відчувати біль і дискомфорт. Я навіть не можу керувати, щоб носити силу через 60 (фіолетовий) протягом більше 5 хвилин. Після моєї першої сесії (який був в середньому) я беру деякий час від накачування і почати перегляд сайтів і форум для його правового захисту.

Один з моїх друзів онлайн сказав мені, щоб використовуватися для гоління бритва для обрізки внутрішній край для створення 0,125 радіуса. Після застосування його техніки WOW !! Я можу носити будь-який з цих гетрах довше 5 хвилин, не викликаючи ніякого болю чи дискомфорту.

Для всіх тих людей, які хочуть збільшити їх розмір пеніса, природно, я рекомендую їх обрізати внутрішній край в разі, якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт.

Чи буде вона працювати для вас?

Я впевнений, що ви читаєте цей огляд Penomet, тому що ви хочете знати, якщо він працює для кожної людини. Ну, є багато тестів, проведені на цьому пристрої, і доведено, що це, безумовно, працювати для кожної людини, застосовувати його як прописувати в посібнику, який постачається з цим пристроєм.

Деякі люди отримують результати від цього насос пеніса в їх перші 15 хвилин сесії, а деякі отримують навіть швидше, ніж це. Дійсно результат залежить від різних чинників, і важко вирішити, як довго ви будете приймати, щоб отримати результати, але ясно одне і те є 365 днів гарантія повернення грошей. Виробник цього пеніса насоса має повну впевненість в своєму продукті, тому пропонує 365 днів гарантія повернення грошей без будь-яких суворих правил.

вердикт:

В кінці мого огляду Penomet я можу сказати , якщо ви серйозно ставитеся до збільшення пеніса і готові поєднувати його з вправами , то я рекомендую вам цей насос пеніса без будь – яких коливань. Не забудьте , що ви отримаєте гарантію повернення грошей колосальні 365 днів , щоб перевірити цей пристрій без якого – або ризику. Тепер, якщо ви серйозно хочете , щоб отримати більше, товщі і ширше пеніс потім придбати Penomet пакет Premium за все за $ 297.

Натисніть тут , щоб замовити Penomet Інтернет »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

55/100 : by 165 users
Penomet Review
BUY NOW »