Môj REAL Bathmate Hydromax aktualizácia s obrázkami

Home » Review » BathMate » Môj REAL Bathmate Hydromax aktualizácia s obrázkami

Last Updated on

To je moje osobné skúsenosť s Bathmate hydropump líniu penis čerpadiel. Začal som čerpacie s Hercules, modernizovaných na X30, a len nedávno znovu aktualizovaný na X40 Xtreme. Takže som použil takmer všetkých variantov čerpadiel robia -, takže sa cítim kvalifikovaná podeliť o svoje vedomosti.

Aj pokrývajú Hydromax X20, X30, X40 a pôvodné Hercules a Goliáš modely v detaile. Preskúmanie je dlhá, ale pokúsiť sa aspoň to všetko kĺzať. Mám veľa obrázkov a fotografií zahrnuté, a ja schváliť a odpovedať na všetky komentáre (pozitívne a negatívnej spätnej väzby a názory sú schválené v komentároch, zbierať tie tiež).

Prvé 3 mesiace čerpaciu …

Sú to zmeny, som si všimol, pretože sa stal pravidelným Bathmate pumper. tučný Aj tie, ktoré som mal najviac pozitívny vplyv na môj život celkovo. Avšak všetky zmeny boli viditeľné nielen ja, ale moje priateľky rovnako.

 • Opatrenia penis dlhší po čerpaní
 • Silnejší hriadeľ a hlavu, aj keď nemám čerpadlo
 • Penis je väčší a ťažší žilnatý
 • Oveľa viac sebavedomia, keď som nahý
 • Stamina zvýšil (predovšetkým vďaka dôvere)
 • Dlhšie trvajúci orgazmy (od 5 sekúnd do Cumming možná 15-20)
 • Držanie erekciu po ejakulácia je ľahšie
 • Hrubšie penis hlava, ktorá sotva zmestí do mojej priateľky úst
 • Oneskorená ejakulácia asi 5 minút (predčasná ejakulácia)

Väčšina vecí, ktoré som vyššie uvedených sa vyskytli počas prvých dvoch dní čerpanie.  Trvajúca dlhšie v posteli a trvalej obvod a vylepšenia dĺžka sa stalo asi tri mesiace.

Bathmate je iný druh čerpadla

Bathmate je na báze vody penis čerpadlo určené špeciálne pre použitie vo vani a sprchovacím kútom. Čerpadlá na vodnej báze sú oveľa účinnejšie, uvidíte výsledky rýchlejšie, než by ste pomocou čerpadla vzduch old-school založený. Bathmate bol asi dosť dlho, aby sa skúša v lekárskom prostredí a predpísané na liečbu ED mimo USA.

Je to tiež bola uvedená na Tosh.0, a že mediálna pozornosť poháňaný knock off po celej eBay a Amazon. V knockoffs praskne a zlomí sa celkom ľahko, takže pozor na “dobré, aby to bola pravda” cenovka. Celkom veľa, ak ste hľadali penis čerpadlo, budete vidieť Bathmate niekde. Napriek tomu však jeho penis čerpadlo a že robí to podozrenie.

Ako funguje Bathmate prácu penis čerpadla?

Bathmate-Hydromax-infografiky

Vyššie uvedený obrázok vysvetľuje , ako Bathmate funguje pre zvýšenie veľkosti penisu počas krátkeho časového obdobia. V podstate teplej vody pracuje na uvoľniť svoje hubovitú tkanivo v šachte, a otvára svoje cievy. Potom, keď ste čerpadlo s ním, pretože všetko je uvoľnená viac krvi dostane, a že rozširuje kapacity svojho penisu “držať krv.

veľkosť Porovnanie

Tu môžete vidieť rozdiel vo veľkostiach k dispozícii, Goliath je najväčší, ale stále majú staré manžetu systému a Hydromax x30 a x40 s novou mimoriadne pohodlné, žiadny únik Manžeta systém.

Bathmate tabuľka veľkostí

Moje myšlienky po použití Bathmate po dobu 2 rokov

V prvom rade  som rád Bathmate vodné čerpadlo , jej úžasné, to funguje, jeho jednoduché použitie a nemá veľa dielov a malé kúsky.  Prvýkrát som to  som bol  dosť silnejší  obvod múdre, a to trvalo asi 4 hodiny. Po niekoľkých časových obdobiach pri použití ho (denne)  môj zvýšenie hrúbky trvala dlhšie , asi 8 hodín po použití.

Môj penis dĺžka zvýšila dosť od tej doby som začal pumpovať. Povedal by som, že väčšina ziskov pochádza z jelqing a pretiahnutie medzi čerpacími sedenie, ktoré môžem vrelo odporučiť ako efektívnu stratégiu pre rýchlejší rast. Obvod je to, čo Batmate naozaj ovplyvňuje, a môj obvod odišla z 5,4 “na 6,2”, ktoré podľa môjho názoru je sakramentsky dobrý v porovnaní s 10k dolára chirurgie pre kožné štep. (Čo som bol vlastne považovaný)

Tiež som trvať veľa dlhšie v posteli, a že zmena bola zrejmá tri, možno štyri mesiace v. Nemám naozaj dostať vedu za prečo čerpacej Zdá sa, skrátiť dobu ejakulácia, ale myslím, že to má niečo spoločné s tým, ako často My penis hlava je plne rozšírená. Zvýšený prietok krvi a erekcie frekvencie zlepšuje ako dobre zvládnuť stimuláciu.

Erekcie sú oveľa ťažšie, než pre-čerpania, a oni zostať dlhšie. Dokonca aj keď moja Bonera sa rozplýva, visí dlhšia a hustejšia než predtým. Kedysi som sa 100% za “pestovateľ”, a to naštve pre chodí nahý a cítiť sa iste. Péro mohol byť považovaný za “sprcha” teraz, ale stále chcem to väčšia, takže to nie je môj posledný aktualizácie.

Takže, myslím, že môj oficiálny názor je Bathmate bol naozaj šikovný nákup pre mňa . Je to zábavné a jednoduché použitie, a ktoré majú väčší penis zvýšil moju dôveru dvojitým najmenej. Nemyslím si, že by som mohol dať cenu na to , ale keby som to urobil, že by bolo vyššiu cenu, než som zaplatil pre Bathmate. Takže áno, celkovo som rád, som strávil peniaze a spokojný s výsledkom, že mi dal. Jediná vec, ktorú by som zmenil, je vládcom na prednej strane, jeho nálepky a začalo peeling hneď.

Bathmate je dodávaný v niekoľkých príchutiach, ale budem sa zameriavajú na najlepšie zaplatená zábava model,  Bathmate Hydromax .

Prehľad Bathmate Hydromax

V Bathmate Hydromax a Xtreme  série čerpadlá sú najnovšie prírastky do (teraz slávny) riadku Bathmate zo dňa na penis čerpadiel. Linka Hydromax prináša niekoľko vylepšení od prvého Hercules čerpadla;

 • New Manžeta systém, ktorý poskytuje o 35% vyšší výkon
 • Comfort základne ! Super silikónový základ roztlačený eliminovať panvovej kosti tlak
 • Super Flow Lock Valve znamená žiadne väčšie úniku Rovnako ako Hercules
 • Pumpa a dobrovoľné použitie Tube [Xtreme Only]

Hydromax X-Series zahŕňa x20 , X30 a X40 . Rad X je to, čo mám použiť, a jeho najlepší podľa môjho názoru, pretože sania je tak oveľa silnejší. Oni tvrdia, jej 35% silnejšie než Hercules and Goliath modelov, ale to vyzerá oveľa viac. Je zrejmé, že množstvo sania a ako silný je to má priamy vplyv na výsledky ( zvýšenie hrúbky a možné zvýšenie dĺžky). Viac sacie znamená viac krv tlačí na steny penisu , čo spôsobuje expanziu.

Odporúčam používať rad Hydromax z tohto dôvodu, ale ak ste nedostatok finančných prostriedkov kúpiť Bathmate Hercules. To ešte funguje skvele a dodá určitý obvod do penisu, než je potrebné upgradovať.

Kremík manžeta tesnenie (plastové sacie časť, ktorá sa viaže ku dnu) je super soft a obrysy tela. Je to tiež odnímateľný, ak sa vám nepáči ju používať, niekedy idem bez neho. Čerpanie je tak silná , že by ste mohli použiť z vody, ak ste sa rozhodli, hoci teplej vody výrazne zlepší výsledky budete vidieť po prvom čase, takže DEFINITÍVNOM aby vaša prvýkrát používať v horúcom kúpeli .

Cenové rozpätie je asi 160 $ dolárov pred odoslaním a daní. Myslím, že to bolo drahé, než som si objednal, ale potom, čo videl zlepšenie môjho života celkovo, nie len môj penis veľkosti, myslím, že je to celkom fér cena. Vlastne som vedel, že to bolo múdre rozhodnutie, pre mňa, keď moja priateľka povedala, že si všimla veľký rozdiel a povedal mi, ” Nemôžem uveriť, že váš penis dostal toľko väčší! “.

Pozrite sa na farebných prevedeniach a príslušenstvo Bathmate je tu

Bathmate Pred a po výsledkoch

Zistil som nasledujúce obrázky z celého internetu, a pritom nemôžem osobne ručiť za ich pravosti, pretože som nebrala je sám (a ja som príliš skromný, aby zobrazoval svoje vlastné), viem o tom, že tieto typické výsledky môžete dosiahnuť z používania Bathmate čerpadla:

Bathmate-before-and-after51

Goliath a Hercules modely

Bathmate-vodné čerpadlo-600x300

Goliath edícia je zameraná na dospelých priemyslu, aka mužskej pornohviezdy. Je vyrobený pre penisy viac ako 9 palcov na dĺžku a 2.8inches v obvode. Je skoro nahradený Bathmate Hydromax x50- ktoré by mali byť vyjde čoskoro. Nič iné sa sem, ak ste jedným z tých šťastných bastardov, ktorý sa narodil Hung, ale stále nie ste spokojní – Goliáš je pre vás.

Hercules bol môj prvý čerpadlo a je prvou a pôvodné čerpadlo predávali. Je to stále mimoriadne populárny a celkom šikovný nákup, ak ste krátky na hotovosti. To bolo predstavené pred viac ako 6 rokmi a viac ako 200 tisíc ľudí ho kúpil . Od svojho trochu starý teraz aj v porovnaní s novými čerpadlami je to trochu na slabé strane vákuového sily. Ale cena je adekvátna zhruba 100 dolárov.

Ešte niekoľko dôvodov, prečo milujem svoju Bathmate

Kus svoje doterajšie skúsenosti som zdieľal, ale teraz chcem zamerať na to, prečo som naozaj rád Bathmate. Existuje veľa penisu čerpadla vonku, ale pumpy vychádza iba vodná poskytnúť  ďalšiu expanziu obvodom vyvolanú s teplou vodou a dokonca aj vo vákuu. Všetky Bathmate čerpadlá sú plne obojživelné, a netečú alebo “vŕzgať” vo vzduchu, ako je blbosť som použil skôr. Je to super ľahko sa čistí a ďalšie importantly- je to tak sakramentsky príjemné a pohodlné. Aj to môže zanechať v sprche so sprchou popruhom a každé ráno som ho zavesiť okolo krku pomocou a dať mu päť alebo šesť čerpadiel a nechať to byť. Je to proste tak jednoduché a pasívne (za predpokladu, nemusíte ju skryť pred významný iný) .

Podtlak je ľahko nastaviť v hornej časti čerpadla, a môžu byť upravené, alebo rýchlo odstrániť jednou rukou. Jediné, čo môžem povedať, že je trochu nepohodlné o Bathmate je holenie svoje ochlpenie pravidelne. Nie som jeden držať obrovskú ker dole, ale zvyčajne majú niektoré strnisko (je to správne slovo pre krátke ochlpenia?). Takže ak máte citlivú pokožku a majú tendenciu sa dostať akné, ako hrbole, pickup niektoré holenie.

Mám absolútne žiadnu zadržiavanie vody v mojom penise po 15 minút session- čerpadlá a moje ochabnuté veľkosť penisu bola dlhšia a hustejšia po mojom prvom použití. Zdieľam to, pretože nikto nechce čakať týždne na výsledky, a to najmä preto, že ma som veľmi netrpezlivý. Po dvoch týždňoch čerpania Každé ráno som mal 1cm nárast obvodom, ktorá trvá dňa na deň. Čerpanie zvyknutý vám veľa dĺžky zisky, existujú ďalšie zariadenia vhodnejšie pre preťahovanie.

Bathmate je len jedným z tých výrobkov, ktoré, akonáhle si ho kúpiť, stačí ho používajú. Je to hlúpe jednoduché a funguje to. Odporúčam každému človeka, ktorý chce hrubšie penis vyskúšať Bathmate. Zvlášť ak ste už vyskúšali iné pumpy, akoby som mal.

Takže sú Obvod hrudníka a dĺžka Zisky trvalé?

Krátka odpoveď: YES!

Dlhé Odpoveď: . V priebehu času  sa okamžité zisky , ktoré vidíte po prvý čas pomocou Bathmate zvyknutý trvať večne, budú postupne slabnúť v priebehu 3-4 hodín po použití. Skutočné výsledky začne asi po nasledujúci mesiac toto obdobie je, keď to, čo sa nazýva “lepenie” dochádza. Tmelenie jednoducho znamená, že výsledky  spočiatku videl začne stanú trvalými . Jeden cementovanie začalo, začne vidieť 0,2 – 0,5 cm zvyšuje v závislosti na tom, ako často budete čerpadlo, a na ako dlho.

Nárast obvod je spôsobená  rozširovanie kapilár v penise prostredníctvom horúcej vody, a  obrovské množstvo krvi rozširuje obvod pomocou vákua. Aj bláznivý toto čerpadlo milovať , nič iného pracoval pre mňa v podbrušníka oddelení.

Bathmate sľubuje 1-3 sunie sa na dĺžku ziskov, a až o 30% väčší obvod  tak dlho, ako budete postupovať stabilný rutinu. Podľa mojich skúseností je potrebné upraviť pohľadávky dĺžka boli trochu prehnané – ale nároky obvod kmeňa sú na mieste. Kľúčovým pre mňa a pre vás lepí na dennej rutiny, aby vaše časy čerpadla konzistentné a meranie raz týždenne sledovať svoj ​​pokrok.

Hydromax-x30-x40-štandardný balíček

Hydromax-x30-x40-platinum-balíček

Má to naozaj pomôže s vytrvalosťou a dá vám tvrdšie erekcie?

Nároky výdrž nie som tak istý, som si nevšimol sám trvajúce dlhšie v posteli , pretože pomocou Hydromax po dobu jedného mesiaca.  Po použití Bathmate Hydromax po dobu niekoľkých mesiacov, môžem oficiálne zdieľať, že nároky výdrž sú určite pravda. Po čerpanie hlavu je oveľa menej citlivé (nie v zlom slova zmysle) a myslím, že má péro preplnený krvou aspoň dvakrát denne je zodpovedný za moju zvýšenie obranyschopnosti. Tvrdenie erekcie silnou stránkou je určite pravda.

Moje erekcie boli tvrdé predtým, ale nie vždy stáť rovno hore. Potom, čo robí kegels v Bathmate definitívne posilnil mojej panvového dna a PC svaly. Mohol by som klasifikovať svoju erekciu silu ako “rock” teraz tvrdo, a moja priateľka bude súhlasiť. Môj uhol erekcie je rovno až 90 stupňov smerujúce k stropu. Lepenie na rutinné mi naozaj pomohlo získať výsledky, ktoré som dostal, takže odporúčam používať bane alebo vytvárať svoje vlastné, ešte než dorazí do vašich dverí.

Môj celkový tok penisu krv prinajmenšom zdvojnásobiť, a vždy som vyzerať ako mám 70% erekciu si. Keď som si Bonera sa tak stane rýchlejšie, než tomu bolo pred too- o ktorom viem, je to dobrá vec, ale ja označiť na otravné zozname. Získanie rýchle kosť v posilňovni nie je v pohode.

Môžem si kúpiť Bathmate lacné alebo v predaji?

Odporučila by som si kúpiť Bathmate od oficiálneho dodávateľa. Nielenže budete mať záruku vrátenia peňazí, budete dostávať diskrétne dodacia a fakturačná. Záruka vrátenia Peniaze vám umožní vyskúšať zväčšenie penisu zariadenia a vrátiť ju do šiestich týždňov, pokiaľ nezačnete vidieť výsledky! Ako niekto, kto používa Bathmate a kontaktoval zákaznícku podporu predtým, spoločnosť je veľmi seriózny.

V čase písania, môžete získať $ 69 zľavu na Bathmate s rôznymi doplnkami. Za zariadením pre zväčšenie penisu je konkurencieschopné ceny. S záruka vrátenia peňazí taky, nemôžem odporučiť dosť.

kliknite tu na objednávku Bathmate teraz online

78/100 : by 234 users
BUY NOW »