Môj Bathmate Hydro čerpadlo Recenzia – Budete Šokoval Po 15min

Home » Review » BathMate » Môj Bathmate Hydro čerpadlo Recenzia – Budete Šokoval Po 15min

Last Updated on

Bathmate

Bathmate bol prvý čerpadlo na báze vody narazila na trhu a absolútne zničil na trh s jeho príchodom.

Celá posilnenie mužskej priemyslu bol dávať to pozitívne hodnotenie  , pretože sa zameriava na obvode a dĺžky  a môžete doslova  zvýšiť svoju veľkosť penisu značným množstvom priebehu iba 15 minút.

Je zrejmé, že tento 15 minút poskytne iba tí dočasné zisky , ale s konštantným použitie mnohí z nich hlásené pokračujúci rast ich veľkosti penisu.nosia-the-Bathmate

Dokonca aj dočasné zisky trvajú viac ako 8 hodín  alebo viac, takže ak máte zvláštne, že niekto chcete urobiť dojem, môžete jednoducho napumpovať predtým, než idete von alebo dovnútra , či viete, čo mám na mysli: p

Vedel som, že môj penis bol rastie týždeň po týždni , pretože som sa biť dĺžok vo vnútri čerpadla, ktoré som nikdy predtým dosiahol – Dodáva sa s meraním , takže môžete vidieť, čo sa deje.

Neskôr ľudia na Bathmate predstavil viac mocným čerpadiel a síce X30  Hydro čerpadlo (čo je ten, ktorý som si kúpil) a teraz dokonca aj X40 vodné čerpadlo max . Obaja sú oveľa silnejšie , než je ich prvý inovačný čerpadla.

Tiež, ak vaše jeden z tých chalanov, ktoré majú veľký penis prirodzene a jednoducho chcete urobiť väčšie (vy sebec: P) , potom môžete získať Bathmate Hercules, ktorý podporuje penisy z omnoho väčších rozmerov.

Pre mňa je X30 vojde pohode lol

kliknite tu na objednávku Bathmate on-line »

Každopádne späť k môjmu príbehu …

Bathmate-Hydromax-infografiky

Rovnako ako veľa chalanov tam, čítal som o jelqing a rozhodol, že bol najlepší spôsob, ako ísť. Je to jednoduché, ľahké a najlepšie zo všetkého je (ako som si myslel v tej dobe) zadarmo.

A stojí pred zrkadlom nahá s päsťami v bok hrdo skúma svoje “výsledky” pár týždňov, bol som skôr nespokojný . Tak som začal robiť nejaký internetový výskum na techniku, zisťuje, bol by som asi robil zle. To, čo som zistil, ma desila.

Jelqing, to dopadá, je veľmi nebezpečné! No, to je nebezpečné v tom zmysle, že ak ste mhouřit, budete robiť to, čo sa mi zdá niektoré docela desivé škody.

Je tu jediný nerv v penise, ktorá je zodpovedná za implementáciu sexuálne potešenie pocity do mozgu. V prípade, že nerv dostane poškodený, to otupuje alebo môže eliminovať všetky sexuálne pocit. To bolo úplne neprijateľné , a som prestal okamžite jelqing.

Avšak, ďalší výskum mi dal malú úľavu -niektoré Chlapi príliš do jelqing a začať robiť to naozaj ťažké, a to je to, čo poškodzuje nervy. Robiť to samo o sebe nebude (pravdepodobne) nič zlomiť. Ale napriek tomu … na chvíľu som bol nervózny.

kliknite tu na objednávku Bathmate on-line »

Testovanie jednotlivých produktov

Skúšal som niekoľko ďalších produktov, ktoré sa zdalo nepravdepodobné, že by poškodiť moje nervové zakončenia. Skúšal som niekoľko pilulku režimy so žiadnym úspechom, niektoré prírodné doplnky, čínske byliny-celých deväť yardov. Stále žiadne uspokojivé výsledky.

K tomuto dňu, ma nepresvedčil, že existujú nejaké tabletky tam, že bude skutočne urobiť váš penis väčší, ale nebudem popierať, že si naplniť svoj penis sa viac krvi a budete mať ťažšie dlhšie trvajúci erekciu, hoci.

Ja nikdy neskúšal niektorý zo vzduchových čerpadiel založené na ktoré som spomenul predtým, ale to preto, že po prečítaní o nich a nachádzať vodné čerpadloprevažne hororových príbehov , kde sa chlapci takmer zničil ich vtákmi rozhodla som sa ísť touto cestou.

Dôvodom Bathmate je oveľa bezpečnejšie, je to z dôvodu využívania vody; voda je oveľa jednotnejší , a tak nebude pretiahnuť penis opúšťať to pri pohľade hrče a zábavný tvar. Voda zabezpečí váš penis je roztiahnutý rovnomerne.

Keď som našiel Bathmate Hydro čerpadlá …

Potom som si objednal Bathmate hydropump. Bol som v tom čase celkom vyčerpaný, ale bolo to prvé čerpadlo som kedy skúšal . Trvalo mi dlhú dobu po tom, čo bol strach z môjho dôvtipu o jelqing, že som bol dokonca ochotný uvažovať o vylepšenie produktu, ktorá zahŕňala akékoľvek ťahanie, tlačenie, alebo čerpanie akéhokoľvek druhu.

Ale čítanie recenzií online e (ak sa pozriete okolo seba na internete, zistíte, že sú v úplnej väčšine pozitívne) a skúma, ako tá vec skutočne odpracovaných dostal moju zvedavosť hore.

Videl som na staršie modely on-line  pravidelných vzduchových čerpadiel a na obrázkoch, a oni jednoducho nemal pripadať , ako že by fungovať. Bola to voda vec , ktorá ma naozaj dostal.

Problém je, že väčšina penisu čerpadla zo starej školy sú len plné vzduchu . Môžete použiť tlak vzduchu a napumpovať a dúfať v najlepšie. Niečo o tom, že práve znie zle, že?

A to asi je, pretože väčšina ľudí v dnešnej-lekári hoteli, súhlasí s tým, že tieto veci sú tým aj veľké kusy haraburdu.

Ale videl som recenzie, ktoré zmieňujú dostať predpísané tieto naplnené vodou čerpadiel podľa urológov -I nedostal Mine takto, a ja osobne nepoznám nikoho, kto to urobil, ale videl som podobné príbehy vo viac ako jednom mieste ; rozhodnúť sami, či tomu veríte.

Tak som ustúpil, a išiel dopredu a kúpil jeden . Mal som to dopravilo do svojho domu, a klamal by som, keby som povedal, že som nedostal trochu vzrušenia. Predstava, že sa snaží niečo skutočne nové, skôr než iné hlúpeho pilulky režimu, vlastne mal som celkom nadšený.

Bathmate-Hydromax-meranie

Poučte sa z mojej skúsenosti – Nerob, čo som urobil

Ženy radi žartujú, že muži nikdy prečítať pokyny. Keď prišiel môj Bathmate, bol som celý muž stereotyp. vytrhol som ju po vybalení z krabice, kreslil horúcu kúpeľ a napchal môj párok do skúmavky. To samozrejme nie je odporúčaný postup.

Skončil som čerpanie príliš ťažké sa svojim penisom v trubici nesprávne, a to mi spôsobilo nejakú vážnu bolesť semenníka. Neodporúčam si vziať tento prístup.

Aj ja som typ človeka, ktorý dostane zo sprchy s jeho kože po červenom, pretože voda bola tak horúca, a to je hrozný nápad pri používaní Bathmate hydropump .

Ak by som mohol ponúknuť jednu radu pre ľudí, ktorí sa snažia to prvýkrát, bolo by to spomaliť a upokojiť.

Rovnako ako väčšina z vás, som si myslel, že budem viazacieho okolo 10-a-pol INCHER na jar.

Bohužiaľ, to nie je úplne fungovať týmto spôsobom. Tento proces je skutočne pomalé, a to trvá práca a odhodlanie, aby sa to stalo, ako čokoľvek iného.

60-dňový vrátenie peňazí-zárukuA keď sa môj Bathmate čerpadlo nezapne ma do Ron Jeremy za dva týždne, skoro som poslal niečo späť. Oh, mal by som spomenúť, spoločnosť umožňuje poslať späť , ak to nepáči do 60 dní , čo je veľké plus, keď môžete ľahko rozoznať v zrkadle, nech pracujete tej veci, alebo nie.

A do 60 dní , som začal vidieť nejaké výsledky. Malé, byť istý, ale dosť dajte mi vedieť, bol proces funguje.

Zatiaľ som pridal asi 0,50 “do svojho obvodu za mesiac. To sa mi nezdá ako veľa, ale nezabudnite, hovoríme o obvode , a hovoríme o skutočný produkt a skutočné výsledky , nie nejaká reklama na porno stránky, ktoré vám sľubuje obrovskú schlong do 72 hodín, alebo tak niečo .

Existuje spôsob, ako to urobiť, a nazýva sa chirurgický zákrok . Tiež sa neodporúča (dostať, že skalpel preč od môjho penisu!).

Neočakávané nežiaduce účinky s mojím Bathmate

Všimol som si pár zaujímavých vedľajších účinkov vyplývajúcich z používania tohto zariadenia a všetky z nich boli dobré , aby som bol úprimný. Vzhľadom k tomu, celý koncept pracuje okolo rozšírenie krvných ciev v penise, všimnete si svoj ochabnutý veľkosť ísť cestou hore, rovnako ako svoju veľkosť vztýčený.

Je to vlastne viac viditeľné z dvoch, na prvom mieste. Je to dobré znamenie , že ste na správnej ceste .

Tiež som si všimol, že moje erekcie bolo oveľa ťažšie . To je fyzicky ťažšie , nie ťažšie sa dostať. Opäť platí, že toto všetko je založené na prietok krvi. Zvýšený prietok krvi znamená tvrdšie erekcie . A to je len veda.

By ste mali vyskúšať Bathmate pre seba?

Ja by som odporučiť túto vec na dva druhy ľudí : ľudí, ktorí chcú väčší penis ov a nikdy neskúšal žiadne produkty, a jednotlivcov, ktorí sa snažili ton výrobkov a pracoval nič.

Ktorá pokrýva len asi nikomu . Pretože v mojej skúsenosti žiadna z ďalších vecí funguje, a ja stále vyčerpaný vidieť reklamy na všetkých týchto produktov, ktoré robia falošné sľuby na nezabezpečené chalani, aby sa prachy s produktom, ktorý je čistá poschodová.

Takže ak chcete skúsiť to potom byť istí, kúpiť iba Bathmate z oficiálnych webových stránok, takže môžete využiť 60-dňový záruku vrátenia peňazí.

kliknite tu na objednávku Bathmate on-line »

85/100 : by 255 users
BUY NOW »