Hunter Supplement Pack pre Review – Blackwolf tréningu doplnok pre mužov

Home » Review » Blackwolf » Hunter Supplement Pack pre Review – Blackwolf tréningu doplnok pre mužov

Last Updated on

stručný úvod

Čierny vlk Hunter balíček Review - Najlepšie cvičenie Zásobníky pre mužov

Blackwolf cvičenie Hunter Pack je doplnkom stack navrhnutý tak, aby vám pomôžu získať viac svalov. Táto spoločnosť je jedinečná v tom, že ponúkajú doplnili stohov, na rozdiel od jednotlivých výrobkov. Stoh je len iný názov pre skupinu doplnkov predávaných dohromady.

Jedným zo stohov, ktoré Blackwolf robí je známe ako Hunter Pack. Hunter balenia je dodávaný s tromi rôznymi doplnkami, jeden pre každého tréningu fázu. Hunter Pack obsahuje pre-tréningu, intra-cvičenia a po cvičení doplnok. Ďalej, poďme sa bližšie pozrieť na každý dodatok v tomto zásobníku.

Aký doplnky sú v Blackwolf tréningu Hunter aktualizáciu Pack?

Všetky tri doplnky je to stack sú Track, lov, a odstránenie. Musím sa dať úver na túto spoločnosť pre vytvorenie chladné znejúce mená doplnok. Tieto doplnky sú naplnené zložiek vyrobených tak, aby vám viac svalov. Každý doplnok v tomto stohu ponúka jedinečné spôsoby, aby vám telo, ktoré chcete.

Track – Hlavné výhody: Intense Energy a ostrenie

Trať je preworkout doplnok v Hunter Pack. Tento dodatok obsahuje viac ako 15 prospešné zložky použité, ktoré vám pomôžu získať čo najviac z vášho tréningu.

Stopa obsahuje zinok, ktorý je známe, že pomáhajú podporu syntézy proteínov. Syntézu bielkovín vzrástol znamená viac bielkovín vedie k budovanie svalov , miesto vášho žalúdka.

Tento doplnok obsahuje CoQ10, ktoré pomáha zvýšiť svalovej hmoty a znižuje celkovú únavu.

Nájdete tiamín v tomto dodatku, ktorý je prospešný pre zvýšenie energie. Tiamín premieňa sacharidy na energiu, čo robí túto látku skvelé pre stratu tuku.

Stopa obsahuje 3,5 g kreatínu, zložka, ktorá zvyšuje svalovú hmotu . Jedna štúdia zistila, že sila sa zvyšuje o 46%, boli zaznamenané po pravidelne použití kreatínu.

Trať je preworkout dodatok so zoznamom úžasné ingrediencie. Budete chcieť použiť tento dodatok o 30 minút pred začatím tréningu. Trať je vyrobený v lete bobule chuť, že chutí skvele a ľahko mieša.

Hunt – Hlavné výhody: Mega Boost, k celkovému Endurance

Hunt je v rámci cvičenia doplnok v Hunter Pack. Hlavným cieľom tohto dodatku je zvýšiť vašu vytrvalosť. Jedným z kľúčových prvkov získavanie svalovej hmoty pracuje pozor na dostatok času. Mnoho nových (a dokonca aj niektorí skúsení) zdvihákov jednoducho nemajú tréningu dosť dlho vidieť masívny nárast svalovej hmoty.

Tento doplnok sa naplní prospešných aminokyselín, vrátane L-karnitínu, L-leucín, L-valín a izoleucín. Mnohé štúdie preukázali, že aminokyselín doplnky zvýšiť veľkosť a silu svalov.

Karnitín je dokázané, že znižuje hromadenie kyseliny mliečnej v svaloch. Kyselina mliečna je to, čo spôsobí, že časom unaviť a stanoviť váhy. Znižovanie kyselinu mliečnu vám dáva väčšiu výdrž na poprsie prostredníctvom starých zdvíhacích záznamy.

Aminokyseliny sú nevyhnutné pre zvýšenie svalového rastu zvýšením svalovú vytrvalosť. Hunt je doplnok naplnený prospešných aminokyselín. Ak nie ste spokojní so svojimi súčasnými tréningu, bude Hunt zmeniť za vás.

Eliminovať – ​​Hlavným prínosom: Rýchlejšie svalovej zisky

Eliminovať je posledným doplnkom v tomto stohu a k tomu je nutné užívať po tréningu. Hlavným cieľom tohto dodatku je poskytnúť zvýšenú nárast svalovej hmoty a rýchlejšie zotavenie.

Eliminovať obsahuje srvátkové bielkoviny, ktorá je nevyhnutná pre budovanie svalov. Proteín sa bežne vyskytujú v potravinách, ktoré jeme. Avšak, mnoho vzpierači nedostávajú dostatok bielkovín, budete chcieť zamerať na jeden gram na telesnej hmotnosti, kto spojiť sa.

Existujú ďalšie aminokyseliny v Eliminovať, ktoré pomáhajú priniesť ďalší rast svalov. Eliminovať tiež obsahuje draslík, vápnik a vitamín C. Draslík je dobre známa látka pomôcť športovci obnoviť počas tréningu. Vápnik poskytuje zdravšie a silnejšie kosti.

Eliminovať vám pomôže zotaviť rýchlejšie a podporovať zvýšený rast svalov. Nemusíte byť tak nepatrný vzpierač, že si nemyslí, že po cvičení výživa je dôležitá. Piť Eliminovať a pripraviť kúpiť väčšie košele pre váš nový sval, budete potrebovať!

Kde nájdem tento Stack?

Blackwolf For Men [Hunter balík] Top cvičenia Stack for Men v roku 2017!

Tento zásobník je k dispozícii iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach Blackwolf, ktorá môžete získať, aby kliknutím na odkaz nižšie. Získate úžasné ďalšie veci, keď si objednáte, vrátane naozaj chladné Blackwolf šejkra. Voľný šejker cup je ten, ktorý veľa vzpierači použiť pre ich doplnenie nápojov. Trepačka cup funguje veľmi dobre pre zmiešavanie týchto nápojov. Videl som podobné vibračné poháre predávajú za asi 15 $ tak dostáva novú zadarmo je príjemný bonus.

Okrem voľného šejkra, môžete tiež získať päť voľných cvičenia vodítka . Voľné súčasťou vedenia sú naplnené informáciami navrhnutý tak, aby vám v čo najlepšom stave. Každá príručka pokrýva určitú časť zdatnosti, vrátane výživy, cvičenia, doplnky a mnoho ďalšieho. Videl som ľudí snažiť predať podobná vodítka k hore $. 50

Ak by ste mali sčítať všetko samostatne, mali by ste byť strávil niečo málo cez $ 150. Súčasná cena Hunter balíčka je asi 80 $ , ktorý je ako sa dostať 50% zľavu v porovnaní s kúpou všetko oddelene .

Klady a zápory

Pros:

  • Tri doplnky vyrobené, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky cvičenia
  • Naplnené látkami, ktoré sú sprevádzané vedeckým výskumom
  • Zvýšený rast svalov, odbúravanie tukov, energie a vytrvalosť
  • Výrobky sú vyrobené piť žiadne nebezpečné tabletky alebo injekčnej liekovej

Zápory:

  • Produkty sú k dispozícii len na jednej stránke, takže je ťažké v hotovosti iba spotrebitelia
  • Niekedy môže nastať nedostatok, objednať rýchlo, ak na sklade.

The Final Word na Blackwolf Workout Hunter balenia:

V mnohých prípadoch, ako sa svaly, ktoré chcete, je to len otázka nájsť správne stravy. Hunter balíček v sebe spája tie najlepšie budovanie svalov a využitie suroviny v jednom stohu. Všetky tri doplnky v tomto stohu dobre fungovať pre každú z oblastí tréningu sa pred, v priebehu a po etapách. Hunter balíček vám ušetrí veľa času a peňazí, ktoré by boli strávenú nájsť skupinu doplnkov, ktoré sa blížilo čo Blackwolf poskytuje. Vrelo odporúčam Blackwolf cvičenie Hunter Pack pre mužov, ktorí sa chcú závažné dôsledky cvičenia .

Blackwolf Workout Recenzia - Výkonný cvičenia Doplatky 2017 Blackwolf cvičenia Dodatok Review |  To naozaj funguje?  Blackwolf cvičenia Dodatok recenzie, cena a skúšobné verzie zadarmo

66/100 : by 99 users
Blackwolf Review
BUY NOW »
Posted by / September 27, 2017