CrazyBulk PCT סקירה: תוספת פוסט מחזור הטיפול – היכן לקנות PCT

Home » Review » PCT » CrazyBulk PCT סקירה: תוספת פוסט מחזור הטיפול – היכן לקנות PCT

Last Updated on

CrazyBulk PCT סקירה

פוסט מחזור טיפול או PCT ואחריו כל מרימי המשקולות לאחר שימוש בסטרואידים. תהליך זה מלווה בשל כמה סיבות מדעיות ביולוגיות ולהבטיח כי הגוף שלך או השרירים שלך אין שום השפעה שלילית. כאשר כל סטרואידים אנבוליים משמש קיימת השפעה בגופכם מפסיק לייצר טסטוסטרון בכוחות עצמה. התוצאה היא עלייה ברמת האסטרוגן. כדי להתמודד עם תופעת לוואי זו של הסטרואידים אנבוליים קרובות שרירנים צריכים לפנות באמצעות מספר תרופות תרופות אחרות שתסייענה להם להפחית את רמת האסטרוגן ולהגדיל את ייצור הטסטוסטרון.

PCT הוא המוצר הטוב ביותר עשוי המרכיבים הטבעיים שפועלים כסוכן גמילה שלאחר המחזור היעיל ביותר. זה יעזור לך לנקות את הגוף שלך יחד עם זה יהיה לטהר את הכבד. כמו כן יסייע בשימור רזרבות ויחד עימה להגביר את רמת הסיבולת והאנרגיה שלך עבור היעילות ביותר לגרום אימונים מחזור פוסט מונע. היצרן טוען כי עם השימוש הקבוע של התוספת תחווה יותר רווחי שריר, שימור נאות של גודל וכוח. תוכל לשחזר את הפונקציונליות של הורמונים וכתוצאה מכך היווצרות יותר שרירים.

היצרן של התוספת טוען כי כדאי להימנע מהשפעת מחזור הפוסט המזיקה. המוצר גם יאפשר לך להימנע מכל תופעות פוסט-פרו-הורמון גם כן. החומרים היעילים של רפואה זה גם לעזור באיזון ושליטה קורטיזול ולספק את רמות הטסטוסטרון הנדרשות באופן משמעותי. PCT הוא פתרון מחזור יעיל לכל מטרה לפוסט תסייע לך באופן דרמטי דיכוי האסטרוגן. תן לנו סקירה מפורטת של המוצר כדי להבין את זה אפילו טוב יותר.

מצרכים: מאוזנים היטב ויעילים

PCT הגורפת Crazy יש רק מרכיבים טבעיים, כי הם מאוזנים באופן מושלם בעיצוב בסך הזכות לעשות את זה הכי יעיל. כל אלה המרכיבים הפועלים בשיתוף יעזרו לך להגדיל את השרירים ובאותו הזמן לשמור על רווח השריר ולשמור על רמת הורמון בריאה עם גוף detoxified. המרכיבים כוללים:

 • אבץ ציטראט – זהו מרכיב חשוב המסייע לחיזוק המערכת החיסונית שלך. זה גם יעזור להמשיך תאי דם בריאים מלבד שיפור איכות השינה שלך. המרכיב גם את היכולת להאיץ את תהליך התאוששות השריר לאחר אימון אינטנסיבי.
 • גדילן מצוי – זה כבר ידוע בשימוש במשך מאות שנים על היתרונות הבריאותיים שלה כפי שהוא יכול לעזור לשקם את הנזקים שנגרמו הכבד על ידי שימוש נרחב של סטרואידים. מרכיב זה מפחית את דלקת הכבד שלך ומחזיר התיפקוד הרגיל שלה.
 • Terrestris Tribulus – זהו מרכיב חשוב של תוסף זה יהיה באופן טבעי להגביר את רמות הטסטוסטרון ובאותו זמן לשמור על רמה גבוהה של אנרגיה בגוף. זה גם עוזר במניעת אובדן שריר.
 • ראיתי דקלון – זהו מרכיב אנטי אסטרוגניים המסייע בוויסות רמות הורמון אחרי שאתה יורד הסייקל.
 • תמצית זרעי ענבים – אלה ידועים להיות מדכאים אנטי-אסטרוגן ארומטאז הטובים. כמו כן, יש תכונות נוגדות חמצון שונים.
 • המרכיבים האחרים המשמשים PCT כוללים תמצית שורש סרפד ו Oak קש לחלץ.

יתרונות: נראים אחרי מסת שריר ועל בריאות כללית

היתרון המשמעותי ביותר של השימוש PCT גורפת מטורף כמו מחזור לאחר אימון היא לשלוט הצטברות של אסטרוגן לטהר את הגוף מפני רדיקלים חופשיים מזיקים. הרשימה כוללת:

 • התוצאה היא גינקומסטיה ובאותו הזמן שומר HPTA או ההיפותלמוס יותרת המוח האשך הציר בריא לך. משמעות הדבר היא כי שיעור ייצור הטסטוסטרון בגוף שלך לא מעכבות אבל זה עוזר לשמור על איזון של הורמונים לרמה הרצויה. זה עוזר לך למנוע את תופעות הלוואי הבלתי רצויות ומזיקות של שימוש בסטרואידים אנבוליים.
 • זה יעזור לך להגדיל את רמת הסיבולת שלך, כך שאתה יכול לקחת בקלות על מגוון של אימוני מחזור פוסט קשים אחרים. כל זה יבטיח כי אתם עושים את המרב השימוש שלך סטרואידים.
 • תוספת PCT היא טבעית לחלוטין וכל המרכיבים שלה מתאימים עבור הטבעונים גם כן.
 • המוצר מאושר על ידי ה- FDA מה שאומר שאתה לא תדרוש מרשם מרופא כדי להשתמש בו. גם זה אישור המבטיח כי המוצר בטוח לשימוש במרכיבים שלה הם ללא תופעות לוואי מזיקות.
 • שימוש בגלולות פוסט מחזור הטיפול האלה אתה גם יכול לשלוט ולמנוע בעיות נפוצות כמו חרדה, בעיות פוריות ועוד.
 • מוצר זה יהיה גם למנוע “התרסקות הורמונלית” על ידי איתות בלוטות המין או האשכים כדי להתחיל לייצר טסטוסטרון. זה יעזור לגוף שלך כדי לאזן את רמת האסטרוגן קורטיזון כי הוא הורמון הידוע להרוס את מסת השריר.

המקצוען:

 • PCT הוא גמילה מחזור פוסט טבעי ובטוח
 • זה מראה תוצאות בפחות משבועיים
 • היא שומרת על גודלה ועוצמתה של השרירים
 • זה גם מגביר את הליבידו
 • החברה מציעה משלוח חינם ברחבי העולם

חסרונות:

מלבד העובדה כי תוספת זו זמינה באופן מקוון, אין חסרונות ספציפיים כי יהיה להפנות אליו אצבע גורפת מטורף.

האם זה עובד: פשוט כפי שהוא נדרש

ThePCT מספקת תוצאות יוצאות דופן. הדבר מסייע בשיקום ייצור הטסטוסטרון, ולכן מספק את הפתרון לבעיה הקיימת מתמיד של טסטוסטרון נמוכה לאחר אימון מחזור הפוסט. המרכיבים לעבוד יחד כדי לשלוט ולווסת קורטיזול, אסטרוגן, אובדן שרירים, כוח, גינקומסטיה או ציצי אדם, גוף שומן, אובדן אנרגיה, בעיות פוריות, שימור מים, כבד, חומרי רעל בגוף שלך ואת ההיווצרות של רדיקלים חופשיים שליליים.

התוספת תומכת גם ומווסתת תנועה הורמונלית עם טסטוסטרון שפר ו תחמוצת חנקתית מוגברת. היא חוסמת אסטרוגן שולטת ברמת קורטיזול להתאוששות אופטימלית של השרירים ושימורה. יתר על כן, זה מנקה את הגוף על ידי רעלים בכבד שלך רדיקלים מזיקים. זה גם מקטין את הדלקת מגביר פוריות יחד עם להגדיל את הליבידו, סיבולת, ואנרגיה. כל זה יביא אימון ארוך יותר עם צמיחה קשה ודחוסה של שרירים.

אופן השימוש: בצע את התווית

כל בקבוק של PCT מגיע מנה של 60 כמוסות לבקבוק. תצטרך לקחת כמוסה אחת עם ארוחת הבוקר שלך כמוסה נוספת עם ארוחת הצהריים שלך. זו צריכה להיות מלווה בשני האימון ואפילו בימי המנוחה שלך.

תופעות לוואי: none

כפי שנטענו על ידי היצרן שלו, אין תופעות לוואי של PCT הגורפת המטורפת אבל כמו תמיד, אתה צריך לדבר עם הרופא שלך שמכיר אותך ואת מצב הבריאות הכללי שלך גם לייעץ לך אם אתה רוצה לשנות את המינון ואת השינוי הנדרש שלך הרגלים להשלים את הרוטינה שאתה צריך לעשות.

היכן לקנות Crazybulk PCT

האתר הרשמי הוא המקום הטוב ביותר, יוצרי קניות ברחבי העולם ..

בקבוק המכיל 30 ימי היצע יעלה לך 49.95 $ .. היוצרים כיום מציעים לקנות 2 לקבל את הצעה חינם בקבוק 3rd פני האתר כולו, כך שתוכל לנצל ולערום PCT עם כל מגוון Crazybulk האחר

מזומן חזרה אחריות?

היוצרים להציע מדיניות החזר תשואה ו 14 יום אבל זה רק חל על בקבוקים שלא נפתחו

המחשבות שלנו

פוסט מחזור הטיפול הוא לעתים קרובות התעלם חלק תוספי תזונה לספורטאים – במיוחד אם אתה לא משתמש סטרואידים אנבוליים, אבל העובדה היא כי מתן הגוף שלך גמילה טובה מדי כמה חודשים הוא רעיון נהדר, ובסופו של דבר תעזור לך לשמור על אלה קשים רווחיים שנצברו.

PCT יעשה בדיוק את זה, ואת זה צריך להיות על רשימת הקניות עבור מישהו רציני על בנייה, שרירים מוצקים גדולים.

לחץ כאן כדי להזמין CrazyBulk PCT מתוך האתר הרשמי »

82/100 : by 246 users
PCT Review
BUY NOW »