CrazyBulk Anadrol Recenzia – Efektívne Anadrol alternatíva?

Home » Review » Anadrole » CrazyBulk Anadrol Recenzia – Efektívne Anadrol alternatíva?

Last Updated on

Hľadáte právne spôsob, ako zvýšiť svoju silu, svalovú hmotu a vytrvalosť? Nájdete veľa telesných stavebných doplnkov vonku, ktoré tvrdia, že sú schopní ponúknuť rýchle, neuveriteľné výsledky.

Anadrol sa stal jedným z najuznávanejších a recenzovaných objemová doplnky v priemysle, a to nie je ťažké pochopiť, prečo. Tento veľký prírodný objemovej doplnok bol vyrobený nahradiť veľmi populárny, napriek tomu ilegálne, anadrol steroid.

Otázkou je, či si doplnkom skutočne poskytujú rovnaké výhody ako jeden z najsilnejších steroidov na ulici?

o Anadrol

Anadrol je ponúkaný Crazy Bulk a je vytvorený v Spojených štátoch. CrazyBulk bolo len asi od roku 2004, ale spoločnosť sa podarilo získať rešpektovanej reputáciu ako jeden z popredných dodávateľov posilňovní doplnok na svete.

Bol navrhnutý ako náhrada za oxymetolon (Anadrol) a je považovaný za jeden z najsilnejších a najúčinnejších steroid dostupných alternatív.

Tvorená silných, prírodných zložiek, anadrol pôsobí tak, že zvyšuje tvorbu červených krviniek v tele. To v podstate zvyšuje množstvo kyslíka, ktorý sa dostane do svalov.

To znamená, že ste schopní pracovať po dlhšiu dobu a bude tiež skutočne zvýši svoju silu. Doplnok môže tiež urýchliť doby zotavenia po cvičení, čo je ďalší fantastický prínos.

Funkcie a výhody

 • Pôsobivé vlastnosti a výhody zahrnuté v tomto produkte patrí:
 • Zvyšuje produkciu červených krviniek
 • Nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky
 • Je úplne legálne a nevyžaduje lekársky predpis
 • Výrazne zvyšuje svalovej hmoty a sily
 • Pomáha pri regenerácii po tréningu
 • Pôsobí rýchlo produkovať rýchle výsledky
 • Prináša viac kyslíka do svalov

Prísady v Anadrol

Skutočnosť, Bláznivý Bulk nedáva preč svoj zoznam prísad použitých na vytvorenie anadrol nie je prekvapujúce. Koniec koncov, spoločnosť jasne uvádza na svojich stránkach, že nemá rád, aby zahŕňala zozname zložiek zo strachu z konkurentov krádeže svoje jedinečné receptúry.

Čo to dá, je pokoj zo svojho postavenia FDA schválenie. Toto schválenie znamená, že všetky zložky, ktoré sa používajú, sú zákonné a nespôsobí žiadne závažné negatívne vedľajšie účinky.

Kým Bláznivý Bulk nedáva jeho tajomstvo preč, tam sú niektoré správy, že Anadrol obsahuje DHEA, Tribulus, Acetyl L-Carnitin a sóje a izolované srvátkové bielkoviny.

Tribulus terrestris extrakt (250 mg) ; extrémne silný rastlinný extrakt s výrazným účinkom na produkciu testosterónu a všetko s ňou spojené (libido, dobrú náladu, budovanie svalov, ..) Je dobre známe, medzi športovcami, keď to pomohlo bulharských športovcov s rôznym súťažiam bez spustenia do problémy s anti-dopingu ovláda, pretože je to úplne prirodzené. Aktívna zložka v extrakte Tribulus terrestris je Protodioscín, čo je prirodzený prekurzor na sexuálne hormón človeka, testosterónu.

Whey Protein (100 mg);  obsahuje neuveriteľné množstvo esenciálnych aminokyselín, ktoré sú absorbované rýchlo.

Soy Protein Isolate (100 mg); Izolát sójového proteínu je suchý prášok zložka potravín, ktorá bola oddelená a izolovaná od ďalších zložiek sójových bôbov, čo je 90 až 95 percent proteínu a takmer sacharidov a bez tuku. pridanie sóje do kazeínu a srvátkových zmesi by mohla pomôcť zvýšiť dĺžku a celkový dopad svojho anabolické reakcie na proteínový prášok.

DHEA (50 mg); Dehydroepiandrosterón (DHEA) je vyrobená v kontinuálnych cykloch od nadobličiek. To považuje za pre-kurzora hormónu, pretože vedie k produkcii iných hormónov. Ak je táto zlúčenina bola doplnená, bolo preukázané, že majú úžasné efekty. na spomalenie procesu starnutia. Bolo tiež potrebné klinicky dokázané, že pomáhajú spaľovať tuk a budovať svalovú hmotu a zvýšiť sexuálny apetít.

Shilajit (50 mg); libido posilnenie a anti-aging tajnú zbraň hollywoodskej elity je skvelý bylinný doplnok s množstvom využitie v telesnej stavby a cvičenie. Navyše je to fantastické pomáha telu byť odolnejšie voči únave.

Acetyl -karnitinu (25 mg);  To je považované za zlúčenina “vitamín-ako” a “aminokyselina, ako je”, ktorý sa vzťahuje k B vitamins.It má podstatnejší vplyv na výrobu energie, jeho predpokladá, že zvýšenie celkovej duševnej a fyzickej energie.

Dávkovanie a smery

K dispozícii je 60 tabliet poskytované v každej fľaši a spoločnosť radia len trvať až 3 tablety denne. Je tiež odporúča, aby si užiť tablety s jedlom.

V porovnaní s inými právnymi steroidy, toto je o niečo drahšie vzhľadom na to, že budete dostávať iba 60, skôr než 90 tabliet.

Avšak, jeho účinky sú rozhodne stojí za extra hotovosť. Skutočné smery použitia sú rovnaké ako iné crazy Bulk doplnky.

mali by ste brať po dobu 2 mesiacov, bez ohľadu na to, či budú pracovať alebo nie. Potom po 2 mesiacoch by ste mali vziať len niečo málo cez týždeň off pred opätovným spustením.

Má Anadrol fungovať?

Anadrol funguje a bude poskytovať fantastické výsledky. Avšak, to je uvedené v mnohých užívateľských recenzií, ktoré nemusia vidieť výsledky po dobu 2 mesiacov. Tie budú pravdepodobne dochádzať k miernej pozitívne efekty v priebehu niekoľkých týždňov.

Avšak, ako každý je iný, že nie je zaručené, uvidíte drastické zlepšenie po dobu najmenej 30 dní. Väčšina užívateľov, zdá sa hlási oveľa rýchlejšie výsledky v predložených názorov Anadrol dostávame.

Ak budete postupovať podľa pokynov správne, tiež by nemalo dochádzať k vedľajším účinkom. Niektorí ľudia hlásili mierne závraty a bolesti hlavy, ale sú rozhodne v menšine.

Pros?

 • Všetky výrobky CrazyBulk sú vyrábané v GMP kompatibilné zariadenie, ktoré je v obehu a svedčí o skutočnej hodnote výrobku
 • Uvedená cena je trhová hodnota
 • Firma ponúka dopravu zadarmo v USA a Veľkej Británii
 • Jeho tvrdenie, hovoria, môže byť preukázaná

Zápory?

 • Jeho tvrdenia sú pozoruhodné
 • Existujú nie je veľa svedectvo o tomto produkte, ale ako je to ešte stále jeho nohy, ako to bolo, že sa môže zmeniť
 • Informácie na štítku zložka je naozaj ťažké prísť
 • Jeho istota nie je dlhá, ale ktoré môžu byť zmiernené, ak to naozaj funguje rovnako ako jeho výrobcovia hovoria, že to robí

Finálny revízia Anadrol

S obrovským množstvom telo stavebné doplnky vonku, je ťažké vedieť, ktoré z nich sú účinné a ktoré sú úplným plytvaním peňazí. Sme radi, že anadrol sa zdá byť v prvej kategórie. Kým doba výsledok sa môže líšiť, uvidíte výrazné zlepšenie svojej sily, vytrvalosti a svalovej hmoty.

Kde si môžem kúpiť to?

Si môžete kúpiť z oficiálnych stránok. Tento produkt má veľa ísť na to. Bol vyrobený v GMP kompatibilné zariadenia, a to má nejaké dobré referencie, ak nie dlhé recenzie. Ja by som si prial, aby ďalšie dôkazy, že výrobok nemá vedľajšie účinky a ďalšie osvedčenia.

To je hlavný produkt k linke CrazyBulk a jednou z hlavných zložiek do svojich rôznych stohovacie ponuky, a to na rezanie a tie objemového. Takže celkovo dávam túto 3,8 z celkových 5,00. Aj upraví, že neskôr, keď oni produkujú viac materiálu k posilneniu tvrdenia svojho produktu. Avšak, tento produkt je prieskum stojí za niečí a ohľaduplnosť. Dúfam, že toto hodnotenie produktu CrazyBulk anadrol bolo užitočné pre vás.

kliknite sem uložil CrazyBulk anadrol on-line »

81/100 : by 243 users
Anadrole Review
BUY NOW »