Blázon Bulk Plnidlo Stack Review – Neuveriteľné svalovej zisky

Home » Review » Bulking » Blázon Bulk Plnidlo Stack Review – Neuveriteľné svalovej zisky

Last Updated on

Rýchly úvod

Blázon Bulk Plnidlo Stack Recenzia - Najrýchlejší spôsob, ako získať svalovú hmotu

Tohto preskúmania, budeme hovoriť o objemového zásobníka, ktorý je vyrobený Crazy Bulk. Ako viete, stoh je iný výraz pre skupinu doplnkov. K dispozícii sú štyri samostatné prílohy v tomto zásobníku, z ktorých každý má svoju vlastnú unikátnu výhody, ktoré pôjdeme do pár sekúnd. Ak hľadáte pre bezpečnejšie doplnkov, ste na správnom posúdení.

Bol som stále veľa žiadostí, aby som hodnotenie Tento zásobník, takže Myslel som, že by som ísť ďalej a robiť, že pre vás. Bude hlbšie, budeme ísť cez: čo každý doplnok robí, moje výsledky s týmto stohu, kde ju hľadať, a je najlepším miestom na získať tento stack! Poďme to začalo!

Aké sú štyri doplnky v tomto Stack?

CrazyBulk je Plnidlo Stack - A Comprehensive Review

Štyri doplnky, ktoré sú v zásobníku sú: Testo Max, D-Bal, Trenerol a Decaduro. Ak nie ste vidieť rýchle svalové zisky, tento zásobník má všetko, čo budete potrebovať, aby napraviť. Každý doplnok má vlastný spôsob, ako že to bude hromadne vás a ste stále rýchlejšie výsledky z tréningu. Teraz sa poďme bližšie pozrieť na každý dodatok v tomto stohu ukázať tieto štyri výrobky fungujú tak dobre dohromady.

Testo Max – Hlavné výhody: Mocný Sila Booster

testo max zmesový recenziu stack

Testo Max je to, čo je všeobecne známy ako testosterón booster. Existuje mnoho rôznych výhod, ktoré prichádzajú s použitím skutočné dobré testosterónu posilňujúci doplnok. Zvyšovanie množstva testosterónu, ktorý máte bude pomôže získať svaly rýchlejšie .

Pozitívnejší nálada, zvýšenie energetickej, a dokonca aj libido boost sú len niektoré z vecí, ktoré môžete tešiť užívať pri používaní Testo Max. Dokonca aj keď nie ste trpia prípadné problémy súvisiace s libida, bude vám stále dať nejaké divoké noci, že nebudete zabudnúť, ja viem, že moja priateľka si to užili, že by ma zabil, keby vedela, že som práve povedal, že ale je to pravda !

D-Bal – Hlavné výhody: Rýchly vzostup svalovú zisk

d-bal zmesový recenziu stack

Vyrobené replikovať jeden z najlepších produktov pre posilňovanie svalov vôbec, nie je divu, prečo sa D-Bal je hviezdou tohto zásobníka. D-Bal pomáha, aby vám väčšiu silu , ak ste zdvíhanie závaží, nechceš väčšiu silu? Prostredníctvom pridanie viac dusíka pre vaše svaly, môžete skutočne získať nejaké väčšie svaly, spolu s syntézy proteínov, ktoré sa naplnilo viac bielkovín do svalov od potravín, ktoré jete.

Počas asi dvoch týždňov do používania tohto zásobníka, som bol schopný:

 • pridá 50 libier na mojej ťahy
 • pridať 35 libier na môj bench press
 • pridať 20 libier na mojej biceps kadere / triceps rozšírenie

Tak nejako som si radi myslia tohto dodatku ako kódy pre moje tréningy, nechal ma zdvíhať ťažšie závažia rýchlejším tempom , bez toho aby museli čakať mesiace zdvihnúť viac, ako by som normálne. Ja len spomenúť tie konkrétne čísla, pretože som naozaj myslím, že D-Bal bola hlavným faktorom za svoju silu zisky.

Trenorol (predtým TBAL 75) – Hlavné výhody: Čerpadlá Up Muscle Veľkosť

Poznámka editora: Trenorol je nový názov tohto doplnku je už pomenovaný T-Bal 75.

Máte niekedy zaujímalo, ako najväčší mužov a žien v posilňovni robiť? Ste tu každý týždeň, uvedenie do práce, a napriek tomu nie sú doháňajú. Veľkou Dôvodom je to preto, že sa uistiť, že ich svaly sú opravené rýchlo. Viete, keď ste zdvíhanie závaží, ste vlastne uvedenie malé slzy vo svaloch.

Keďže sa tieto svalového tkaniva sú roztrhané, to je to, čo robíte mimo izbu hmotnosti, ktorá vedie k rastu reálneho svalov. Problém je, že väčšina z nich nemyslí lepšie opraviť svoje svaly a sú zamerané len na tom, kto môže lavičke viac, veľkú chybu. Navyše, tým rýchlejšie sa vaše svaly liečiť, tým rýchlejšie môžete ísť výťah, takže vaše svaly rastú rýchlejšie, čo je to, čo Trenorol vám pomôže urobiť.

Obvykle bolesť ma drží dole a von z telocvične na pár dní, čo je stratený čas a nie je nič horšie, než že ak ste naozaj chcú dostať veľký. Môj čas obnovy značne zvyšuje pri používaní Trenorol. Tiež som si všimol, že budem mať oveľa menej po tréningu svalové bolesti pri používaní tohto doplnku, funguje to rýchlo.

Decaduro – Hlavná výhoda: Zvýšenie Endurance

decaduro zmesový recenziu zásobníka

Takže máme veľkosti pevnosti a svalovej zvýšili, ale čo vytrvalosti? Po tom všetkom, čo je dobré nové sily zisky a väčšie svaly, ak nemáte niečo podniknúť, aby vám ešte dlhšiu dobu? Decaduro k tomu, aby vám väčšiu výdrž, je kľúčovým faktorom pre získanie lepšie telo .

Snaží získať viac červených krviniek produkujú, cítil som sa ako superhrdina, keď som cvičiť. Bolo to šialené, váha, že som sotva zdvihnúť trikrát som sa pohyboval osem až desať krát. Uistite sa, že zásoby až na tento jeden, ak si robiť žiadne kardio s vzpieranie, ako Decaduro je skvelé pre stratu tuku .

Odporúčané dávkovanie:

Crazy Bulk zväčšujúci objem Stack doplnky k pomôcť budovať svalovú hmotu rýchlejšie, majú byť prijaté na dennej báze, či pracujete von. Užívajte jednu tabletu každý doplnok dvakrát až trikrát denne , najlepšie s jedlom. Tieto prírodné právnické rastu svalov doplnky by mali byť prijaté krátko pred (30-45 minút) cvičiť.

Má zmesový stack naozaj funguje?

zmesový stack predtým po preskúmaní

Odpoveď znie áno! Ak ste trénovať a bojovali sa získavajú sval v minulosti CrazyBulk zmesový stack vám pomôže zbaliť na sval. Niektorí ľudia tvrdia, že výrobok je podvod, pravdou je, že to sú anabolické steroidy. Videl som toľko chlapov, ktoré používajú steroidy a nedarí sa im získať svaly. Neberte nás za slovo webové stránky Oficiálne CrazyBulk má veľa ohlasy zákazníkov od ľudí, ktorí používajú produkty s veľkým úspechom.

CrazyBulk Plnidlo Stack Referencie zákazníkov

 • “Tento produkt bol skvelý, keď moji priatelia sa ma, čo robím hromadne až som jednoducho stále hovorím im, aby na jedlo, CrazyBulk je môj najlepšie stráženým tajomstvom” – Chris Tapia
 • “Vzal som si steroidy v minulosti, ale bohužiaľ moje telo nemôže vziať to už je šialený bulk zmesový stack pre mňa bola najlepšia vec na anabolické steroidy” – Alex S.
 • “Skutočne to najlepšie plnidlo som sa, ja len chcieť o tom som poznal skôr” – Armand Checkoway
 • “Produkt poskytuje excatly to, čo hovorí” – Allen Davies
 • “Ja som bojoval s snaží získať svaly po celé roky, som sa snažil len o averything, kreatínu, srvátkové bielkoviny, a prohormone doteraz CrazyBulk bol produkt, ktorý mi dal najlepšie výsledky.” – Marco Perez

Kde nájdem tento Stack? (A ušetriť $ 50 na zariadení Retail)

Ako som už spomenul predtým, tento zásobník je k dispozícii výhradne prostredníctvom internetovej stránky Crazy hromadne. Ak sa vyskytne tento zásobník, ušetríte peniaze v porovnaní s kúpou každý doplnok zvlášť. Som lacný človek a vždy radi šetrí peniaze, keď môžem.

Som dal dohromady malý rozpis, ktorý ukazuje, koľko peňazí ušetríte dostať stohu namiesto každého doplnku na vlastnú päsť, nižšie:

Decaduro: $ 61,99

Trenorol: $ 61,99

D-Bal: $ 59,99

Testo-Max: $ 59,99

TOTAL (keď dokúpiť): $ 243,96

Kupovať rozrieďujúce stack (ktorý má všetky štyri z týchto doplnkov v ňom) je spôsob, ako nižšia, len stojí $ 179,99, čo vám ušetrí asi 64 $ . Blázon Bulk má tiež kúpiť dva, dostanete jeden zadarmo špeciálny vždy deje, ideálny pre rozdelenie nákladov medzi Pár telocvični kamarátmi.

Dobrý a zlý

The Good:

 • Získanie 25 libier za mesiac a pol, väčšina z toho čistej svalovej hmoty.
 • Libido a nálada boost sa cítim skvele.
 • Stack sa skladá z kapsúl, takže sa rýchlo a ľahko vziať.

Zlý:

 • Tento zásobník je k dispozícii len on-line, čo nie je ideálne pre tých, ktorí chcú používať hotovosť, aby si to.
 • Byť k dispozícii len na jednej stránke, môže nastať situácia, že je vypredané.

The Final Word na Crazy hromadnú Plnidlo Stack

Cvičiť ako každý iný nemá nič. Budete musieť čakať mesiace vidieť skutočný pokrok, a to je tvrdá práca. Ak chcete urýchliť čas, ktorý je naozaj potrebný na získanie veľké, by som odporučil používať tento zásobník. Nemal som žiadne vedľajšie účinky, zatiaľ čo sa snažia tento zásobník von, čo bolo úžasné. Nie je to najlacnejší spôsob, ako vo svete, budovať svalovú hmotu, ale to by mohla veľmi dobre byť najjednoduchší a najrýchlejší, pripravte sa prekvapiť.

87/100 : by 413 users
Bulking Review
BUY NOW »