Bathmate Review – Põhineb 6 aastat kogemusi

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – Põhineb 6 aastat kogemusi

Last Updated on

Kuidas Bathmate tööd

peenise anatoomias

Bathmate toimib luues vaakumi, mis laiendab kude oma peenist. Aja jooksul on järjepidev kasutamine ja rohkesti taastumise aega seansside vahel (24-48 tundi), kude on püsivalt laiendatud põhjustades peenise aeglaselt saada pikem ja laiem. Kude laienemine võimaldab ka oluliselt rohkem verd sisestada oma peenise – tulemuseks on kindlam ja raskem erektsioon.

Just pärast seda kasutada erektsioon, näete ajutine kasu – tavaliselt 0,25-0,75 “pikad ja. 5-1,25″ ümbermõõt (jah, üle tolline ümbermõõt). See kasum jääda umbes 4 kuni 24 tundi, sealhulgas vahekorra ajal ja pärast seda, kui erektsioon kaduda. Mis järjepidev kasutamine nende kasum muutuda püsivaks. Võin ka garanteerida kerget paranemist erektsiooni tugevust.

Täpsemat infot “Post-Bathmate Pump” vt allpool.

Minu Review põhineb nii – 14 kuud kasutades seda ise (tegemata ühtegi käsitsi peenise suurendamise) ja ka hiljem ühendab see Jelqing, venitades ja paar erinevat Peenisepikendused 3+ aastat.

Miks on Bathmate nii hea?

Olen proovinud mitmeid teisi seadmeid: 2 erinevat Peenisepikendused, et Jelq seade ja isegi “riidepuu”.

Mõned neist olid okei, aga Bathmate on valgus aastat enne kõiki neid mitmel põhjusel.

 • Kohe tulemusi .
  Pärast seljas Bathmate duši all umbes 10 minutit (koos erektsioon), suguti saavad lisatasu ~ 0,25-0,5 “pikkus ~ 0,5-1,25” ümbermõõt. Kohene muutusi, eriti ümbermõõt. On tore, et seksida paar tundi pärast kasutada Bathmate. See kasv (pump) kestab umbes 6 kuni 12 tundi, siis oma peenise normaliseerub suurus. Näed kohest kasu, eriti lõtv (soft) suurus. . Olen saanud selle punktini, kus, kui ma kasutan Bathmate, Trooja Magnum kondoomid on super tihe ja regulaarne kondoomid ei saa isegi sobiks ümber pea. Ma ei ole kunagi varem “show-er”, kuid nüüd on mu peenis ripub tublisti alla minu pallid.
 • Kestvad tulemused (koos järjepidev kasutamine).
  Teie ajutised / vahetus kasum absoluutselt muutunud püsiv kui kasutate seda seadet regulaarselt. See on omamoodi nagu trenni. Kui minna jõusaali ja kaotada kaalu, oma lihaskoe väsimuse ja saada kohest suurus (pump), kuid naaseb oma tavapärase suurusega umbes 6 kuni 12 tundi pärast. Kui sa pidevalt treening (eeldades, õige toitumine), lihaseid kasvatada ja jääb, et suurus, kui te lõpetate töö läbi. Sama palju, et Bathmate. Peenise koe ei ole identne lihaskoe, kuid see on üsna sarnasus “Hoiame perspektiivi peenise suurendamise”.
 • Ohutust.
  Erinevalt potentsiaalselt ohtlike Soojuspumbad on Bathmate on veepump ja on täiesti ohutu, kui seda kasutada vastavalt juhendile. Ma ei ole kunagi olnud mingeid probleeme seadme ja olen kasutanud seda järjekindlalt ja jõuliselt. Sel põhjusel hulgast mõned teised, ma arvan, et algajaid on parem, hydropump mitte õhupump.
 • LIHTNE HOOLDADA KASUM .
  Kui mingil põhjusel ei saa kasutada Bathmate regulaarselt pikema aja aja lihtsalt kasutavad seda paar korda nädalas 10-12 minutit on piisav, et säilitada oma tulu (ja kasumid tegid muudest PE harjutusi). Kui ma sain umbes 7 “x 6”, ma ainult kasutatud Bathmate paar korda nädalas. Ma säilitada minu kõiki tulusid päris lihtsalt tundus. Olen hakanud kasutama Bathmate agressiivsemalt uuesti.

Milline Bathmate Pump ma peaksin kaaluma saada?

See sõltub teie suurus.

Bathmate Pump Suurus Võrdlused

Bathmate suurustabelit

Minu Suurus Soovitused
<5,75 “(Bathmate x20)
5,75-7″ (Bathmate x30)
> 7 “(Bathmate x40)

Mida ma saan õiguspäraselt oodata?

Võite oodata täpselt , mida ma eespool mainitud – kohe algav tulemuste ja kestvad tulemused (kui te jätkate seda kasutada).

Kuigi tulemused erinevad, võin teile garanteerida – pärast esimest kasutuskorda (täielik erektsioon, soovitatav ainult pärast  oma esimese 30 päeva) – teie peenis suurem, paksem ja ilmselt enam kui kunagi varem. Nagu ma ütlesin, 0,75-1,25 “tõus ümbermõõt ja märgatav, kuid pisut vähem drastiline kasv pikkus.

Võite hoidke mulle seda.

Kui sa kombineerida seda käsitsi peenise suurendamise rutiini (jelqing, venitades), siis võid oodata, et saada pikkuse ja ümbermõõdu kiiremini kui siis, kui sa lihtsalt teha harjutusi üksi.

Saad kasutada Bathmate ise, ilma käsitsi harjutusi ja veel oodata, et teha korralik kasum.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

Bathmate Hydropump Review: Kas see on ohutu?

Kuigi kasutatakse laialdaselt meditsiinis nii minevikus kui ravi ED, peenise pumbad neid ei soovita paljud arstid. Arstid üle kogu maailma on soovitanud Bathmate. Edu et Bathmate on saadud arsti soovitusi on üllatav ja teine ​​asi, mis seab selle pumba peale alternatiive.

Sa peaksid olema ettevaatlikud. Sa peaksid jälgima, kuidas seda toodet mõjutab keha, ja see on alati hea mõte rääkida oma arstiga kasutades tooteid nagu see. Enamasti küll, Bathmate on täiesti ohutu.

Üks asi, mida peaks teadma, – ja suurim probleem Olen kuulnud seotud munn pumbad – on liig. Kui sul rohkem kui soovitatav toode, siis on võimalik kahjustada elastse koe oma peenise, ja see tähendab vähem kindel erektsioon, mitte suuremad.

Kas ma peaksin ostma Bathmate Hydropump?

Ma arvan küll. Autor ootab asju, see toode on kindel võitja ning tulemused on tagatud ettevõtte poolt. Kui te kasutate seda õigesti, siis on peaaegu puudub varjuküljed ning peaaegu kõik positiivsed.

Suurus tõepoolest loeb. Vähemalt see on, mida ta ütles mulle.

Ja ma uskusin teda, nii et ma otsustasin teha midagi.

Ja nüüd palju tüdrukuid tean, et suurus küsimusi, ja ma olen mees, kes sai neile näidata, miks.

HYDROMAX-x30-x40-standard-pakett

HYDROMAX-x30-x40-plaatina-pakett

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

77/100 : by 114 users
BUY NOW »