Bathmate Review – Kuidas ennast pumbatakse suurem peenis

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – Kuidas ennast pumbatakse suurem peenis

Last Updated on

Bathmate peenis pumba ülevaade

Bathmate Review - Kuidas ennast pumbatakse suurem peenis

[TOC] Kui sul midagi mulle, olete ilmselt tundsid vähem kui piisav mingil hetkel oma peenise suurus.

Mäletan vaid paar aastat tagasi end nii ebakindlalt see, et ma sõna otseses mõttes hävitavad võimalusi olla intiimne naistega. Tol ajal olin ma isegi ei tõesti väike, rohkem keskmise vahemiku nagu enamik mehi, kuid psühholoogiliselt ma ei saanud minevikus.

Sel hetkel, et ma teinud minu meeles, et saada suurem peenis ja ma olin otsustanud leida parim ja kõige tõhusamaid viise seda teha.

Esimene asi, mida ma ei olnud hakata võtma erinevat peenise pillid ja meessoost parandamiseks täiendused, millest mõned töötavad suurepäraselt ja ma väga soovitada. Lisaks rock-hard erektsiooni ja Sitkus saad, nad annavad oma ühikuks pumbatakse välimus ja see jääb palju täielikum seal. See kindlasti aitas anda oma usaldust hoogu.

Kuid suurust kasvu sain oli minimaalne, ja saada rohkem märgatav kasu ma kohe aru, mul on vaja midagi enamat. Ma tegin palju kodutööd ja teadsin, et kasutades hea kvaliteediga täiteainena või pump oleks parim variant, kuid kahjuks otsustas minna odavad liinil ja ostetud odav õhupump.

Big viga.

See asi oli kõige ebamugavam kaadervärk Olen kunagi kasutatud. Minu munn sattus nii valus, paistes ja sinikaid tundus ta sai kestab üle paari rulluiskudel.

Nüüd, seal on midagi valesti kasutades õhu peenise pumbad, nad ei tööta, kui neid kasutatakse õigesti. Peamine õppetund ära võtta siin tähtsust kvaliteediga toote.

Kuid ajal mõelnud, kasutades teist õhupump (isegi kvaliteetne üks) ehmatasid mu surnuks. Ma lõpetasin saada hea peenise extender suurepäraseid tulemusi.

Mõni aeg hiljem, kui ma esimest sai teada Bathmate hüdro peenise pump . See kasutada vee asemel õhku ühtlasema jaotumise surve ja lisanud mugavus.

See oli 250% tõhusam kui õhk pumbad. Sa võid kasutada seda kui sa külvasid. See sai vahutama kommentaare, poisid ütlesid, et see tõesti töötas.

Nii et kuigi ma olin palju õnnelikum nüüd suurusest minu peenis (tänu extender), ma ikka ei suutnud vastu panna annab Bathmate pumbata proovida.

Esimene küsimus oli mul küll, oli: “mis neist saada”?

Bathmate Hercules, Goliath, HYDROMAX X30 või HYDROMAX X40?

slide1

Alguses olid Hercules ja Goliath : lipulaeva Bathmate mudelid. Hercules on standard suurusega üksus ja Goliath on suurim hüdro peenis pumba turul, samas kui HYDROMAX rida Bathmate pumbad on uue ja parema versiooni, mis pakuvad 30% rohkem võimsust, mis tõesti aitab kiirendada oma tulemusi.

Kõik mudelid on ühised tunnused. Ühe, nad kõik iseseisev ilma ekstra osad (välja arvatud HYDROMAX Xtremes, mis sisaldavad käsipumpadega).

Neil kõigil on nähtav mõõtmise kaalud ja vabastamise klapid lõpus. Samuti kõik on ergonoomiline säärekaitsed, et luua sulgevad häbemeluu, mis takistab kaotus imemise säilitades maksimaalse mugavuse.

Võtame pilk, mis teeb iga versiooni unikaalne:

  1. Hercules – See on originaal standard suurusega Bathmate ja see sobib poisid erekteerunud peenise pikkus kuni 7 “. See on maksimaalne pikkus võimsusega 8,5 “ja maksimaalne ümbermõõt 6,7”, nii et kui oled juba ümber, et pikkus või suurem pead midagi suuremat. See pump suurust (samuti X30 tõbi) on parim valik kõige mehed. Hercules on ka kõige kallim kamp, ​​kuid ei lase, et loll olete. Mõned ütlesid, et see on ikka parim ja see on see, mida ma kasutada ise.
  2. HYDROMAX X20 – Täiuslik sissejuhatav mudel kõige poisid alla keskmise keskmise suurusega peenis (kuni 5.5 “). See võimaldab maksimaalselt tõusu pikkus kuni 7,5 “ja ümbermõõt 5,5”.
  3. HYDROMAX X30 – HYDROMAX line eesmärk oli saada maksimaalset tulemust lühikese aja jooksul. Autor ümber kujundama tee ventiili ja lõõtsa tööta, HYDROMAX suurendab tõmmet 30% võrra võrreldes eelmisega. X30 on ligikaudu sama suur kui Hercules, nii et see on ka kõige sobivam enamik keskmise suurusega poisid seal rohke ruumi kasvu. Maksimaalne summa kasv saadaval, kui kasutate seda mudelit on 8,5 “pikkuse ja 6,7” ümbermõõdu.
  4. HYDROMAX X40 – X40 on samad omadused nagu X30; Kuid see on suurem kui mudel, vaid ka väiksemad Koljati. See on kõige parem meeste erekteerunud peenise suurus 7 “- 9”, mille maksimaalne pikkus võimsus 10 “ja ümbermõõdu võimsusega 7,9”.
  5. Goliath – Bathmate Goliath on maailma suurim peenis pumba. See mudel oli mõeldud neile tõesti hästi õnnistatud poisid, kes on juba mõõtes umbes 9 “või rohkem. See võimaldab ilmatu maksimaalne võimsus 10,5 “pikk ja 9” ümbermõõdu. Panna see õigesse perspektiivi, siis mahub Hercules sees on Goliath. Nüüd, kui on suur!
  6. HYDROMAX Xtreme – Uusimad Bathmate mudelid on uuendamine X30 ja X40 on HYDROMAX Xtreme-Series : Xtreme X30 ja Xtreme X40 . Need pumbad on sama suur kui nende kolleegid, aga nad on varustatud käsitsi palli pump ja voolik, pluss hunnik lisad, et olla kindel, et kontrollida nende uute täiendustega.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

Kuidas kasutada Bathmate Pump

Bathmate-HYDROMAX-infographics

Üks suuri asju kasutades Bathmate pump on, kuidas kergesti võite lisada see oma igapäevaellu.

Sa lihtsalt täita toru sooja vee vanni või dušši, aseta silindri üle oma lõdva peenise (kuigi mõned poisid vannub kasutades samal ajal püsti), siis tõmba pumbaga poole keha korraga ja aeglaselt vabastada luua esialgne plomm. Vesi saab väljutatakse pump läbi väljalaskeklapp lõpus ballooni.

Nüüd võite alustada pumpamine. Tõmba silindri teie vastu ja aeglaselt vabastada, ja kui pump, suguti muutub püstitada ja suuruse kasvu.

Hoia pumpamiseks ja vabastades aeglaselt ja kui vett enam väljutatakse ventiili tead, et olete jõudnud maksimaalse rõhu alla (kuigi see ei ole esialgu see, mida olete eesmärk). Start läbi läheb 1-2 cm varem oma normaalne erektsiooni pikkust ja järk-järgult tööd teed üles.

See ei tohiks kunagi olla valus, kuid te kindlasti tunda tõmmates survet. Kui seal on kõik olulised ebamugavustunne on oluline kasutada väljalaskeklapp lasta välja veidi selle rõhu, et vältida vigastusi.

Kui sa oled oma ideaalse rõhu jäta pump viis või kuus minutit, seejärel hoidke all väljalaskeklapp ja eemaldada oma peenist. Sa peaksid püüdma seda teha sama protseduuri veel kaks korda, kokku kolm korda 15-20 minutise seansi. Sellega saad maksimaalset kasu ja näed tulemusi kiiremini.

Üks asi, mida ma leidnud teha tohutu mõju mugavus on veenduda olete soojendada seal esiteks võib see tähendada vahe kena treening ja valus kogemus. Sa tõesti vaja olla lahtine, lõtv riigi, ka munandit. Kui teie munandikoti koti on liiga kitsas ta võib tegelikult põhjustada munandi saada imetakse pumba – kindlasti mitte lahe.

Ma ka kindlalt oletada, et teil lisada peenise kasutamise tehnikad enne ja pärast seanssi, et maksimeerida oma tulemusi, vähendades samas ebameeldivaid kõrvaltoimeid.

Kui vähegi võimalik, kasutades selleks Bathmate on täidetud vann sooja / kuuma veega on ideaalne, kuigi dušš töötab just fine nii kaua kui meeles pidada, et alati soojendada .

Bathmate Enne ja pärast tulemused

Leidsin järgmised pilte kogu internet, ja kuigi ma ei saa isiklikult garanteerida nende autentsuse, sest ma ei võtnud neid ise (ja ma olen liiga tagasihoidlik, et näidata teile minu enda), ma tean tegelikult et need on tüüpilised tulemused võite saavutada kasutamast Bathmate pump:

Bathmate-enne-ja-after51

Kust osta

Kuna jube võltsinguid ja Knocki ujuvad ringi seal, ma soovitan alati ainult osta ametlik Bathmate müüja.

Leiad, et paljud kohalikud täiskasvanud kauplused volitatud edasimüüjad neid tooteid, kuid kui sa tellimine online siis tuleb kindlasti läbida üks ametlikul koduleheküljel. Kasutage ametliku Bathmate poest kui sa elad väljaspool Põhja-Ameerika (Euroopa, Austraalia, India jne), või kui sa oled USAs, Kanadas või Mehhikos, kasutada ametlikku HYDROMAX poest.

Tellides ametlikult edasimüüjalt saate tagada, et te mitte ainult saada suurepärast klienditeenindust, vaid ka saada 60-päevase raha tagasi garantii. Sõltumata sellest saidist tellida tooteid veetakse diskreetselt päris palju kõikjal maailmas.

HYDROMAX-x30-x40-standard-pakett

HYDROMAX-x30-x40-plaatina-pakett

Järeldus – Kas Bathmate toimib?

Ei ole kahtlust, on Bathmate Hüdropumbad absoluutselt tööta. Korduva ja järjepidev kasutamine siis on tagatud, et näha püsivat tõusu peenise suuruse ja sul on kaks kuud, et tõestada, et ise või nad tagastama kõik oma raha. Ma kasutasin seda awesome tulemusi (lõigates peaaegu kogu tollise vaid neli kuud) ja tuhanded teised mehed on ka.

Kui sa tõesti tahad lisada mõned olulise suurusega, et oma peenist, siis kahtlemata on rahul oma ostu. Te ei usu tulemusi näete pärast ainult esimest kasutamist (ehkki vaid ajutiselt) ja korrates protsessi ikka ja kasumid üha enam ja enam püsiv.

Ma ei propageeri kasutades tooteid, et ma ei usu, ja ma ei soovita seda ühe piisa.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

80/100 : by 240 users
BUY NOW »