Bathmate Review – Kasutades pumpamisest varrukad koos Bathmate

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – Kasutades pumpamisest varrukad koos Bathmate

Last Updated on

slide1

Pumpamisest Varrukad kasutatakse, et leevendada ebamugavustunnet alates peenis pumba imemiseks on oma munandeid, ning lõpetada ümbris servi alates kaevamine oma vaagna piirkonnas. Enamik inimesi, kes kasutavad varruka öelda, et see aitab eesmärki peenise rohkem, andes neile parema pumba võlli ja pea ja kõrvaldades põhjustatud valu servi ümbris. Ma kasutasin seda varrukas süsteem minu vana Hercules pump enne kui ma uuendatakse HYDROMAX ja kuradi võin teile öelda, see teeb imesid.

Pumbad nagu Bathmate Goliath -ja Hercules, saab teha palju efektiivsemaks libisemise universaalne pumpamine varrukas üle kanda ümbris maksimeerida pump ja mugavuse taset saad seadet kasutada.

Nad ainult kulude  paar dollarit rohkem Amazon , ja on suurepärane lisaks mis tahes pump, isegi Penomet.

Universal Sleeve - Hind on 5-7 dollarit.  Need sobivad üle vana stiili ümbris on Hercules, Koljati ja saab kasutada ka kohta Penomet Kedrid.
Universal Sleeve – Hind on 5-7 dollarit. Need sobivad üle vana stiili ümbris on Hercules, Koljati ja saab kasutada ka kohta Penomet Kedrid.

 

Lihtsalt näitab pumpamiseks varruka ja Hercules pump ümbris.
Lihtsalt näitab pumpamiseks varruka ja Hercules pump ümbris.

 

Asetage Universal Sleeve üle kedride esimene katuseharja ja tagada selle range kõik vastupidi.  Varrukad on tehtud silikoonkummist nii see venib vabalt ümber.
Asetage Universal Sleeve üle kedride esimene katuseharja ja tagada selle range kõik vastupidi. Varrukad on tehtud silikoonkummist nii see venib vabalt ümber.

 

Push ülejäänud hülsi sees säärekate nagu näidatud.
Push ülejäänud hülsi sees säärekate nagu näidatud.

 

See peaks välja nägema nii, hülsiga jõuda kogu tee sees esimese vao ümbrise.  Näete ümbris nurk siin.
See peaks välja nägema nii, hülsiga jõuda kogu tee sees esimese vao ümbrise. Näete ümbris nurk siin.

 

Näete kasuks varrukas juba.  Ta lõi väiksema avaga ja sihipärasema vaakum oma peenis võlli.  See väiksema avaga, mida hoiab oma pallid tõmmatava.
Näete kasuks varrukas juba. Ta lõi väiksema avaga ja sihipärasema vaakum oma peenis võlli. See väiksema avaga, mida hoiab oma pallid tõmmatava.

 

 Ümbris ei jõua kõrgem ümbris pumba sees, ja kui te pumbates varrukas harjumus olla väga nähtav.
Ümbris ei jõua kõrgem ümbris pumba sees, ja kui te pumbates varrukas harjumus olla väga nähtav.

 

Siin on viimistletud Hercules koos pumpamiseks hülss originaal ümbris.  Ei ole halb vaadata, ja palju parem pump.
Siin on viimistletud Hercules koos pumpamiseks hülss originaal ümbris. Ei ole halb vaadata, ja palju parem pump.

Sa pead olema 75% püsti, kui sa kõigepealt proovida seda meetodit kasutades pumpamiseks, saada oma lõdva peenise abil varrukas on väljakutse.

Kasutades varrukad annab teile üks parimaid Bathmate sessiooni teil on kunagi olnud, ilma sissepressitud alates ümbris ja tohutult kasvanud pump oma peenise. Ma soovitame kasutada varrukad kõigile, kes on vana säärekaitsed. Tema nagu saada uus peenis pumba ja tulemused näete kiiresti tõusma eriti võlli ümbermõõt osakonda.

Klikka siia kui Sa ei ole lugenud minu Bathmate ülevaade

Ma läheb üksikasjalikult iga Bathmate pump, suurused ja minu enda kogemus. See on suurepärane pump raha, eriti pre-HYDROMAX pumbad, mis on palju odavam Nüüd-ja töö sama hästi kui kasutate varrukas tehnikat nagu see üks.

märkused:

  • Tangivad pump veega võtab veidi kauem, kui te kasutate varrukas, ei ole suur asi lihtsalt kasutada kraan asemel kattes vee all.
  • See ei tee pumba tahes tugevamaks, imemise on sama. See keskendatakse vaakumrõhuanduri oma peenist mitte jagada, et imemise oma kubemekarvu piirkonnas.
  • Sa lähed pead raseerima pubes kasutada this- kuid üldiselt on teil vähemalt piirata oma pubes saada hea imemise iga pumba olgu hüdraulpumba või õhu aluseks.
  • Kui teil on probleem saada oma peenise läbi hülssi antud juhiseid, proovige libistades varruka kõrgemale väljapoole ümbris. Kolmas alt on populaarne valik, ja teeb sisemine varrukas lühem ja natuke laiem.

Kas ma peaksin ostma Bathmate Hydropump?

Ma arvan küll. Autor ootab asju, see toode on kindel võitja ning tulemused on tagatud ettevõtte poolt. Kui te kasutate seda õigesti, siis on peaaegu puudub varjuküljed ning peaaegu kõik positiivsed.

Suurus tõepoolest loeb. Vähemalt see on, mida ta ütles mulle.

Ja ma uskusin teda, nii et ma otsustasin teha midagi.

Ja nüüd palju tüdrukuid tean, et suurus küsimusi, ja ma olen mees, kes sai neile näidata, miks.

HYDROMAX-x30-x40-standard-pakett

HYDROMAX-x30-x40-plaatina-pakett

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

77/100 : by 443 users
BUY NOW »