Bathmate Review – hüdraulpumba Enne ja pärast tulemusi!

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – hüdraulpumba Enne ja pärast tulemusi!

Last Updated on

Kuidas Bathmate teid aidata?

Nagu sina, ma otsisin viis suurendada pikkust, kuid rohkem kui, et ma otsisin viis teha oma peenise veel terve, on raske erektsiooni ja orgasmi. Olin juba teevad ohutu peenise harjutused ja kasutades Bathmate tundus hästi sobida. Aga tarbinud Muude pumpade enne, olin natuke skeptiline, kas see töötaks.

peenise suurus ei-aineteta infographic1-696x544

Muud pumbad ma kasutada laiendatud eesnaha ainult. Ma otsisin midagi, mis võiks laiendada kogu suurus peenis. Olin kuulnud palju seda hüdraulpumba ja kui palju poisid olid kogenud häid tulemusi. Ma ei pahanda raha nii kaua, kui toode töötab õige? Olen kindel, et olete ostnud varem, mis olid kokku hätta ka.

Kui te olete just jõudnud sellele lehele, siis leiad kõik mida sa pead teadma neid pumpasid. Julgelt lugeda läbi ülejäänud saidi liiga, kuna see sisaldab kasulikku infot. See on alati hea mõte teha rohkem uurimusi peenise laienemise eest oma teadmisi.

Mis on Bathmate, kuidas see toimib?

Sul on ilmselt kasutada muid peenise pumbad enne ja võib-olla sa ei saada tulemusi, mida otsisid? Bathmate erineb teistest pumbad seal. Sest alguses, kui seda kasutada samal ajal duši all või vannis. Ma olen kindel, et sa arvasid, et juba! Kas teadsite, kõige pumbad on ohtlik? Kasutajad on teatanud saada lõhkemist veresooni ja tõsised villid kasutades teatud pumbad. Kas olete kunagi kogenud oma munand tõmmatakse pumba. See juhtus minuga, ja ma ei saa teile öelda, see on valus! Kasutades ohtlikud peenise pumbad võib põhjustada Peyronie tõbi .

peenise anatoomias

Minu Bathmate Experience – Bathmate Review

Olen võtnud aega, et jagada oma kogemusi teiega kirjutades vaatas selle pumba. Leiad terve hulk informatsiooni, mis peaks olema kasulik teile, et otsustada, kas see on teie jaoks. Arutluse kus saate kiirenemist see populaarne peenis pumba parima hinnaga sh raha tagasi garantii. Te saate lugeda minu Bathmate vaadata ja teha oma järeldus.

On palju Bathmate ülevaateid seal. See on minu isiklik kogemus. Esimene erinevus Pani kasutamisel Bathmate on, et see on hüdraulpumba, mis kasutab vee asemel õhurõhku. On väga lihtne kasutada, ja puudub hõõrdumine nahaga kui kasutad hüdraulpumba. Olin juba teevad PE harjutusi, nii et ma juba saanud natuke pikkus. Kuigi olin teostamisel oli, olin mures oma ümbermõõt ei kasva üldse. Mul oli ka otsin veel raskem erektsiooni, mida olen leidnud raske saada.

Järgnevalt on minu mõõtmised enne ja pärast kasutamist Bathmate.

Hakkasin läbi 6,65 “BPEL – 5,75” MSEG august 2011

Minu praegune statistika on = 7,25 “BPEL – 6.00” MSEG detsember 2011

Minu jaoks on Bathmate toimib tõesti. Ma leidsin selle väga mugav kasutada, ning juhised on lihtne järgida. Ma kasutan seda umbes 15 minutit päevas duši all ja teha ka peenise laienemist harjutusi. Vaadates pärast minu toitumine ja saada regulaarselt liikuda, ma arvan, et see on aidanud üldise tervise mu liige.

Kui ma esimest korda kasutatud seadme olin üsna üllatunud, kuidas mu peenis reageerinud. Suurus ja tugevus oli muljetavaldav. Pärast tõmmates Bathmate välja, suurus ei kahaneb, mis on normaalne, kuid üle kuu olen näinud kindlat kasvu. Pärast seda, kasutades Bathmate üle 6 kuu minu peenis on raske päris palju iga päev. Minu tulemuslikkuse voodis on paranenud kindlasti hästi nii minu sõbranna ütleb mulle niikuinii.

Seadmel on mõõtmine gage, mis võimaldab pumbata peenise vahel 90mm ja 200mm. Üle nädala saab mõõta, kui palju pikkus te ei saada oma peenist pumbatakse. Kuigi toote müügi lehele ei öelda, et see saab sirutada painutatud peenis, ma ei ole veel kogeda. Niipalju kui püsiva kasvu minna, ma arvan, et sa kindlasti vaja säilitada. Näiteks, kui te võtate terve nädala ära kasutades Bathmate, võite alustada uuesti 3-4 päeva. Hooldus pikemas perspektiivis peaks aitama säilitada mingisugune püsiv suurus.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

Kas Bathmate Töö kohe?

On tõesti sõltub. Isiklikult seda kasutada 4-5 korda nädalas 15-20 minutit esimese kahe nädala jooksul, ma ei tundnud palju kasu. Alles pärast kolmandat nädalat ma hakkasin nägema mõned püsivaid muutusi. Minu nõuanne neile, poisid, kes ei näe positiivseid tulemusi kohe on hoida seda kasutada ja järgige juhiseid. See võib võtta paar nädalat, et alustada näha tulemusi. Võttes ütles, et mõned inimesed ilmuvad tulemused paari päeva jooksul. Kui olete lugenud ühtegi Bathmate kommentaare, et öelda, et see tagab töö sirge, pea meeles, et tulud kuuluvad ainult ajutine alustada.

Ostmine Bathmate – Teie valikud

slide1

Sul on valik ostes HYDROMAX, Extreme, Hercules või Goliath pump. Ma läksid Hercules üks, mis on hea minu jaoks. Kui teil on suur liikme juba, võiksite minna Koljati. Nad tulevad sinine, punane, roosa või selge värvi. Isiklikult ma eelistan selge värvi nagu näete selgelt mõõtmisi ja kuidas oma peenise reageerib rõhu vesi ja pump. Saate osta ka duši rihm ja puhastamise komplekt. Pärast millel on Bathmate kuu, ma lõpuks ostsin kogu komplekti.

Leidsin maksete töötlemiseks lihtne ja ohutu, mis on peamiselt tehtud Paypal kui ostate ametlik tarnija. Järjekord on tavaline väljale, turvaliselt pakendatud, mistõttu ei ole nii, igaüks saab öelda, mis on selle sees.

Bathmate Müüdud Rahvusvaheliselt

Sa võid osta seda laienemist pump eri paigus üle maailma. Näiteks saab osta USA, Suurbritannia, Aasia kohtades nagu Singapur ja Lõuna-Korea. Alljärgnev on loetelu rahvusvaheline riigi kohtades.

  • Belgia
  • Taani
  • Prantsusmaa
  • Kreeka
  • Itaalia
  • Norra
  • Rootsi
  • Šveits
  • Singapur

Teil on juurdepääs riigi sait valides asukoha mis tahes saite rahvusvahelise asukohtade.

Kas ma saan osta Bathmate Odav või On Sale?

Ma soovitaks teil osta Bathmate ametlik tarnija. Mitte ainult sa saada raha tagasi garantii, saate varjatud laevandus ja arveldamine. Raha tagasi garantii võimaldab teil proovida peenise laienemise seade ja tagastab selle kuue nädala jooksul, kui sa ei ilmuvad tulemused! Nagu keegi, kes kasutab Bathmate ja võttis ühendust klienditoega enne, ettevõte on väga mainekas.

Ajal kirjalikult, saad 69 $ soodustust Bathmate erinevaid aksessuaare. Sest peenise laienemise seade on konkurentsivõimelise hinnaga. Mis raha tagasi garantii ka, ma ei soovita seda piisavalt.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

77/100 : by 165 users
BUY NOW »