Bathmate Review – Bathmate Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – Bathmate Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Last Updated on

slide1

See on nimekiri Ma koostatud kõiki levinumaid küsimusi ma saan küsiti Bathmate. See on segu müüki ja post-order küsimusi, mis on võetud kõik poisid, kes loevad minu blogi. Ma hoian seda uuendatakse regulaarselt ja kui teil on mingeid konkreetseid küsimusi soovite küsida jätnud kommentaari ja ma vastuse kohe.

Kuidas Bathmate toimib suuremalt minu peenis?

Bathmate toimib engorging oma korgaskehapõrkade verega sarnane kui erektsiooni. Erinevus on tekkinud vaakumit lubab rohkem verd sunnitud sees, laiendades peenise seinte suurem kui varem võimalik. Kui see juhtub pisikesi mikro pisarad on loodud peenises rakuseinad. Need pisarad paraneda väga quickly- suuremad, kui nad olid varem. Korrates seda protsessi aeglaselt laienedes suguti jooksul aega. Bathmate toimib efektiivsemalt kui õhk põhineb pumbad, sest sisemine vaakum ei ole võrdsustatud õhu põhineb pumbad, põhjustades verevalumeid ja palju vähem tõhus pump üldiselt arvestades, et vesi on loodud ohutu ja isegi vaakum.

Kas Bathmate põhjustada naha värvimuutus minu peenis?

See ei ole loetletud kõrvaltoime Bathmate, enamus poisid kunagi mingeid peenise värvimuutus kuid kuna igaühel on oma bioloogiline meik on võimatu ennustada, kas see on küsimus ühe konkreetse isikuga. Üldiselt värvimuutus toimub alates pumpamiseks eest pika aja jooksul korduvalt. Kui te järgite juhiseid pumpamiseks aega sa harjumus tekkivate probleemide.

Kui suur ma saan koos Bathmate

Standardne vastus on 1 kuni 3 tolli pikk, ja mis on täpne vastus enamik mehi. Võite saada rohkem suuruse kui te rakendada peenise venitus harjutusi pumbates (mida ma väga soovitada iga mees teeb). Goliath on suurim mudel saadaval, ning see mahutab peenise kuni 9,8 tolli pikisuunas nii tehnilise vastus on 9,8 tolli.

Millised on mõõdud iga Bathmate mudel?

Iga Bathmate on erinev maksimaalne suurus. Siin on ametlik suurused;
Hercules: 8.5 Pikkus x 5,9 Girth
HYDROMAX x30: 7.08 Pikkus x 5,68 Girth
HYDROMAX x40: 8.46 Pikkus x 6,91 Girth
Goliath: 9.84 Pikkus x 7,72 Girth

Mis vahe on Bathmate ja Penomet?

Nad on nii vee abistab peenise pumbad (hüdro pumbad) ja mõlemad töötavad suurendada pikkuse ja ümbermõõdu suguti. Nad on väga erinevaid tooteid küll. Penomet kasutab väga pehme meditsiinilist säärekaitsed, kus Bathmate kasutab enamat Kindel kummist ümbris. Penomet on vahetatavad kedride muudab igaveseks ajakohastatavatele, samas kui Bathmate kasutab mänguasja ümbris süsteemi. Võite võrrelda kahe kõrvuti siin.

Minu munandid imetud torusse, kui ma pumpamiseks! Kuidas peatada seda juhtub !?

See on üldine probleem poisid, kes on hakanud just ja ei ole saanud ühtegi ümbermõõt veel. Alati siruta munandit enne pumpamiseks, nii et teie pallid ripuvad alla ümbris. Sa ei taha oma pallid sees pumpamine toru. Kui sellest ei piisa, võite kasutada pumpamiseks varrukad täielikult peatada imemise oma pallid.

kliki siia, et tellida Bathmate praegu online

Kas Bathmate kasutada ilma veeta?

Jah, Bathmate saab kasutada koos või ilma vee ja koos või ilma määrimist.

Mis määrdeainete kasutamine on ohutu minu Bathmate?

Bathmate saab kasutada mis tahes tüüpi Lube soovite. Mina isiklikult soovitaks Pjur – leida Amazon, see kraam on hämmastav.

Kas on olemas tähtaja, kui kaua ma saan pumbata iga päev?

Ei ole piiratud, kui palju kordi saab pumbata päevas, nii kaua, kui teil ei ole probleeme valu või veepeetus saab pumbata uuesti. Ma soovitame oodata mitu tundi vahel pumpamine istungeid ja aja piiramine ühe seansi 15-20 minutit iga.

Kas ma saan kasutada Bathmate teiste peenise laienemise seadmed?

Jah, enamik mehi kasutavad SizeGenetics ja Bathmate koos. Bathmate keskendub 60% võrra ümbermõõdu ja 40% pikkusest ja SizeGenetics eesmärk on suurendada peenise pikkus üksi. Ühendades pumpamiseks ja kogu päeva venitamine on, kuidas sain 1,5 tolli siiani. Kui olete tõsiselt “renoveerimisel” oma mehelikkust nagu ma siis kasutades nii on hea mõte.

Mul on peenise 5 “tolli või vähem, siis kas Bathmate töö minu jaoks?

Jah, kui sul on väiksem lähtekohaks suuruse minna HYDROMAX x30 ja alustada teed iga päev peenise venib hommikul ja õhtul. See kiirendab oma pikkuse kasvu ja aitab teil täita kuni toru kiiremini.

Kas ma tõesti kasvada “nii suur kui ma tahan”?

Minu kogemuse ja mida kutid jagada minuga, ma usun, et on võimalik, et iga mees, et lisada vähemalt kaks tolli oma peenise pikkus. Peenise ümbermõõt võin rääkida ainult oma kogemusest, mis on umbes pool tolli püsiva kasvu. Ma olen ikka pumpamiseks ja kui ma suureks ma ajakohastab seda.

Olen kaalub osta Bathmate aga ma ei tea, millist neist osta …

Bathmate suurustabelit

Bathmate on kolme maitsega; Hercules, HYDROMAX ja Koljati. Hercules on originaal pump ja Goliath on suurema versiooni originaal pump. HYDROMAX x30 ja x40 tuli välja pärast nende kahe, ja on palju mugavam ja on 30% rohkem imemisega. Osta  Hercules  , kui te rihmaga raha ja on peenise all 8 tolli. Osta  HYDROMAX x30  kui soovite, et tugevam pump ja mugavamaks disaini- kui te olete alla 7 tolli. Osta  HYDROMAX x40  kui soovite, mugavust tegur, tugevam pump ja all 8,5 tolli. Osta  Goliath  kui olete üle 8,5 tolli.

Kas Bathmate HYDROMAX põhjustada vedelikupeetust?

Vedelikupeetus toimub üle-pumpamine (pumpab suure jõuga, sest pika aja jooksul). Et vältida vedelikupeetust alustada pumbates 10 minuti tagant, ja liikuda sealt nagu teada, mida tunneb kõige paremini.

Mis on kaasas Bathmate?

Peenise pump ja kasutusjuhend on kantud pakendile. Kui olete huvitatud alustas kit, tutvu Bathmate kingitus kotid – nende hulka; Dušš Strap hoiukotti Kondoomid Branded rätik Branded Lube puhastamine pintsel – USB pulk See on kaasas Bathmate pakett, mitte põhi pumpa.

Minu Bathmate HYDROMAX x30 lekib õhku läbi klapi! Kas see on katki?

Jah, Bathmate oli mõned tootmise küsimusi mail 2013 ja kui te tellida selle aja jooksul olete saanud vigase mudeli. Need on asendatud ei kulu teile, võtke jaemüüja sa ostetud ja selgitada probleemi.

Mis see kuulen võltsitud Bathmate pumbad eBay ja Amazon?

Bathmate on olnud väga edukas oma klientidele ja edu Koeratõud jäljendajad. Ühtegi ametnikku Bathmate jaemüüjad müüa eBay või Amazon- kui te tellida soodushinnaga toode, mida peaks küsima oma raha tagasi. Need ei ole valmistatud kvaliteetne Bathmate on tuntud ja ebaühtlane pumbarõhu võib põhjustada peenise verevalum ja kahjustusi. Alati tellida usaldusväärsest ametlikku esindusse.

kliki siia, et tellida Bathmate ametlik jaemüüja

77/100 : by 126 users
BUY NOW »