Bathmate Recenzia – Použitie Čerpacia rukávy s Bathmate

Home » Review » BathMate » Bathmate Recenzia – Použitie Čerpacia rukávy s Bathmate

Last Updated on

Slide1

Čerpacie hadice sa používajú na zmiernenie nepohodlie z penis čerpadla nasáva do svojich semenníkoch, a zastaviť manžetu hrebene z kopanie do panvovej oblasti. Väčšina ľudí, ktorí používajú rukáv hovoria, že to pomáha cieľ penis väčší, čo im lepšie čerpadlo hriadeľa a hlavy a odstránenie akejkoľvek bolesti spôsobenej hrebeňov na manžety. Použil som tento rukáv systém na mojom starom Hercules čerpadlom predtým, ako som upgrade na Hydromax a sakra môžem vám povedať, to robí divy.

Čerpadlá ako je Bathmate Goliath -A Hercules, môže byť oveľa účinnejšie, ak pošmyknutia univerzálny čerpacie objímku cez pripevnené manžety s cieľom maximalizovať hladiny čerpadlo a pohodlie, ktoré dostávate pri jeho používaní.

Oni len stálo  pár dolárov viac ako na Amazon , a sú vynikajúcim doplnkom každej čerpadlo, dokonca aj Penomet.

Univerzálne púzdro - Obstarávacia cena sa pohybuje v rozmedzí 5-7 dolárov.  Tieto vhodné aj cez starý štýl manžetu na Hercules, Goliáš, a tiež môžu byť použité na Penomet gamaše.
Univerzálne púzdro – Obstarávacia cena sa pohybuje v rozmedzí 5-7 dolárov. Tieto vhodné aj cez starý štýl manžetu na Hercules, Goliáš, a tiež môžu byť použité na Penomet gamaše.

 

Len ukazuje čerpacie puzdro a čerpadlá manžetu Hercules.
Len ukazuje čerpacie puzdro a čerpadlá manžetu Hercules.

 

Umiestnite univerzálne púzdro cez gamaše prvý hrebeň a zabezpečiť jeho tesnej celú cestu okolo.  Rukávy sú vyrobené zo silikónového kaučuku, aby sa tiahne okolo ľahko.
Umiestnite univerzálne púzdro cez gamaše prvý hrebeň a zabezpečiť jeho tesnej celú cestu okolo. Rukávy sú vyrobené zo silikónového kaučuku, aby sa tiahne okolo ľahko.

 

Tlačiť zvyšok objímky vnútri manžety, ako je znázornené.
Tlačiť zvyšok objímky vnútri manžety, ako je znázornené.

 

Malo by to vyzerať podobne ako tento, s puzdrom a dosahuje až na doraz vnútri prvej drážky manžety.  Môžete vidieť uhol manžetu tu.
Malo by to vyzerať podobne ako tento, s puzdrom a dosahuje až na doraz vnútri prvej drážky manžety. Môžete vidieť uhol manžetu tu.

 

Môžete vidieť výhodu rukáve už.  To vytvorilo menšie otvor a cielenejšie vákuum na svojom penis.  Tento menší otvor je to, čo bráni gule z nasatie.
Môžete vidieť výhodu rukáve už. To vytvorilo menšie otvor a cielenejšie vákuum na svojom penis. Tento menší otvor je to, čo bráni gule z nasatie.

 

 Puzdro by nemal dosiahnuť vyššiu než manžety vnútri čerpadla, a keď už sú čerpanie objímku zvyknutý byť veľmi viditeľné.
Puzdro by nemal dosiahnuť vyššiu než manžety vnútri čerpadla, a keď už sú čerpanie objímku zvyknutý byť veľmi viditeľné.

 

Tu je hotový Hercules s čerpacou puzdrom cez pôvodné manžety.  To nie je zlý vzhľad, a oveľa lepšie čerpadlo.
Tu je hotový Hercules s čerpacou puzdrom cez pôvodné manžety. To nie je zlý vzhľad, a oveľa lepšie čerpadlo.

Musíte byť 75% vztýčený pri prvom pokuse pomocou tejto metódy pre čerpanie, ako sa vaše ochabnutý penis pomocou objímky je výzvou.

Používanie rukávy vám dá jeden z najlepších Bathmate zasadnutie ste niekedy mal s žiadnymi odtlačkami z manžety a obrovsky vzrástol čerpadla na penise. Odporúčam používať rukávy všetkým, ktorí starom štýle gamaše. Je to ako dostať zbrusu nový penis čerpadlo a výsledky vidíte bude prudko stúpnuť najmä v hriadeľ podbrušníka oddelení.

kliknite tu Ak ste nečítali moje prehľad Bathmate

Idem do podrobností o jednotlivých Bathmate čerpadlá, veľkostiach a mojej vlastnej skúsenosti. Je to skvelý čerpadlo pre peniaze, najmä pre-Hydromax čerpadlá, ktoré sú oveľa lacnejšie now- a pracovať rovnako dobre, ak používate rukáv techniku, ako je tento.

Poznámky:

  • Doplňovanie čerpadla vodou bude trvať trochu dlhšie pri použití rukáv, nie je veľký problém, stačí použiť kohútik miesto ponorením pod vodou.
  • To nedáva čerpadlo akýkoľvek silnejší sacie bude rovnaký. To znova zameriava vákuový tlak na svojho penisu, skôr než zdieľať túto sanie s ohanbí.
  • Budete musieť holiť svoje ochlpenia použiť toto, ale všeobecne povedané, budete musieť aspoň zredukovať svoje ochlpenie získať dobré sacie s ľubovoľným čerpadlom či už je to vodné čerpadlo alebo vzduch vychádza.
  • Ak máte problém s dostať svoj penis do rukáva pomocou pokynov uvedených, skúste posuvné puzdro vyššie na vonkajšej strane manžety. Tretia z dna je populárny voľbou, a robí vnútorná nádoba kratšie a o niečo širšie.

Mal by som kúpiť Bathmate Hydropump?

Myslím si. Podľa toho, ako vyzerá vecí, tento výrobok je istý víťaz, a výsledky sú zaručené spoločností. Pokiaľ ho použiť správne, budete mať takmer žiadne tienisté stránky a takmer všetky pozitíva.

Na veľkosti záleží. Aspoň, že to, čo mi povedala.

A veril som jej, tak som sa rozhodol s tým niečo urobiť.

A teraz veľa dievčat vedieť, že na veľkosti záleží, a ja som ten, kto má im ukázať, prečo.

Hydromax-x30-x40-štandardný balíček

Hydromax-x30-x40-platinum-balíček

kliknite tu na objednávku Bathmate teraz online

92/100 : by 276 users
BUY NOW »