Bathmate Recenzia – Bathmate Hydromax darčekové sady a Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Home » Review » BathMate » Bathmate Recenzia – Bathmate Hydromax darčekové sady a Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Last Updated on

Bathmate Hydromax darčekové sady – Čo je v cene

V Bathmate darčekové sady obsahujú všetko, čo potrebujete začať čerpať s novým Hydromax čerpadla. Súprava je naozaj skôr darček pre seba, neviem si predstaviť, darovanie to na Vianoce / Holiday času svojmu známemu, ak vy dvaja ste naozaj tesné.

Tieto darčekové sady sú k dispozícii len pre nové Hydromax radu čerpadiel, ak chcete doplnky pre Goliáša alebo Hercules ste smolu.

* Tu je pohľad na to, čo dostanete s darom set-zlomím dole hodnotu.

Bathmate-Hydromax-dar

Čo je v cene v súprave:

 • Hydromax X30 / X40 Hydropump ($ 159,90)
 • Bathmate Sprchovací kút popruh ($ 30,53)
 • Bathmate Bag ($ od 48,00)
 • Bathamte Kondómy (??. ??)
 • Bathmate Lube (100 ml) (15,23)
 • Bathmate uterákov (zadarmo w / vrece)
 • Bathmate čistiaca kefa ($ 15,28)
 • Bathmate USB Stick ($ 22,47)

Celkové náklady dokúpiť: $ 276,18 Darčeková sada balenie Cena: $ 240,00

Dar set možné objednať buď s X30 , alebo x40 čerpadlá, pekný ponúkajú to mužom všetkých veľkostí skôr než zabaliť ho len jednej veľkosti. Tieto sady sú k dispozícii v RED , MODRÉ a CLEAR .

 • Sprchovací popruh je nevyhnutný, a ak ste objednávanie Bathmate čerpadlo ako prvý, druhý, alebo 100. čerpadlom budete potrebovať sprche popruh. Bez neho budete mať pevný čas používať to vstávanie v sprche. Takže kúpiť toto príslušenstvo, aj keď nechcete ísť s celou darčekovú sadu.
 • Taška je len Taška udržať celú súpravu dovnútra, nie je to podstatné, ale jej milý, aby všetky vaše veci v jednej oblasti. Pekné a organizovaný je, ako som chcel, aby moje veci, takže som dobre využiť tohto vrecka.
 • Bathmate značkové kondómy môžu byť použité vo vnútri penisu čerpadla, aby sa minimalizovalo zadržiavania vody neskôr pri spustení čerpaní s oveľa vyššou sania a na dlhšiu dobu. Mnoho ľudí si kúpiť pravidelné značkové kondómy za to tiež, že fungujú skvele – Bathmate sa rozhodlo hodiť všetko, čo potrebujete tu.
 • Na vodnej báze mazivo – jediný druh, ktorý chcete použiť s akýmkoľvek hydropump. To umýva off ľahko, nezanecháva šmuhy, a je jedným z viac klzké mazív.
 • Uterák je len uterák haha, ale opäť chceli, aby zahŕňala všetko, čo nový užívateľ bude musieť v kompletnom balení.
 • Ich čistiaca kefka je vlastne celkom kickass nástroj na udržanie rúrku hľadajú nové. Jeho v podstate kuchyne práčka, ale s mäkkou penovou gumou na mieste štetín na normálnu práčke. Používam to veľa, jeho docela durable- ale nie je naozaj nutné, ak vám nevadí, nejaký čas trvá vyčistiť trúbku. Jeho podobné čistenie hlboké poháre, tak to môže byť bolesť bez nástroja.
 • USB Stick sa pridáva ako bonus, a môže byť použitý ako osobné skrýša pre vaše obrázky pokroku. To má háčik kľúčenka na to, takže môžete mať so sebou za všetkých okolností, a ak ste tech pútavé vôbec môžete PW chrániť súbory, ako ja.

Tieto čerpadlá Hydromax sú najlepšie kvality čerpadlá k dispozícii. Rozhliadnite sa okolo seba na to, čo ešte je tam vonku, a pokúsiť sa nájsť niečo, čo vyzerá to v pohode, má otočný systém, veľkú záruku, a osvedčenú pre zväčšenie penisu dlhodobom užívaní.

Čerpadlá sú založené na Bathmate vody (hydropumps) sú;

 • 250% účinnejší ako hustilky
 • Majú 95% úspešnosť
 • Zvyšuje dĺžku penisu & obvod s okamžitým viditeľný

kliknite tu na objednávku Bathmate Hydromax Darčeková sada »

Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Bathmate-príslušenstvoBathmate má široký výber doplnkov pre použitie s ich čerpadlami, z čistiacich prostriedkov na vibračné Krúžky pomáha udržiavať erekciu, zatiaľ čo čerpanie. Tu je zoznam všetkých doplnkov ponúkaných pre Bathmate radu čerpadiel. Tieto náhradné vankúšiky a cestovné tašky sú pre staršie štýl čerpadiel (nie Hydromax séria).

Čistiaceho Kit:

Čistenie kit je dodávaný s kefou špeciálne navrhnutý tak, aby sa vošiel do skúmavky a vyčistiť akékoľvek mydlo zvyšky okolo vnútorného ventilu v hornej časti. To má huba hlavu, aby sa zabránilo poškriabaniu. Je tiež prichádza s dvoma uteráky, kufríku, aby sa vaše Bathmate v a náhradné hlavy pre kefy.

Goliath cestovná taška:

Vodotesná cestovná taška určená pre Bathmate Goliath. Je zips a polo tvrdé škrupiny so slovami ULTRAMAX vytlačených na vrchole. Pekný prípad, odporúčame, ak vlastníte Goliáša. Kapsule-bag

Čistiaca kefka a Sponge hlavy:

Rovnaký čistiaca kefa z čistiaceho kitu vyššie, ale s dvoma hlavami Výmenná huba. Keď potrebujete vymeniť je táto, je dobrým nástrojom pre udržanie svojho penisu čerpadla čisté bez použitia tvrdšie kefy na riad.

Goliath vypchávky:

Jedná sa o pohodlie pad náhrady. Máte jeden na vašej aktuálnej Goliáša alebo Hercules modelu Bathmate. Je vyrobený z penovej gumy, a pomáha pri čerpaní pohodlnejšie pri použití staršieho štýlu manžetu (pre-Hydromax). Súprava je dodávaná s tromi.

Hercules cestovná taška:

Rovnaký štýl vodotesný vak vyrobený pre Hercules. Má rovnaký zips štýl a rovnaký odtlačok ULTRAMAX. Hodí sa Hercules Model.

Sprcha Remienok:

Sprchový kút popruh je nutné pre použitie Bathmate (každý model) pri vstávaní v sprche potreby. To sa viaže k oblasti ventilu a obteká okolo krku používateľa. Jeho pohodlné, a sú vyrobené z odolného materiálu.

Potešenie Rings: Výmena-Bathmate vankúšiky

Vibračné potešenie krúžky na pomoc pri bloodflow a montáž pri použití čerpadla.

Hercules vypchávky:

Náhradné penové podložky pre staré gumovou manžetou na Hercules. 3 v balení.

meradlo:

Pohyblivá pravítko sledovať svoj ​​pokrok, zatiaľ čo čerpanie. Užitočným nástrojom, ale môže byť nahradený s pravidelným pravítkom z obchodu. Tie sú predávané oddelene od Bathmate čerpadla, však oni sú darčekové balíčky k dispozícii, ktoré ponúkajú lepšie riešenie pre čerpadlá, vrátane veľa doplnkov.

Všetky súčasti sú dodávané zo Spojeného kráľovstva spoločne s Bathmate. Aj keď tieto nástroje sú vynikajúce, a budete pravdepodobne potrebovať náhradné podložky – čistiaca kefka je úplne dobrovoľná. Môžete sledovať túto zlú čistiace Mans vodítko , aby sa vaše čerpadlo vyzerajúce a fungujúce ako nové, ak ste chýba hotovosť. V opačnom prípade môžete navštíviť predajňu príslušenstvo a obchod pre náhradné diely podľa toho, čo budete potrebovať.

kliknite tu na objednávku Bathmate doplnky »

77/100 : by 159 users
BUY NOW »