Bathmate Recenzia – Bathmate Často kladené otázky (FAQ)

Home » Review » BathMate » Bathmate Recenzia – Bathmate Často kladené otázky (FAQ)

Last Updated on

Slide1

Toto je zoznam som zostavený zo všetkých najčastejších otázok, ktoré som si žiadal o Bathmate. Je to mix pre-order a post-poradie otázok, odoberú zo všetkých chalanov, ktorí čítajú môj blog. Budem to pravidelne aktualizovaný, a ak máte nejaké konkrétne otázky by ste sa chceli opýtať zanechať komentár a ja vám odpovie hneď.

Ako funguje Bathmate funguje pre zväčšenie môj penis?

Bathmate funguje tak, že engorging svoj cavernosa s krvou, podobne ako keď dostanete erekciu. Rozdiel je vákuum vytvorené umožňuje viac krvi, že budú nútení vnútri, rozšírenie penisu steny väčší, než bolo možné skôr. Ak k tomu dôjde drobná mikro slzy sú vytvorené v penise bunkových stenách. Tieto slzy liečiť veľmi quickly- väčší, než tomu bolo predtým. Opakovaním tohto procesu sa pomaly zväčšuje penis nad určitú dobu. Bathmate funguje efektívnejšie ako čerpadiel na báze vzduchových pretože vnútorné vákuum nie je vyrovnaný s čerpadlami vzduchotechnických zariadeniach, čo spôsobuje modriny a celkovo oveľa menej efektívne čerpadlo, zatiaľ čo voda vytvorila bezpečný a dokonca aj vákuum.

Bude Bathmate spôsobiť zmenu farby kože na mojom penise?

Nejedná sa ho vedľajším účinkom Bathmate, väčšina chalanov nikdy žiadnu penisu zafarbenie, ale preto, že každý má svoj vlastný biologické make-up, to je nemožné predpovedať, či to bude problém pre jednu konkrétnu osobu. Všeobecne možno povedať odfarbenie nastane od opakovane čerpania pre túžiť určitú dobu. Ak budete postupovať podľa pokynov pre čerpanie času ste zvyknutý mať žiadne problémy.

Ako veľký získam s Bathmate

Štandardné reakciou je 1 až 3 palce na dĺžku, a že je presná odpoveď na väčšinu ľudí. Môžete získať viac veľkosť, ak implementovať penis naťahovacie cvičenia s čerpaním (čo vrelo odporúčam každý chlap robí). Goliath je najväčší modelová k dispozícii, a to môže pojať penis až 9,8 palcov pozdĺžne, takže technická odpoveď je 9,8 palca.

Aké sú rozmery každého modelu Bathmate?

Každý Bathmate má inú maximálnu veľkosť. Tu sú oficiálne veľkosti;
Hercules: 8,5 Dĺžka x 5,9 Obvod
Hydromax x30: 7,08 Dĺžka x 5,68 Obvod
Hydromax x40: 8,46 Dĺžka x 6,91 Obvod
Goliath: 9,84 Dĺžka x 7,72 obvodom

Aký je rozdiel medzi Bathmate a Penomet?

Obaja sú vo vode pomáha penis čerpadla (vodné pumpy), a obaja pracujú na zvýšenie dĺžky a obvodu vášho penisu. Sú veľmi odlišné produkty hoci. Penomet používa veľmi mäkké medicinálne gamaše, kde Bathmate používa viac pevnú gumovú manžetu. Penomet má vymeniteľné gamaše robiť to navždy rozšíriteľná, zatiaľ čo Bathmate využíva pripojenú Manžeta systém. Môžete porovnať dve vedľa seba tu.

Moje semenníky dostať nasávaný do trubice, keď som pumpovanie! Ako môžem zastaviť od deje!?

To je bežný problém s chlapcov, ktorí sa ešte len začínajú a doteraz získal nejakú obvod. Vždy natiahnuť svoju miešok pred čerpaním, takže vaše gule visí pod manžetou. Nikdy nechcete guľa vnútri čerpacej trubice. Ak to nestačí, môžete využiť čerpanie rukávmi k úplnému zastaveniu sanie na svoje gule.

kliknite tu na objednávku Bathmate teraz online

Možno Bathmate používať bez vody?

Áno, Bathmate môže byť použitý s alebo bez vody, a s alebo bez mazania.

Čo mazivá sú bezpečné pre použitie s mojím Bathmate?

Bathmate môže byť použitý s akýmkoľvek typom lubrikantu chcete. Ja osobne odporúčam Pjur – Nájdete ju na Amazonu, toto je úžasné.

Existuje časový limit na ako dlho môžem každý deň čerpať?

Neexistuje žiadny limit na to, koľkokrát môže čerpať za deň, ak nie ste zažíva žiadnu bolesť alebo zadržiavanie vody môžete opäť čerpadlo. Odporúčam čakať niekoľko hodín medzi čerpacími zasadnutie, a obmedziť dobu za reláciu ku každému 15-20 minút.

Môžem používať Bathmate s inými zariadeniami zväčšenie penisu?

Jo, väčšina chalanov použiť SizeGenetics a Bathmate k sebe. Bathmate sa zameriava 60% na obvode a 40% na dĺžku, a SizeGenetics je určený na zvýšenie dĺžky penisu sám. Kombinujúci čerpanie a po celý deň naťahovať je, ako som získal 1,5 palca tak ďaleko. Ak máte vážne o “reorganizácii” vaše mužstvo ako vtedy s použitím ako je to dobrý nápad.

Mám penis 5 ‘palca alebo menej, bude Bathmate práca pre mňa?

Áno, ak máte menšiu veľkosť východiskovým ísť s Hydromax X30 a začať robiť každodenné penis úseky ráno a večer. To urýchli svojej dĺžky zisky a pomôže naplniť rúrku rýchlejšie.

Môžem naozaj rastú “tak veľký, ako chcem?”

Z mojej skúsenosti a to, čo ľudia zdieľať so mnou, som presvedčený, že je možné, aby každý človek pridať aspoň dva palce dĺžke jeho penisu. Penilní obvod Môžem hovoriť len zo svojej vlastnej skúsenosti, ktorá bola asi pol palca stálych ziskov. Som stále čerpanie, a keď som rastú budem aktualizovať to.

Som Zvažujete kúpu Bathmate ale neviem, ktorý z nich kúpiť …

Bathmate tabuľka veľkostí

Bathmate je dodávaný v troch príchutiach; Hercules, Hydromax, a Goliáš. Hercules je pôvodný čerpadlo, a Goliáš je väčšia verzia pôvodného čerpadla. Hydromax x30 a x40 vyšiel po tých dvoch, a sú oveľa pohodlnejšie a majú o 30% väčší sania. Kúpiť  Hercules  ak ste chýba hotovosť a majú penis pod 8 palcov. Kúpiť  Hydromax x30  , ak chcete silnejšie čerpadlo a pohodlnejšie Design, ak ste mladší ako 7 palcov. Kúpiť  Hydromax X40  Ak chcete komfort faktor, silnejšie čerpadlo a sú pod 8,5 palca. Kúpiť  Goliášom  , ak ste viac ako 8,5 palca.

Bude Bathmate Hydromax zadržiavanie tekutín príčinou?

zadržiavanie tekutín v tele nastane od nadmerné čerpanie (pumpovanie pri vysokej sile, pretože na dlhé časové obdobie). Aby sa predišlo akejkoľvek zadržiavanie tekutín v tele začať čerpanie počas 10 minútových intervaloch, a presunúť sa z nej, ako sa dozvedieť, čo cíti najlepšie.

Čo je súčasťou Bathmate?

Penis čerpadlo a návod na použitie sú súčasťou balenia. Ak máte záujem o začal kit, pozrite sa na darčekové tašky Bathmate – zahŕňajú; Sprcha popruh Obal kondómy Značkové uterák Značkové Lube čistiaca kefa – USB Stick To je súčasťou balíčka Bathmate, nie základné čerpadla.

Môj Bathmate Hydromax x30 uniká vzduch skrz ventil! Je to zlomené?

Áno, Bathmate nejaké výrobné problémy, v máji 2013, a ak ste si objednali počas tejto doby, ktoré ste dostali chybnú model. Tie sú nahradené bez nákladov na vás, stačí sa obrátiť na predajcu, ste zakúpili a vysvetliť problém.

Čo je to počujem o falšovaných Bathmate čerpadiel na eBay a Amazon?

Bathmate bol obrovský úspech so svojimi zákazníkmi, a úspech plodí napodobiteľov. Žiadne oficiálne Bathmate maloobchodníci predávajú na eBay alebo Amazon-, ak ste si objednali zľavnený výrobok, mali by ste požiadať o vrátenie peňazí. Tie nie sú vyrábané na vysoké štandardy kvality Bathmate je známy, a nerovnomerné čerpanie tlak môže spôsobiť penilní modriny a poškodenie. Vždy objednať z dôveryhodného oficiálneho predajcu.

kliknite tu na objednávku Bathmate od oficiálneho predajcu

77/100 : by 90 users
BUY NOW »