Bathmate Recenzia – ako sa sami Prečerpávacia Pre väčší penis

Home » Review » BathMate » Bathmate Recenzia – ako sa sami Prečerpávacia Pre väčší penis

Last Updated on

Bathmate Penis Pump Prehľad

Bathmate Recenzia - ako sa sami Prečerpávacia Pre väčší penis

Ak ste niečo ako ja, pravdepodobne ste sa cítil menej ako dostačujúci na nejakom mieste s vašej veľkosti penisu.

Spomínam si, že len pred niekoľkými málo rokmi pocit, tak neistá o tom, že som bol doslova ničí príležitosti byť intímne so ženami. V tom čase som nebol ešte naozaj malý, viac v priemernom rozsahu ako väčšina chalanov, ale psychicky som sa nemohol dostať cez neho.

V tej miery, že som sa do mojej mysle získať väčší penis a ja som bol rozhodnutý nájsť najlepší a najúčinnejší spôsob, ako to urobiť.

Prvá vec, ktorú som urobil, bolo začať užívať rôzne penis pilulky a posilnenie mužskej doplnky, z ktorých niektoré fungujú skvele a ja vrelo odporúčam. Okrem skalných tvrdé erekcie a vytrvalosť sa dostanete, dávajú svojej jednotke sa napumpovali vzhľad a zostáva veľa plnšie tam dole. Že rozhodne pomohol dať moju dôveru podporu.

Avšak nárast veľkosti som bola minimálna, a získať výraznejší zisky čoskoro uvedomil som si potreboval som niečo viac. Urobil som veľa domácich úloh a vedel, že používanie kvalitného nástavec alebo čerpadlo by bolo tou najlepšou voľbou, ale bohužiaľ sa rozhodol ísť lacnou cestu a kúpil lacnú vzduchové čerpadlo.

Veľká chyba.

Tá vec bola nejnepohodlnější mašinka som kedy použil. Péro skončil tak bolestivé, opuchnuté a pomliaždené to vyzeralo, že sa dostal prejsť pár kolieskové korčule.

Teraz nie je nič s využitím vzduchu penis čerpadiel zle, nemajú fungovať, ak správne používať. Hlavným poučením, aby vzali je tu význam kvality výrobku.

Avšak v čase, keď myšlienka pomocou iného vzduchové čerpadlo (môže byť aj vysoko kvalitné jedno), vydesilo ma. Skončil som dostať dobrú penis extender s vynikajúcimi výsledkami.

O niečo neskôr je, keď som sa prvýkrát dozvedela o penise pumpy Bathmate hydro . To používalo vodu namiesto vzduchu k rovnomernejšiemu rozloženiu tlaku a väčšie pohodlie.

Bolo to 250% účinnejšie ako vzduchových čerpadiel. Dalo by sa použiť pri sprchovala. To dostalo nadšené recenzie, chlapi, že to naozaj funguje.

Takže aj keď som bol oveľa šťastnejší teraz s veľkosťou môjho penisu (vďaka extender), stále nemohol odolať dávať Bathmate čerpadlo skúsiť.

Prvá otázka, ktorú som mal, keď znela: “, ktorý z nich dostať?”

Bathmate Hercules, Goliath, Hydromax X30 alebo X40 Hydromax?

Slide1

Na začiatku bolo na Hercules a Goliáša : vlajkovej lodi Bathmate modelov. Hercules je štandardnej veľkosti jednotky a Goliáš je najväčšia vodná penis čerpadlo na trhu, zatiaľ čo Hydromax rad Bathmate čerpadiel sú nové a vylepšené verzie, ktoré vydávajú o 30% viac energie, ktorá naozaj pomáha urýchliť svoje výsledky.

Všetky modely zdieľajú spoločné charakteristiky. Po prvé, všetci sú sebestačný bez dodatočných častí (s výnimkou Hydromax Xtremes, medzi ktoré patrí ručnej pumpy).

Tí všetci majú viditeľné meranie váhy a vypúšťacie ventily na konci. Oni tiež všetci majú ergonomický gamaše, ktoré vytvárajú utesnenie proti lonovej kosti, zabraňuje strate sania pri zachovaní maximálneho komfortu.

Takže poďme sa pozrieť na to, čo robí každá verzia jedinečné:

  1. Hercules – Jedná sa o originálny štandardnej veľkosti Bathmate a je vhodná pre chlapcov s dĺžkou stoporený penis až 7 “. To má maximálnu dĺžku kapacitu 8,5 “a maximálny obvod 6,7”, takže ak ste už okolo tejto dĺžky alebo väčší, budete potrebovať niečo väčšieho. Veľkosť Toto čerpadlo je (rovnako ako X30 je) bude tou najlepšou voľbou pre väčšinu mužov. Hercules je tiež najlacnejší zo zväzku, ale nenechajte sa zmiasť. Niektorí ľudia hovoria, že je stále najlepší a je to ten som použil sám.
  2. Hydromax X20 – Perfektné úvodný model pre väčšinu chlapov s podpriemernou k priemernej veľkosti penisu (do 5,5 “). To umožňuje maximálnu zväčšenie dĺžky až 7,5 “a obvod 5,5”.
  3. Hydromax X30 – Linka Hydromax bol navrhnutý tak, aby získať maximálne výsledky v čo najkratšom čase. Re-navrhovanie spôsobu fungovania systému ventilu a mechy fungovať, Hydromax zvyšuje sania o 30% oproti predchádzajúcemu vydanie. X30 je približne rovnakú veľkosť ako Hercules, takže to bude tiež najlepšie hodí pre väčšinu priemerne veľkých chlapov tam s dostatkom priestoru pre zisky. Maximálna výška rastu k dispozícii pri použití tohto modelu je 8,5 “dĺžka a 6,7” obvod.
  4. Hydromax X40 – X40 má rovnaké vlastnosti ako X30; Avšak, to je väčší, než tohto modelu, ale aj menšie ako Goliášom. Je to najlepšie pre mužov s veľkosťou penisu vztýčený 7 “- 9” s maximálnou dĺžkou kapacitou 10 “a obvod kmeňa kapacitou 7,9”.
  5. Goliath – Bathmate Goliath je najväčším svetovým penis čerpadlo. Tento model bol určený pre tých naozaj dobre dotované ľudí, ktorí sú už meracích okolo 9 “a viac. Umožňuje monštruózne maximálnou kapacitou 10,5 “na dĺžku a 9” obvod. K tomu, aby, že do súvislostí, môžete prispôsobiť Hercules vnútro z Goliášom. Tak to je BIG!
  6. Hydromax Xtreme – Úplne najnovšie modely Bathmate sú upgrade z X30 a X40, na Hydromax Xtreme-Series : na Xtreme X30 a Xtreme X40 . Tieto čerpadlá sú rovnakej veľkosti ako ich náprotivky, ale oni sú vybavené hádzaná čerpadlom a hadicou, plus veľa bonusov, tak sa určite pozrite sa na tieto nové prírastky.

kliknite tu na objednávku Bathmate teraz online

Ako používať Bathmate čerpadlo

Bathmate-Hydromax-infografiky

Jedným z veľkých vecí, o použití Bathmate čerpadla je to, ako ľahko možno začleniť do svojho každodenného života.

Stačí jednoducho vyplniť skúmavku s teplou vodou zo svojho vaňou alebo sprchovým kútom, umiestnite valec cez ochabnutý penis (aj keď niektorí chlapci prisahajú pomocou zatiaľ čo vzpriamený), vytiahnite čerpadlo smerom tela raz a pomaly uvoľňovať vytvoriť počiatočné pečať. Voda dostane vyhodený z čerpadla cez vypúšťací ventil na konci valca.

Teraz môžete začať čerpanie. Vytiahnite vojne proti vám a pomaly uvoľňovať, a ako čerpadlo, bude váš penis stáť vzpriamene a zvýšenie veľkosti.

Udržujte čerpanie a pomaly uvoľňuje a keď sa žiadna voda vyhodil z ventilu budete vedieť, že ste dosiahli maximálnu úroveň tlaku (aj keď to nie je spočiatku čo ste usilovať o). Začať sa deje 1-2 cm okolo normálnu dĺžku erekcie a postupne prácu si cestu až.

To by nemalo nikdy byť bolestivé, ale budete určite cítiť ťahanie tlak. Ak existuje nejaký významný nepríjemný pocit, že je dôležité používať vypúšťací ventil prepustiť trochu tej tlakom, aby sa zabránilo zranenie.

Akonáhle ste si ideálnu tlakom, ponechajte čerpadlo na päť alebo šesť minút, potom podržte vypúšťací ventil a vyberte penis. Mali by ste sa snažiť robiť rovnaký postup ešte dvakrát, celkom trikrát za 15-20 minút sedenie. Tým sa vám maximálny úžitok a uvidíte výsledky oveľa rýchlejšie.

Jedna vec, ktorú som našiel, aby obrovský vplyv na komfort je, aby sa ubezpečil, že ste zahreje tam prvý, to môže znamenať rozdiel medzi krásnym tréningu a bolestné skúsenosti. Vy naozaj potrebujete byť v uvoľnenej, ochabnuté štátu, a to vrátane miešok. Ak je váš miešku vrece je príliš tesný môže skutočne spôsobiť semenník, aby sa stal nasaje do čerpadla – rozhodne nie je v pohode.

Tiež som silne naznačujú, že začleniť penis cvičebných techník pred a po svojich sedeniach s cieľom maximalizovať svoje výsledky a zároveň minimalizovať nepríjemné vedľajšie účinky.

Tiež, ak je to možné, používať Bathmate vo vani s teplou / horúcou vodou je ideálne, keď sprcha funguje v pohode, ako dlho budete mať na pamäti vždy zahriať prvý .

Bathmate Pred a po výsledkoch

Zistil som nasledujúce obrázky z celého internetu, a pritom nemôžem osobne ručiť za ich pravosti, pretože som nebrala je sám (a ja som príliš skromný, aby zobrazoval svoje vlastné), viem o tom, že tieto typické výsledky môžete dosiahnuť z používania Bathmate čerpadla:

Bathmate-before-and-after51

Kde kúpiť

Vzhľadom k mizerný falzifikáty a knock-off plávajúce okolo vonku, ja vždy odporúčam len nákup z oficiálneho dodávateľa Bathmate.

Zistíte, že mnoho miestnych dospelých obchody sú u autorizovaných predajcov týchto výrobkov, ale ak ste objednávanie on-line, mali by ste určite prejsť jedným z oficiálnych internetových stránkach. Používať oficiálny Bathmate obchod, ak žijete mimo Severnej Ameriky (Európa, Austrália, India, atď), alebo ak ste v USA, Kanade či Mexiku, používať oficiálne Hydromax obchod.

Pri objednaní od oficiálneho dodávateľa budete zabezpečiť, že získate nielen vynikajúce služby zákazníkom, ale aj nárok na záruku vrátenia peňazí do 60 dní. Bez ohľadu na to, ktoré stránky si objednáte z, výrobky sú dodávané diskrétne skoro kdekoľvek na svete.

Hydromax-x30-x40-štandardný balíček

Hydromax-x30-x40-platinum-balíček

Záver – Má Bathmate funguje?

Niet pochýb o tom sa Bathmate vodné čerpadlá absolútne pracovať. Pri opakovanom a dôsledné používanie máte zaručené, že vidieť trvalé zvyšovanie veľkosti penisu a máte dva mesiace to dokázať sám sebe, alebo sa vráti všetky svoje peniaze. Použil som ju s úžasnou výsledkami (získavajú takmer celý palec len za štyri mesiace) a tisíce ďalších ľudí majú taky.

Ak si naozaj chcete pridať nejaký podstatný rozmer do svojho penisu, budete bezpochyby byť spokojní so svojím nákupom. Nebudete veriť výsledky uvidíte už po prvom použití (aj keď len dočasne) a opakovaním procesu znovu a znovu zisky stávajú viac a viac trvalé.

Nechcem obhajovať používanie produktov, ktoré Neverím v a toto nemôžem odporučiť dosť.

kliknite tu na objednávku Bathmate teraz online

62/100 : by 186 users
BUY NOW »