Bathmate Hydropump Recenzia: Je to reálne riešenie?

Home » Review » BathMate » Bathmate Hydropump Recenzia: Je to reálne riešenie?

Last Updated on

penis-size-does-hmota-infographic1-696x544

“Len ma nemôže potešiť s tým,” povedala. “Je mi ľúto, ale na veľkosti záleží.”

Slová žihadlo. Nebolo to prvýkrát, čo som ich počul, ale to bolo určite najmenej obalená cukrom, ako dievča oznámil mi veci nefungovali, pretože z mojej veľkosti.

Čo som mohol robiť, keď? Musel som to, čo som sa narodil, že jo?

To bolo to, čo som si myslel. Potom som objavil Bathmate Hydropump.

Pri skúmaní produkty pre posilnenie mužskej, videl som veľa práškov a niekoľkých krémy a pleťové vody. Tiež som naraziť na cvičenie, a preto odporučil zmeny životného štýlu, aby sa vám väčšie. Sú to veľmi jednoduché a majú marketingové kampane, ktoré mi pripomínajú zúfalých politikov vo väčšine prípadov.

Potom je tu Bathmate Hydropump z Hydromax.

Slide1

Holy. Vyšilovat. Lord.

Moje prvé myšlienky, keď som videl obrázok produktu:

 • To vyzerá ako Fleshlight.
 • To vyzerá ako cudzí zariadenie.
 • To vyzerá ako cudzí Fleshlight.
 • Som naozaj mal držať péro v tom, že?

Možno, že vy nemali rovnakú reakciu, a ak ste trochu bližšie zoznámiť s erotických pomôcok ako ja, obrie tvrdý plast kondóm s nasávacím čerpadlom na to nemusí zdať tak zastrašujúce. V skutočnosti, nemyslím si, že čítal som jednu Bathmate Hydropump recenziu, ktorá spomínaný dizajn výrobku, takže možno je to len ja.

V podstate naplniť prístroj vodou, keď ste v sprche alebo vani, nestrkajte penis, a vyčerpať vodu. To vytvára podtlak v rúrke, a váš penis “sa zdvihne k príležitosti.” Krv ponáhľa ju naplniť, a vy skončíte s docela pekným Boner do konca svojho 15-minútové zasadnutí, pripravený na použitie na sex.

Predpokladá sa, že tento post-čerpacia erekcia bude väčšie, plnšie, lepšie erekcie, a po chvíli uvidíte tento väčšie, plnšie, lepšiu erekciu ako stály vec.

Ak to znie ako najlepšia vec na svete, je to preto, že je. Pozrite sa na hodnotenie pre tento produkt – Každý, kto ju miluje a ich spätná väzba je šialene pozitívny. Chlapci sú pravidelne hlásia skutočné zisky v obvode a dĺžky, a na rozdiel od mnohých iných produktov, tam vonku, tieto zisky sa zdajú byť bežná vec, na rozdiel od zmiešané výsledky iných špičkových produktov (tj Dick tabletky).

A či to funguje pre každého, asi by ste mali kúpiť ešte dnes.

Čo Bathmate Hydropump robiť?

Bathmate zlepšuje sex tým, že zlepší svoju veľkosť, ale väčšina z nás, ktorí ju pravidelne používať zaznamenávame obrovské zisky v sexuálnej výdrž rovnako. Hlavný dôraz je dĺžka a obvod, aj keď, a to je to, čo budete okamžite všimnete pri použití Bathmate Hydropump.

Hydropump používa vákuum pre zväčšenie penisu, núti viac krvi do nej a účinne pôsobiť erekciu. To je dôvod, prečo čerpadiel boli použité pre let na liečbu ED.

Čerpadlá spôsobí, že penis expandovať viac, než je obvyklé, a to robí viac krvi vyplniť penis, ako je obvyklé, a pri opakovanom použití táto expanzia je trvalé. Tu je to, čo webové stránky a niekoľko recenzenti hlásené:

 • okamžitá znateľné zvýšenie kvality erekcie po čerpaní
 • 0.5 “zisky v dĺžke cez priebehu 1 – 3 mesiace
 • typické dlhodobé výsledky 1 “- 3” zisky na dĺžku
 • typické dlhodobé výsledky 30% pridanej obvodu

Takže ak má také neuveriteľné, merateľných, dlhodobých výsledkov, ako sa tento výrobok funguje?

Ako to funguje?

Ak ste urobil veľa výskum na posilnenie penisu, pravdepodobne ste naraziť vede erekciou v určitom okamihu. V prípade, že vy nie potrebujete osviežiť, dám vám rýchlu rekapituláciu.

Mozog a / alebo penis je stimulovaná, a to má za následok v zhone krvi do penisu. Tento nával krvi do penisu spôsobuje erekciu. Väčšina Dick prášky sústredí na zvyšovať vzrušenie (stimulácia mozgu / penisu) a zvyšuje prietok krvi. Bathmate Hydropump funguje trochu inak.

Penis / semenníky diagram

Rýchly lekciu v anatómii rozšíriť svoju erektilnej vedecké poznatky: Penis je trojkomorový organ.

Dve hornej komory sa nazývajú cavernosa a spodná komora sa nazýva spongiosum.

Tekutiny pretekajú spongiosum pri močení a ejakulácia, a krv tečie do cavernosa pri erekcii.

V podstate sa Bathmate funguje pre to, aby komory cavernosa väčšie. Môžete si ju predstaviť ako “silový tréning pre váš penis” (v skutočnosti hovorí, že na webových stránkach), a zatiaľ čo tkanivo v penise nie je úplne rovnaký ako zvyšok vášho svalového tkaniva, to nie je zlý analógie.

Ak chcete väčšie svaly, zdvíhanie závaží. A “väčší” je to, čo sa snažíte dosiahnuť s Bathmate Hydropump, že jo?

Premýšľajte o tom veľa bench presse a potom chodí bez košele. Ste viac vyhovuje vašej hrudi a hrudníka je v skutočnosti väčšie, pretože ste napumpovali. To však nebude trvať príliš dlho potom, čo ste urobil s bench presse, ale ak si sád v dlhodobo konzistentne, bude si vytvoriť svoj hrudník väčšie, pevnejšie a silnejšie.

Bathmate Hydropump vytvára podtlak vo vnútri jeho plastové rúrky. Vákuové sily váš penis zväčšiť naplniť vnútro trubice, ktorá núti krv do penisu, rozťahovanie a nafukovanie váš penis. Spočiatku ste len väčšie, pretože si “napumpovali”, ale nakoniec môžete dosiahnuť dlhodobého rastu penisu.

Ako to môžem použiť, že?

Kým spôsob, ako váš penis rastie môže byť podobná práci s činkami, používanie Bathmate Hydropump nič ako prácu von. Vypracovanie je aktívny a môže byť vyčerpávajúce.

Naproti tomu za použitia Bathmate Hydropump je jednoduché, a ja by som dokonca ísť tak ďaleko, že hovoria zábava. Chce to držať péro do rúrky, čerpacie 5 – 6 krát, a potom čakať 10-15 minút. To si vyžaduje málo k žiadne úsilie, a dokonca majú popruh na krk môžete získať tak, že tento proces je hands-free. Okrem toho by Bathmate Hydropump sa ľahko čistí, diskrétne zabalené, a ak môžete pamätať na sprchovať každý deň, ľahko premeniť zvyk.

Vypracovanie je aktívny a náročný. Je ľahké spadnúť do auta a ísť mesiacov, bez toho by bol v posilňovni. Používanie Bathmate je pasívny, a keď si nechať čerpadlo v sprche, nemáte niekedy musieť ísť z vašej ceste, aby ju používať.

Nie som jediný recenzent zdôrazniť, ako “fun” je, a to buď.

Tu je postup na používanie Bathmate Hydropump:

 1. Získať v horúcej vaňou alebo sprchou a nechajte vodu vás upokojí po dobu niekoľkých minút.
 2. Nastavte čerpadlo s nastavením “zaplniť”.
 3. Naplňte pumpu s vodou.
 4. Zamknúť aligátora na svoje miesto.
 5. Vložte péro.
 6. Čerpadlo 5 – 6 krát.
 7. Ponechajte čerpadlo na mieste po dobu 10 – 15 minút.
 8. Majú monštruózne penis.

Ak ste rovnako ako ja, ste veľmi skeptický humbuk, ale toľko pozitívne z recenzií pre tento produkt je ťažké ignorovať.

Tvorcovia čerpadla doporučujeme používať to 15 minút, až raz denne (monitor seba a nie príliš blázon).

Má Bathmate Hydropump funguje?

Bathmate-Hydromax-nasledujúcej generácie

Ohromujúce množstvo recenzentov, že áno, to funguje. Bol som preskúmanie niekoľko dick pilulky v poslednej dobe. Je tu hojnosť písomných materiálov na nich, ale väčšina z toho je založená na vede za tým, čo prísady sú v pilulky, a dokonca potom spisovatelia nemajú ani správne ingrediencie uvedené polovicu času.

Recenzenti pre Bathmate Hydromax neboli použité iba čerpadlo úspešne – že som zdieľal obrázky a merania.

Nerobím si srandu – môžete vyhľadávať ju na Google snímok. Na internete vyzerá ako horúci dievčenské telefón má to toľko penisy na ňom .

Aj keď som si dobre vedomý ľudí v tomto odvetví len predstiera výsledky, aby sa prachy, som videl príliš veľa ľudí vysielanie pred a po obrázky do neverí, že to je normálne, že majú veľkú skúsenosť s používaním tohto produktu.

Ľudia sú vidieť skutočné zisky. Tu je to, čo môžete očakávať od stálej použitia:

 • vážne zlepšil obvod (ako som povedal predtým, 30% nárasty sú typické)
 • Zlepšený dĺžka (0,5 “v prvých 1 – 3 mesiace)
 • lepší sexuálny výdrž (nie je zlý bonus)

To, čo som videl z chalanov, ktorí boli s využitím čerpadlo dlhšie, než mňa je, že udržať svoje veľkosti zisky vyžaduje nepretržité užívanie pumpy, ale akonáhle sa dostanete na veľkosť ste spokojní s, môžete udržiavať svoje zisky s 1 – 2 sedenia týždenne.

Šialené časť o tomto produkte je, že na rozdiel od Dick prášky – O účinkoch, ktoré sa zvyčajne zužujú preč s pokračujúcim používanie – môžete aj naďalej používať tento produkt aj naďalej vidieť výsledky vo väčšine prípadov.

Vážne som rád tento produkt a som vážne myslel, že je to víťaz pre každého.

Bathmate Hydropump Recenzia: Je to bezpečné?

Kým používaný značne v medicíne v minulosti ako liečba ED, penilní pumpy sa neodporúča mnoho lekárov. Lekári po celom svete odporučili Bathmate. Úspech, že Bathmate získal s odporúčaním lekára je prekvapujúce a ďalšia vec, ktorá odlišuje tento čerpadla na rozdiel od alternatív.

Mali by ste byť opatrní. Mali by ste sledovať, ako sa tento produkt ovplyvňuje vaše telo, a to je vždy dobrý nápad, poraďte sa so svojím lekárom o používaní podobných produktov. Vo väčšine prípadov, aj keď je Bathmate je úplne bezpečné.

Jedna vec, ktorú by ste mali byť vedomí – a najväčším problémom som počul asi súvisí s čerpadlami dick – je nadužívanie. Ak ste urobiť viac, než je odporúčané s produktom, je možné poškodenie elastické tkaniva v penise, a to znamená, že menej pevné erekcie, ty nie väčšie.

Mal by som kúpiť Bathmate Hydropump?

Myslím si. Podľa toho, ako vyzerá vecí, tento výrobok je istý víťaz, a výsledky sú zaručené spoločností. Pokiaľ ho použiť správne, budete mať takmer žiadne tienisté stránky a takmer všetky pozitíva.

Na veľkosti záleží. Aspoň, že to, čo mi povedala.

A veril som jej, tak som sa rozhodol s tým niečo urobiť.

A teraz veľa dievčat vedieť, že na veľkosti záleží, a ja som ten, kto má im ukázať, prečo.

Hydromax-x30-x40-štandardný balíček

Hydromax-x30-x40-platinum-balíček

 

91/100 : by 273 users
BUY NOW »