Anadrole (Anadrol) תוצאות במחזור 8 שבועות – לשרירי Bulking

Home » Review » Anadrole » Anadrole (Anadrol) תוצאות במחזור 8 שבועות – לשרירי Bulking

Last Updated on

אם הגודל בתפזורת שאתה אחרי, Anadrole הוא סטרואידים אנבוליים אוראלי הרלוונטי ביותר שאתה מחפש. השם המסחרי הנפוץ הוא “Oxymetholone” זה גם מסומן בשווקים מסוימים כמו ” 50 Anadrol “. התוצאות הצפויות מן תוספת זו היא עמוקה. רוב הדיווחים משתמשים בחזרה צובר עד 20 ק”ג (6 ק”ג) במחזור שבוע 6 יחידה.

Anadrole (Anadrol) הפך פופולרי יותר כתוספת פיתוח גוף, בשל היתרונות שרירי פנטסטי. עם זאת, הגרסה הישנה על שוק Anadrol 50, אשר נחשב ביותר סטרואידים רעילים שאתה תמצא. זה נאמר, Anadrole לגמרי שינה את הנוף כולו על גרסת השוק הקודמת של Anadrol 50. לא רק זה חוקי לקנות את זה באינטרנט, אבל אתה יכול לצפות יתרונות טובים יותר מגרסה המשופרת חדשה זו.

כיצד פועל Anadrole (Anadrol) עובד?

המטרה העיקרית של Anadrole פעם שהוא מקבל בגוף שלך, הוא ממריא את כדוריות הדם האדומות בגוף, ובכך לשפר את החמצון של השרירים. אתלטים מאומנים, במיוחד בספורט סיבולת & במהלך אימונים אינטנסיביים, יש תאי דם אדומים ירדו, אשר נקרא לפעמים “אנמיה ספורט”. Anadrole לא רק למנוע זאת. אבל זה מאפשר לאדם לבצע יותר חמצן ליחידת נפח, שמוביל ביצועים מוגברים, צמיחה מהירה ופיתוח. זה משפר חוזק גוף ומפחית עייפות, מתנהג כמו תוספת לבחירה לכל בוני הגוף השאפתנים.

לדברי וידה (מדריך סימוכין המספק יחס אנדרוגנית-אנבוליים של AAS שונים) Anadrol מקיימת יחס אנבוליים / אנדרוגנית של 320: 45, מה שהופך אותו 3.2X יותר אנבוליים מאשר טסטוסטרון. זה נותן Anadrol דירוג אנבוליים גבוה יותר מאשר רבים סטרואידים אחרים מסוגו, כגון Dianabol ו טרן.

היתרונות של Anadrole (Anadrol) עם מקרים אמיתיים + ביקורות

  • מאיץ את תיקון רקמות השריר (התאוששות) כך שתוכל להשקיע פחות זמן להתאושש הרמת זמן יותר.
  • צמיחת שריר בולט השבוע 2 של מחזור
  • תופעות לוואי כאלה (בשל האופי של מרכיבים מהונדסים חדשים)
  • אין גינקומסטיה (כמו בגרסה הקודמת)
  • חילוף החומרים מוגבר, אנרגיה משופרת ורמות סיבולת גבוהה בהרבה.
  • עקיפה דחיפה לרמות טסטוסטרון ידי מעוררי אשכים להגדיל שזה ייצור הטסטוסטרון.

רוב החומרים המשמשים Anadrole ידועים להטבות שלהם לחובבי כושר ופיתוח גוף רציניים. עם כל מרכיב מתן יתרון בודד עבור חלקים שונים של תהליך בניית שריר, לכולם יש תפקיד חשוב לשחק בסופו של דבר מטרה של תוספת פיתוח גוף זה – כדי לספק רווחי שרירים קיצוניים והתאוששות מהירה אימון .

השילוב של חלבון מי גבינה להתרכז ולבודד חלבון הסויה מספק שילוב חלבון מאוד חזק. להיות אבני הבניין של השרירים, שני אלה מקורות חלבון בשילוב לספק השפעה מאוד חזקה על הגוף.

בנוסף, באמצעות המרכיב כמעט בסוד עדיין חזק מאוד של Shilajit כלומר חלק חשוב בתהליך בניית השריר הוא שפונה ברצינות Anadrole – התאוששות .

כאשר השרירים מסוגלים להתאושש מהר יותר לאחר אימון אינטנסיבי, אתה יכול להיכנס האימון הבא שלך במוקדם. זה יכול להוביל במהירות לגידול מהיר במספר ובעוצמת האימון שלך כל שבוע; וכתוצאה מכך רווחים משמעותיים מהר.

מצרכי Anadrole לכולם יש מטרה ספציפית וחיונית, וכל לעבוד יחד כדי להשיג את התוצאה הרצויה של עליות מסת שריר מגה.

מצרכי Anadrole (בפרטים)

הוא מורכב חלץ Tribulur Terrestris שהינה לבודד חלבון פירות, סויה, תרכיז חלבון מי גבינה, asphaltum, ו Acetyle L-carnite. מרכיבים אחרים כוללים כמוסת ג’לטין ו stearate מגנזיום אשר יש ממקור צמחי.

Tribulur Terrestris חלץ (250mg) ; תמצית צמח חזקה מאוד עם השפעה חזקה על ייצור הטסטוסטרון והכל הקשורים אליו (ליבידו, מצב רוח טובה, בניית שריר, ..) זה ידוע היטב בקרב ספורטאים כשסייעו ספורטאים בולגריים עם תחרויות שונות מבלי להיתקל בבעיות עם סימום אנטי שולטת, שכן זה לגמרי טבעי. המרכיב הפעיל בתמצית terrestris Tribulus הוא PROTODIOSCIN, שהוא מבשר טבעי הורמון המין האנושי, טסטוסטרון.

חלבון מי גבינה (100 מ”ג);  מכיל מגוון מדהים של חומצות אמינו חיוניות, אשר נספגים במהירות.

חלבון סויה הבודד (100 מ”ג); לבודד חלבון סויה הוא מרכיב מזון אבקה יבש שהופרד או מבודד מן המרכיבים האחרים של הסויה, מה שהופך אותו 90 עד 95 אחוזי חלבון וכמעט פחמימות ללא שומן. הוספת סויה תערובת קזאין ומי גבינה יכול לעזור להגדיל את אורך ואת ההשפעה הכוללת של התגובה אנבוליים שלך אבקת חלבון.

DHEA (50 מ”ג); Dehydroepiandrosterone (DHEA) הוא עשה מחזורי רציף מבלוטות יותרת הכליה. זה נחשב כהורמון טרום סמן, כפי שהוא מוביל לייצור הורמונים אחרים. כאשר המתחם הזה הוא בתוספת, מוכיח כבעל השפעות מדהימות. על האטת תהליך ההזדקנות. כמו כן, יש להיות מוכחת קלינית לעזור לשרוף שומן ולבנות שריר, ולהגדיל את החשק המיני.

Shilajit (50mg); הליבידו שיפור ו הנשק הסודי אנטי אייג’ינג של האליטה הוליווד הוא תוסף צמחים נפלא עם שפע של שימושים בבניין הגוף ופעילות גופנית. חוץ מזה שזה פנטסטי עוזר לגוף להיות עמיד יותר בפני עייפות.

Acetyl -Carnitine (25mg);  זה נחשב למתחם “ויטמין דמוי” ו “אמינו-חומצה כמו” כי הוא קשור B vitamins.It יש השפעה ניכרת על ייצור אנרגיה, האמין שלה כדי לשפר את האנרגיה נפשית ופיזית הכוללת.

ראשי החיסרון של Anadrole (Anadrol)

אנשים עם אי סבילות ללקטוז צריכים להיזהר עם זה. ישנם גם כמה אנשים אלרגיים מי גבינה. כמו כן לא מתאים לצמחונים!

כיצד להשתמש Anadrole?

גודל הגשה: 2 כמוסות ליום

מנות לכל בקבוק: 30

שימוש מומלץ: קח שני (2) כמוס עם מים כ 20 דקות לפני ארוחת הבוקר שלכם. השתמש עם תוכנית דיאטה ופעילות גופנית מתאימה.

אימון מומלץ תקופה: 2 חודשים ועוד 1.5 שבועות לסירוגין.

היכן לקנות Anadrole וכיצד הוא נשלח?

התהליך של קניית Anadrole (Anadrol) נעשה פשוט וקל. קנה ביקור אלקטרוני חנות crazybulk האתר הרשמית . ניתן לרכוש אותו בקלות באמצעות כרטיס אשראי או PayPal ו provde כתובת הבית שלך ויש לי את זה נשלח אליך תוך פחות מ 7 ימים מפתן ביתך עם מספר מעקב כדי לעקוב אחר המשלוח שלך.

הסקירה האחרונה של Anadrole

תוספי תזונה לספורטאים רבים גם אינם עובדים או נראים להציע כמה השפעות חיוביות ומציאותיות עבור מפתחי גוף. Anadrole הוא אחד הבודדים החריגים ואין לנו בעיה כאשר מאוד ממליץ מוצר זה למי רציניים לגבי מקבל תוצאות. אל תתפתה, אתה עדיין צריך לעבוד קשה ועקוב אחר תוכנית דיאטה נכונה כאשר bulking.

לחץ כאן כדי להזמין את המקוונת CrazyBulk Anadrole »

77/100 : by 81 users
BUY NOW »