Anadrol (Anadrol) Výsledky za 8 týždňov cyklu – pre zmesový Muscles

Home » Review » Anadrole » Anadrol (Anadrol) Výsledky za 8 týždňov cyklu – pre zmesový Muscles

Last Updated on

Ak veľkosť a veľkosť ste po, Anadrol je najdôležitejšia ústnej anabolický steroid, ktorý hľadáte. Spoločná obchodná názov je “Oxymetholone” to je tiež označené na niektorých trhoch ako ” Anadrol 50 “. Očakávané od tohto dodatku výsledky je hlboká. Väčšina správ používateľov späť získať až 20 libier (6 kg) v jednom cykle 6 týždňov.

Anadrol (Anadrol) stal sa viac populárne ako doplnok kulturistika, vďaka fantastickej svalovej výhody. Avšak, stará verzia na trhu Anadrol 50, ktorá považovala za najtoxickejšia steroidov, ktoré nájdete. Ako už bolo povedané, anadrol úplne zmenil celý pohľad na predchádzajúcu verziu trhu Anadrol 50. Nielen, že je to legálne, aby ju kúpiť online, ale môžete očakávať lepšie výhody plynúce z tejto novej vylepšenej verzie.

Ako sa anadrol (Anadrol) funguje?

Hlavným cieľom Anadrol akonáhle sa dostane do svojho tela, je vyletieť červených krviniek v tele, čím sa zvýši okysličenie svalov. Vyškolení športovcov, najmä v vytrvalostných športov a pri intenzívnom tréningu, majú zníženú červených krviniek, ktorá sa niekedy označuje ako “športový anémia”. Anadrol nebráni len toto. Ale umožňuje jednotlivca niesť väčšie množstvo kyslíka na jednotku objemu, čo vedie k zvýšeniu výkonu, rýchly rast a vývoj. To zvyšuje telesnú silu a znižuje únavu, pôsobí ako voľba doplnku pre všetky ašpirujúca telo stavitelia.

Podľa Vida (referenčná príručka, ktorá poskytuje anabolické androgénne pomery rôznych AAS) Anadrol udržiava anabolický / androgénnej pomere 320: 45, čo je 3.2x viac ako anabolické testosterón. To dáva Anadrol vyššie anabolický hodnotenia, ako mnoho iných steroidov vo svojej triede, ako Dianabol a Tren.

Výhody anadrol (Anadrol) na konkrétnych prípadových štúdiách + Komentáre

  • Zrýchľuje svalové opravy (obnova), takže strávite menej času zotavuje a viac času zdvíhanie.
  • Znateľný svalový rast v 2. týždni cykle
  • Vedľajšie účinky sú none (vzhľadom k povahe nových modifikovaných zložiek)
  • No gynekomastia (rovnako ako predchádzajúce verzie)
  • Zvýšený metabolizmus, zvýšenú energetickú a oveľa vyššej úrovne vytrvalosť.
  • Nepriama boost na hladiny testosterónu vyvolaním semenníky na zvýšenie svojej produkcie testosterónu.

Väčšina z použitých ingrediencií v Anadrol sú dobre známe pre ich prínos pre vážne fitness a kulturistiky nadšencov. S každou zložkou poskytuje individuálne prínos pre rôzne časti procesu budovanie svalov, všetci hrajú dôležitú úlohu v konečnom cieli tohto kulturistika doplnok – poskytovať extrémna svalovej zisky a rýchlu obnovu cvičenia .

Kombinácia srvátkový proteínový koncentrát a izolát sójového proteínu poskytuje veľmi silný proteínovej zmesi. Byť stavebné bloky svalov, tieto dva zdroje proteínov v kombinácii poskytuje veľmi silný účinok na organizmus.

Navyše, s použitím takmer tajný, ale veľmi silný zložka shilajit znamená, že dôležitou súčasťou procesu budovania svalov sa vážne zaoberá anadrol – zotavenie .

Keď sa svaly sú schopní obnoviť rýchlejšie po intenzívnom tréningu, ste schopní sa dostať do ďalšej cvičenia skôr. To môže rýchlo viesť k rýchlemu nárastu počtu a intenzity tréningu každý týždeň; čo má za následok podstatne rýchlejšie zisky.

Zložky anadrol majú špecifickú a zásadnú účel, a všetci pracujú spoločne, aby sa dosiahlo požadovaného výsledku masových zvyšuje mega svalov.

Anadrol Zloženie (v detailoch)

Skladá sa z Tribulur terrestris extraktu , ktorý je ovocie, sójový proteínový izolát, koncentrátom srvátkového proteínu, asphaltum a acetyl L-Carnia. Ostatné zložky zahŕňajú želatínové kapsule a stearát horečnatý, ktorý má rastlinného pôvodu.

Tribulur terrestris extrakt (250 mg) ; extrémne silný rastlinný extrakt s výrazným účinkom na produkciu testosterónu a všetko s ňou spojené (libido, dobrú náladu, budovanie svalov, ..) Je dobre známe, medzi športovcami, keď to pomohlo bulharských športovcov s rôznym súťažiam bez spustenia do problémy s anti-dopingu ovláda, pretože je to úplne prirodzené. Aktívna zložka v extrakte Tribulus terrestris je Protodioscín, čo je prirodzený prekurzor na sexuálne hormón človeka, testosterónu.

Whey Protein (100 mg);  obsahuje neuveriteľné množstvo esenciálnych aminokyselín, ktoré sú absorbované rýchlo.

Soy Protein Isolate (100 mg); Izolát sójového proteínu je suchý prášok zložka potravín, ktorá bola oddelená a izolovaná od ďalších zložiek sójových bôbov, čo je 90 až 95 percent proteínu a takmer sacharidov a bez tuku. pridanie sóje do kazeínu a srvátkových zmesi by mohla pomôcť zvýšiť dĺžku a celkový dopad svojho anabolické reakcie na proteínový prášok.

DHEA (50 mg); Dehydroepiandrosterón (DHEA) je vyrobená v kontinuálnych cykloch od nadobličiek. To považuje za pre-kurzora hormónu, pretože vedie k produkcii iných hormónov. Ak je táto zlúčenina bola doplnená, bolo preukázané, že majú úžasné efekty. na spomalenie procesu starnutia. Bolo tiež potrebné klinicky dokázané, že pomáhajú spaľovať tuk a budovať svalovú hmotu a zvýšiť sexuálny apetít.

Shilajit (50 mg); libido posilnenie a anti-aging tajnú zbraň hollywoodskej elity je skvelý bylinný doplnok s množstvom využitie v telesnej stavby a cvičenie. Navyše je to fantastické pomáha telu byť odolnejšie voči únave.

Acetyl -karnitinu (25 mg);  To je považované za zlúčenina “vitamín-ako” a “aminokyselina, ako je”, ktorý sa vzťahuje k B vitamins.It má podstatnejší vplyv na výrobu energie, jeho predpokladá, že zvýšenie celkovej duševnej a fyzickej energie.

Hlavným nedostatkom anadrol (Anadrol)

Ľudia s neznášanlivosťou laktózy je potrebné byť opatrný s ním. Tam sú tiež niektorí ľudia, ktorí sú alergickí na srvátke. Tiež nie je vhodný pre vegetariánov!

Ako používať Anadrol?

Veľkosť porcie: 2 kapsule denne

Porcie fľaša: 30

Odporúčané použitie: Vezmite dve (2) kapsule s vodou asi 20 minút pred raňajkami. Použite vhodnou diétou a cvičením.

Odporúčané cvičenie doba: 2 mesiace na a 1,5 týždne preč.

Kde kúpiť Anadrol A ako je to dopravilo?

Proces kúpu anadrol (Anadrol) bolo jednoduché a ľahké. Kúpiť navštívite oficiálne webové stránky crazybulk e-shopu . Môžete ľahko kúpiť to cez kreditné karty alebo PayPal a vydať svoju domovskú adresu a nechať odoslané na vás v čase kratšom ako 7 dní k vašim dverám s číslom zásielky pre sledovanie zásielky.

Final Review Of Anadrol

Mnoho kulturistika doplnkov a to buď nefungujú, alebo sa zdajú ponúkať niekoľko pozitívnych a realistické efekty pre kulturistov. Anadrol je jednou z mála výnimiek a nemáme problém pri veľmi odporúčal tento produkt pre tých, ktorí sú vážne dosahovanie výsledkov. Nenechajte sa zmiasť, stále musíte tvrdo pracovať a kedy zmesový dodržiavať správny diétny plán.

kliknite sem uložil CrazyBulk anadrol on-line »

77/100 : by 63 users
BUY NOW »