Penomet Penis Pump – До і після огляду

Home » Review » Penomet » Penomet Penis Pump – До і після огляду

Penomet Penis Pump - До і після огляду

На насправді ми зробили огляд на водній основі насос (Bathmate) , щоб збільшити член кожного чоловіка , то ми знайшли це Penomet , де це може бути ефективним  методом в зв’язку з споживачами з згадкою .

Таким чином, цей Penomet насос краще , ніж Bathmate? Цей огляд повинен пояснити , яка з них краще , так як вони обидва є найпопулярніших у всьому світі статевого члена водяного насоса.

Що таке Penomet ?

Penomet Penis Pump - До і після огляду

В останнім часом в останні роки, вчені розробили в Penomet водяний насос , щоб бути  безпечніше , ніж інші методи накачування і вона повинна бути більш ефективною , а також які ” повітря тиску ” насоси можуть бути небезпечні , якщо покласти занадто багато тиску на пеніс камери.

Згідно етикетці продукту, вони сприяють тому , що цей насос пеніса є унікальний метод , де це ” дуже ефективний ” система буде збільшити розмір пеніса шляхом додавання до 3 “повна дюймів в довжину і 30% в обхваті.

Вони згадують , що Penomet насос зручно і 100% гарантією безпеки. Крім того , мені сказали , що цей продукт має тисячі відгуки від реальних  користувачів клієнтів , які отримали результати , так продовжуйте читати , щоб дізнатися їх вигоди .

За даними офіційного сайту Penomet, цей метод насоса ” при підтримці більш 2 -х років тестування в реальному житті ” , і вони фактично запропонували показати сертифікати декількох організацій , які зазнали це якісний продукт.

Виробник ( УПЛ DISTRIBUTION, LLC ) базується в Швейцарії і цей насос пеніса Penomet виграв безліч нагород за ” кращий нового пристрою чоловічого підвищення в 2013 році ” , так як це рішення додати розмір для всіх чоловіків.

Це  науково доведено метод стверджує , збільшити довжину і обхват протягом короткого періоду часу з меншими зусиллями.

Яким Penomet працює?

Penomet є “Aquasystem” здійснювати статевий член, приймаючи ванну / душ і як і будь-який інший член доступних насосів, це вакуумний прилад виготовлений з медичного чистого кремнію бути високоякісним продуктом.

Отже, як же це працює?

Все , що я повинен був би зробити , це ввести пеніс всередині циліндра труби і починати качати з одного боку , де обсяг води буде додати тиск на запалі камери для крові мчить через кавернозних (пеніса камер) , щоб створити ерекцію.

За даними компанії Penomet, ця вода-насос сприяє досягненню постійних « прибуток до 65% швидше ” , ніж звичайні / основні пеніса насосів.

Penomet Penis Pump - До і після огляду

Для кого це призначено?

Який розмір вашого альфа-члена там?

Якщо мій пеніс був ще середній розмір пеніса , який він був менше 6 дюймів ” , то Penomet стверджує , що це для мене і всіх людей , хто є не задоволені їх розмір.

Вони згадують , що в перший місяць, я повинен досягти ” постійних ” результатів , де формула винаходу для підвищення ерекції потенції , допомагає виправити криву пеніс відомий як  хвороба Пейроні ,  де це означає , коли статевий член камери не є прямими з – за високого відсотка вигин або крива.

Вони поділилися , що не тільки я повинен отримати реальний розмір зростання , але моя загальна впевненість повинна злітати дах з кількома поліпшеннями.

Penomet додав , щоб зменшити передчасну еякуляцію питання , а що це таке, запитаєте ви мене?

Для тих , хто не знає, коли ми , чоловіки Сперма швидше , ніж зазвичай роблять це означає , як тільки ви входите сексуальне ставлення, ви відпускаєте його дуже швидко без стимуляції задоволення і задоволення  від себе плюс вашого партнера.

Це якість води насос повинен підвищити сексуальну витривалість , а також на більш тривалі сексуальні дії і вони згадують , щоб зменшити сексуальне безсилля .

Якби я страждав з не в змозі досягти ерекцію, Penomet має бути рішення , щоб створити більш сильне ерегованому пеніса стану з підсилюють до  дюймів в розмірі , в відповідно до офіційного сайту.

Як використовувати?

Цей інструмент вправу несе систему встановлення тиску  для здатності ефективно збільшення швидкості всередині і зовні без особливих зусиль при використанні насоса.

Penomet стану , щоб бути простим і легким. Це займе всього близько 60 секунд за допомогою декількох кроків , щоб почати тренування .

Як пояснив офіційний сайт, в першу чергу я б вибрав знімну тиску захисного чохла положення , при якому повний комплект поставляється з декількома установкою в цілому 5 гетрах .

Тоді, я б застосувати манжету в циліндр, залийте його водою і додати його на пеніс , і вони стверджують , щоб “м’яко” накачати Penomet кілька разів , щоб почати роботу.

Я мав би бути спокійно і комфортно , де кожен сеанс в один раз в день в протягом 5 днів і тільки 15-20 хвилин повторного відкачування його, приймаючи ванну / душ або вони сказали , що я можу використовувати його на своїх власних.

Звичайно, вони пропонують почати з меншою силою чохлом, щоб додати тиск на пеніс камери.

На той час я зробив з тренування, я мушу зауважити результати негайно , такі як мій пеніс повинен виглядати і відчувати себе більше, товщі і довше . Так, вони стверджують , що в перший місяць, я повинен бачити результати постійних розмірів від використання цього ” ​​науково доведено ” метод.

Натисніть тут , щоб замовити Penomet Інтернет »

огляд Структура

Penomet Гетри - Penomet Penis Pump - До і після огляду

плюси:

 • Сильніше, Stronger & Bigger Ерекція
 • Додайте дюймів в довжину для довше Розмір
 • Підвищення загальної довіри + Self-Esteem
 • Збільшує до 30% для більш товстий пеніс
 • Можна вибрати будь-який колір циліндра I Like
 • не стверджує, що це абсолютно безпечний – без побічних ефектів
 • Простота у використанні – Початок роботи з 60 секунд
 • Сприяє дати Перманентний & реальні результати
 • Комплект поставляється з 5 гетрах до тиску настройки
 • Тільки 15-20 хвилин протягом 5 днів – Effortless
 • Професійний сайт для кращого & Clear Vision
 • Якщо реально допомогти виправити захворювання Пейроні
 • Підвищує сексуальну витривалість Для більш Тривалість
 • Претензії, щоб допомогти зупинити передчасну еякуляцію
 • З наукової точки зору доведений метод водонасосні
 • Високоякісні медичного якості кремнію – Циліндр
 • Охоплює Lifetime GAITER гарантійної заміни
 • Допомагає зменшити і запобігти статеве безсилля
 • Реальний До і після результатів було знайдено – Доказ це працює
 • Несе гарантію 60 день повернення грошей – 100% ризику безкоштовно

мінуси:

 • Офіційний сайт Penomet показує тільки сертифікати , але не результати структура більше доказів того, навіть якщо ми не знайшли “реальних” споживачів , стверджуючи свої результати .
 • У розділі FAQ, вони зробили заяву про те, “Відшкодування виключають спочатку перевезення вантажу і повернення товару.”

остаточний вердикт

За нашими даними, у нас був в змозі знайти кілька інтернет – форумах від “справжніх” чоловіків , які використовували цей пеніс насоса пристрій і є кілька до і після результатів , де вони на насправді додав , що ” постійні ” вигоди.

Думаю я Penomet краще , ніж Bathmate?

Ну, Bathmate дійсно має більше червоних сигналів , ніж цей насос і Penomet несе в собі повний комплект з 5 гетрах  так що якщо ви думаєте про це, це походить на отримання 5 різних насосів в одному пакеті.

На думку споживачів, один з них згадують ” ви можете сказати інше в кожному чохлі “.

Може бути, Penomet становить всього $ 3 менше , ніж Bathmate насос і користувачі також сказав , що Penomet не викликають затримку рідини. Таким чином , не піддаючи багато зусиль до чоловічого статевого члена вправи, Penomet робить все це з високим рівнем результатів , як ми бачили доказ.

Я особисто вважаю , Penomet на водній основі насос набагато краще , ніж Bathmate, з 3 -х років гарантії , які з кількох насосів ми розглянули, Penomet найбільше кількість балів отримав , де він зайняв краще місце # 1 від Bathmate.

Чи є у вас якісь – або питання по приводу цього огляду? Якщо це так, просто залиште свій коментар нижче , і я повинен повернутися до вас в протягом короткого періоду часу.

Натисніть тут , щоб замовити Penomet Інтернет »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

59/100 : by 177 users
Penomet Review
BLACK FRIDAY 20% OFF »