Hunter täienduse Pack Review – Blackwolf Workout Täiendus Mehed

Home » Review » Blackwolf » Hunter täienduse Pack Review – Blackwolf Workout Täiendus Mehed

Last Updated on

Lühike sissejuhatus

Black Wolf Hunter Pack Review - parim treening korstnad Mehed

Blackwolf Workout Hunter Pack täienduse virna, mis aitab teil saada rohkem lihaseid. See ettevõte on ainulaadne, et nad pakuvad täiendada korstnad, mitte üksikud tooted. Virna on lihtsalt teine ​​nimi antud rühma toidulisandeid müüakse koos.

Üks korstnad et Blackwolf teeb tuntakse Hunter Pack. Hunter Pack kaasas kolm erinevat toidulisandeid, üks iga treening etapis. Hunter Pack sisaldab pre-workout, intra-treening, ja pärast treeningut täiendada. Edasi vaatame lähemalt iga täiendus selles virnas.

Mis Toidulisandid olete Blackwolf Workout Hunter Pack?

Kolm toidulisandeid on virna Track, Hunt ja Likvideerida. Mul on anda laenu selle firma loomiseks cool kõlav täiendada nimed. Need täiendused on täis koostisosi, et anda teile rohkem lihaseid. Iga täiendus selles virnas pakub ainulaadset võimalust teile keha soovite.

Track – põhieelis: Intense Energia- ja Focus

Rada on enne-treeninguse täiendada Hunter Pack. See lisa sisaldab üle 15 kasulik koostisosi kasutatakse, et aidata teil saada kõige oma treeningu.

Rada sisaldab tsinki, mis on teada, et aidata abi valkude sünteesi. Suurenenud valgusünteesi tähendab rohkem valku läheb hoone lihaseid , mitte oma kõhuga.

See lisa sisaldab ka CoQ10 mis aitab suurendada lihasmassi ning vähendab üldist väsimust.

Leiad tiamiin selles täiendamiseks, mis on kasulik suurendada energiat. Tiamiin teisendab süsivesikuid energia , mis muudab selle koostisosa suurepärane kaotada rasva.

Rada sisaldab 3,5 grammi kreatiini, koostisosa, mis suurendab lihasmassi . Üks uuring leidis, et tugevus suureneb 46% juhtudest on teatatud pärast regulaarselt kreatiini kasutamise.

Rada on enne-treeninguse täiendada hämmastav koostisosa nimekirja. Sa soovid kasutada seda täiendada umbes 30 minutit enne treeningut. Rada on tehtud suvel marja maitse, mis maitseb väga ja segab lihtsalt.

Hunt – põhieelis: Mega tõuke Üldine Endurance

Hunt on intra-treening täiendada Hunter Pack. Peamine eesmärk seda täiendada on suurendada oma vastupidavust. Üks oluline element üha lihaste suurus töötab välja piisavalt aega. Paljud uued (ja isegi mõned kogenud) el lihtsalt ei treeningut piisavalt kaua, et näha tohutu tõusu lihasmassi.

See lisa täidetakse kasulik aminohapped sealhulgas L-karnitiin, L-leutsiin, L-valiin ja isoleutsiin. Paljud uuringud on leidnud, et aminohappe toidulisandeid suurendada suurus ja tugevus lihaseid.

Karnitiini on näidanud, et vähendada kuhjumine piimhappe lihaseid. Piimhape on see, mida põhjustab teile lõpuks väsitama ja kehtestati kaalu. Vähendamine piimhappe annab teile rohkem vastupidavust büst läbi vana tõstmine arvestust.

Aminohapped on oluline suurendades lihaskasvu suurendades lihasvastupidavust. Hunt täienduse täis kasulikke aminohappeid. Kui te ei ole rahul oma praeguse treeningu, Hunt muudab seda teile.

Likvideerida – põhieelis: Kiirem lihaste kasvu

Likvideerida on viimane täiendus selle virna ja tehakse võetakse pärast treeningut. Peamine eesmärk seda täiendada on pakkuda suurenenud lihaste kasvu ja kiirema taastumise aega.

Likvideerida sisaldab vadakuvalku, mis on oluline, et suurendada lihaste. Valk on tavaliselt leitud toidud me süüa. Kuid paljud weightlifters ei saada piisavalt valku, siis tahad, et eesmärk ühe grammi kehakaalu alustada panna üles.

On veel aminohapete Likvideerida, mis aitab kaasa täiendavaid lihaskasvu. Kõrvaldada sisaldab ka kaaliumi, kaltsiumi ja C-vitamiini Kaalium on tuntud koostisosa aidata sportlased taastuda treeningu ajal. Kaltsium annab teile tervislikumaks ja tugevamaks luud.

Likvideerida aitab taastuda kiiremini ja edendada suurenenud lihaste kasvu. Sa ei saa olla, et väike tõstja, et ei usu, pärast treeningut toitumine on oluline. Joo Likvideerida ja valmistada osta suurem särgid endale lihaste, siis läheb vaja neid!

Kust leida seda Stack?

Blackwolf Meestele [Hunter Pack] Top Workout Stack for Men 2017.!

See virn on saadaval ainult läbi Blackwolf ametlik veebileht, mis saad klikkides alloleval lingil. Saate suurepärased ekstra kraam kui tellite sealhulgas lahedaid Blackwolf shaker. Tasuta shaker tassi on üks, et paljud weightlifters kasutada oma täiendada jooke. Raputi tassi toimib väga hästi segades kuni need joogid. Olen näinud sarnaseid shaker tassi müüa umbes $ 15, nii saada uus tasuta on kena boonus.

Lisaks tasuta shaker, saab ka viie tasuta treening juhendid . Vaba lisatud juhendid on täis teavet loodud teile parima kuju võimalik. Iga juhend hõlmab konkreetse osa fitness sealhulgas toitumine, treeningu, toidulisandeid ja palju muud. Olen näinud inimesi püüab müüa sarnast juhendid ülespoole $ 50.

Kui te lisate kuni kõik eraldi, siis oleks kulutada veidi üle $ 150. Praegune hind Hunter Pack on umbes $ 80 , mis on nagu saada 50% off võrreldes osta kõike eraldi .

Plussid ja miinused

Plussid:

  • Kolm tehtavad täiendused aitavad teil paremini treening tulemused
  • Täis koostisosi, mis on tagatud teadusuuringute
  • Suurenenud lihaskasvu, rasvkoe kadu, energia ja vastupidavuse
  • Tooted on valmistatud juua, ei tohi olla ohtlikke tablette või injectables

miinused:

  • Tooted on saadaval ainult ühel veebilehel, mistõttu on raske raha ainult tarbijate
  • Mõnikord puudus võib tekkida, tellida kiire kui laos.

Viimane sõna on Blackwolf Workout Hunter Pack:

Paljudel juhtudel saada lihaseid soovite on ainult aja küsimus leida õige toidulisandeid. Hunter Pack ühendab parima lihaste hoone ja kogumine koostisosad ühes virnas. Kolm toidulisandeid selles virnas hästi iga ala treeningut, siis enne, selle ajal ja pärast etappi. Hunter Pack säästab palju aega ja raha, mis kulub leida rühm toidulisandeid, mis oli väga lähedal sellele, mida Blackwolf pakub. Ma väga soovitada Blackwolf Workout Hunter Pack mehed, kes tahavad tõsiselt treening tulemusi .

Blackwolf Workout Review - Võimas Workout Toidulisandid 2017 Blackwolf Workout täiendus Review |  Kas see tõesti toimib?  Blackwolf Workout täiendus Arvustused, hind ja vaba Trial

54/100 : by 135 users
Blackwolf Review
BUY NOW »
Posted by / September 27, 2017