Bathmate Review – Korzystanie tłumiki rękawy z Bathmate

Home » Review » BathMate » Bathmate Review – Korzystanie tłumiki rękawy z Bathmate

slide1

Pompowe Rękawy są stosowane w celu złagodzenia dyskomfortu od ssania pompy penis w swoich jądrach i zatrzymać grzbiety mieszek od kopania w Twojej okolicy miednicy. Większość ludzi, którzy korzystają z rękawa powiedzieć, że to pomaga cel penis bardziej, dając im większą pompę na wale i głowy i usunięcie bólu spowodowanego wypustkami na mieszkiem. Ja korzystałem z tego systemu tulei na mojej starej pompy Hercules zanim przeniesieni do Hydromax i cholernie mogę powiedzieć, że działa cuda.

Pompy takie jak Bathmate Goliath -I Hercules, można dokonać o wiele bardziej skuteczne, wsuwając uniwersalny rękaw pompowania nad mieszkiem przymocowanej do maksymalizacji poziomu pompy i komfort dostaniesz podczas korzystania z niego.

Kosztują zaledwie  kilka dolarów na co Amazon i są doskonałym dodatkiem do każdej pompy, nawet Penomet.

Uniwersalny rękaw - Koszt wynosi od 5-7 dolarów.  Te pasowały starym stylu osłonę na Herkulesa, Goliata, a także może być wykorzystywane na Penomet getry.
Uniwersalny rękaw – Koszt wynosi od 5-7 dolarów. Te pasowały starym stylu osłonę na Herkulesa, Goliata, a także może być wykorzystywane na Penomet getry.

 

Wystarczy pokazując pompowania rękawa i pompa osłonę Hercules.
Wystarczy pokazując pompowania rękawa i pompa osłonę Hercules.

 

Umieścić uniwersalny rękaw nad getry pierwszego grzbietu oraz zapewnienie jego napięty dookoła.  Rękawy wykonane są z gumy silikonowej, więc rozciąga się wokół łatwo.
Umieścić uniwersalny rękaw nad getry pierwszego grzbietu oraz zapewnienie jego napięty dookoła. Rękawy wykonane są z gumy silikonowej, więc rozciąga się wokół łatwo.

 

Wcisnąć reszty rękawa wewnątrz mieszka ochronnego, jak pokazano.
Wcisnąć reszty rękawa wewnątrz mieszka ochronnego, jak pokazano.

 

Powinno to wyglądać podobnie do tego, z tuleją osiągając całą drogę wewnątrz pierwszego rowka mieszkiem.  Widać kąt gaiter tutaj.
Powinno to wyglądać podobnie do tego, z tuleją osiągając całą drogę wewnątrz pierwszego rowka mieszkiem. Widać kąt gaiter tutaj.

 

Można dostrzec korzyści płynące z rękawa już.  Stworzyła mniejszy otwór i bardziej skoncentrowane podciśnienie na swoim penisa.  Ten mniejszy otwór, co zapobiega piłki przed zasysane.
Można dostrzec korzyści płynące z rękawa już. Stworzyła mniejszy otwór i bardziej skoncentrowane podciśnienie na swoim penisa. Ten mniejszy otwór, co zapobiega piłki przed zasysane.

 

 Tuleja nie powinna sięgać wyżej niż gaiter wewnątrz pompy, a podczas pompowania rękawa przyzwyczajenie się bardzo widoczne.
Tuleja nie powinna sięgać wyżej niż gaiter wewnątrz pompy, a podczas pompowania rękawa przyzwyczajenie się bardzo widoczne.

 

Oto gotowy Hercules z pompowania rękawa nad oryginalnym mieszkiem.  Nie jest to zły wygląd, i to o wiele lepsze pompy.
Oto gotowy Hercules z pompowania rękawa nad oryginalnym mieszkiem. Nie jest to zły wygląd, i to o wiele lepsze pompy.

Musisz być w 75% wyprostowany przy pierwszej próbie z wykorzystaniem tej metody do pompowania, coraz wiotkie penisa za pomocą tulei jest wyzwaniem.

Korzystanie z rękawami daje jeden z najlepszych sesji Bathmate kiedykolwiek miałem, bez nadruków z mieszkiem i ogromnie wzrosła pompy na penisa. Polecam używanie rękawy do każdego, kto ma stare getrów stylu. To jak się zupełnie nowa pompa penis a rezultaty widać będzie rakieta szczególnie w obwodowego wałka wydziału.

kliknij tutaj Jeśli nie czytałeś mój przegląd Bathmate

I wchodzić w szczegóły na temat każdej z pomp Bathmate, rozmiarów i własnego doświadczenia. To wielka pompa dla pieniędzy, zwłaszcza pompy wstępnej Hydromax, które są o wiele tańsze teraz- i działać tak samo dobrze podczas korzystania z techniki rękawa jak ten.

Uwagi:

  • Napełnianie pompy wodą potrwa trochę dłużej podczas korzystania z rękawa, nic wielkiego po prostu korzystać z kranu zamiast zanurzenie go w wodzie.
  • To nie ma pompy silniejszymi, ssąca będzie taka sama. To przenosi nacisk podciśnienia na penisa, a nie dzielenie tego ssania z Twojej okolicy łonowej.
  • Będziesz musiał golić pubes używać this- ale ogólnie rzecz biorąc trzeba będzie co najmniej przycinać pubes aby uzyskać dobry ssący z dowolną pompą czy to pompy wodnej lub powietrznej opiera.
  • Jeśli masz problem z uzyskaniem penisa przez tuleję przy użyciu zgodnie z instrukcjami, spróbuj przesuwne tuleja wyżej na zewnątrz mieszkiem. Trzecia od dołu jest popularnym wyborem, i sprawia, że ​​tuleja wewnętrzna krótsze i nieco szerszy.

Czy mogę kupić Bathmate Hydropump?

Chyba tak. Przez wygląda rzeczy, ten produkt jest pewny zwycięzca, a wyniki są gwarantowane przez firmę. Jeśli używamy go w prawo, masz prawie żadnych wad i prawie wszystkie pozytywy.

Rozmiar ma znaczenie. Przynajmniej to, co mi powiedziała.

I uwierzył jej, więc postanowiłem coś z tym zrobić.

A teraz wiele dziewcząt wiedzieć, że rozmiar ma znaczenie, a ja jestem facetem, który dostał, aby pokazać im, dlaczego.

Hydromax-x30-x40-Standard-Pakiet

Hydromax-x30-x40-platynowo-Pakiet

kliknij tutaj aby zamówić Bathmate teraz online

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

88/100 : by 264 users
BathMate Review
BUY NOW »