Bathmate Recenzia – Bathmate Hydromax darčekové sady a Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Home » Review » BathMate » Bathmate Recenzia – Bathmate Hydromax darčekové sady a Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Bathmate Hydromax darčekové sady – Čo je v cene

V Bathmate darčekové sady obsahujú všetko, čo potrebujete začať čerpať s novým Hydromax čerpadla. Súprava je naozaj skôr darček pre seba, neviem si predstaviť, darovanie to na Vianoce / Holiday času svojmu známemu, ak vy dvaja ste naozaj tesné.

Tieto darčekové sady sú k dispozícii len pre nové Hydromax radu čerpadiel, ak chcete doplnky pre Goliáša alebo Hercules ste smolu.

* Tu je pohľad na to, čo dostanete s darom set-zlomím dole hodnotu.

Bathmate-Hydromax-dar

Čo je v cene v súprave:

 • Hydromax X30 / X40 Hydropump ($ 159,90)
 • Bathmate Sprchovací kút popruh ($ 30,53)
 • Bathmate Bag ($ od 48,00)
 • Bathamte Kondómy (??. ??)
 • Bathmate Lube (100 ml) (15,23)
 • Bathmate uterákov (zadarmo w / vrece)
 • Bathmate čistiaca kefa ($ 15,28)
 • Bathmate USB Stick ($ 22,47)

Celkové náklady dokúpiť: $ 276,18 Darčeková sada balenie Cena: $ 240,00

Dar set možné objednať buď s X30 , alebo x40 čerpadlá, pekný ponúkajú to mužom všetkých veľkostí skôr než zabaliť ho len jednej veľkosti. Tieto sady sú k dispozícii v RED , MODRÉ a CLEAR .

 • Sprchovací popruh je nevyhnutný, a ak ste objednávanie Bathmate čerpadlo ako prvý, druhý, alebo 100. čerpadlom budete potrebovať sprche popruh. Bez neho budete mať pevný čas používať to vstávanie v sprche. Takže kúpiť toto príslušenstvo, aj keď nechcete ísť s celou darčekovú sadu.
 • Taška je len Taška udržať celú súpravu dovnútra, nie je to podstatné, ale jej milý, aby všetky vaše veci v jednej oblasti. Pekné a organizovaný je, ako som chcel, aby moje veci, takže som dobre využiť tohto vrecka.
 • Bathmate značkové kondómy môžu byť použité vo vnútri penisu čerpadla, aby sa minimalizovalo zadržiavania vody neskôr pri spustení čerpaní s oveľa vyššou sania a na dlhšiu dobu. Mnoho ľudí si kúpiť pravidelné značkové kondómy za to tiež, že fungujú skvele – Bathmate sa rozhodlo hodiť všetko, čo potrebujete tu.
 • Na vodnej báze mazivo – jediný druh, ktorý chcete použiť s akýmkoľvek hydropump. To umýva off ľahko, nezanecháva šmuhy, a je jedným z viac klzké mazív.
 • Uterák je len uterák haha, ale opäť chceli, aby zahŕňala všetko, čo nový užívateľ bude musieť v kompletnom balení.
 • Ich čistiaca kefka je vlastne celkom kickass nástroj na udržanie rúrku hľadajú nové. Jeho v podstate kuchyne práčka, ale s mäkkou penovou gumou na mieste štetín na normálnu práčke. Používam to veľa, jeho docela durable- ale nie je naozaj nutné, ak vám nevadí, nejaký čas trvá vyčistiť trúbku. Jeho podobné čistenie hlboké poháre, tak to môže byť bolesť bez nástroja.
 • USB Stick sa pridáva ako bonus, a môže byť použitý ako osobné skrýša pre vaše obrázky pokroku. To má háčik kľúčenka na to, takže môžete mať so sebou za všetkých okolností, a ak ste tech pútavé vôbec môžete PW chrániť súbory, ako ja.

Tieto čerpadlá Hydromax sú najlepšie kvality čerpadlá k dispozícii. Rozhliadnite sa okolo seba na to, čo ešte je tam vonku, a pokúsiť sa nájsť niečo, čo vyzerá to v pohode, má otočný systém, veľkú záruku, a osvedčenú pre zväčšenie penisu dlhodobom užívaní.

Čerpadlá sú založené na Bathmate vody (hydropumps) sú;

 • 250% účinnejší ako hustilky
 • Majú 95% úspešnosť
 • Zvyšuje dĺžku penisu & obvod s okamžitým viditeľný

kliknite tu na objednávku Bathmate Hydromax Darčeková sada »

Bathmate príslušenstvo a náhradné diely

Bathmate-príslušenstvoBathmate má široký výber doplnkov pre použitie s ich čerpadlami, z čistiacich prostriedkov na vibračné Krúžky pomáha udržiavať erekciu, zatiaľ čo čerpanie. Tu je zoznam všetkých doplnkov ponúkaných pre Bathmate radu čerpadiel. Tieto náhradné vankúšiky a cestovné tašky sú pre staršie štýl čerpadiel (nie Hydromax séria).

Čistiaceho Kit:

Čistenie kit je dodávaný s kefou špeciálne navrhnutý tak, aby sa vošiel do skúmavky a vyčistiť akékoľvek mydlo zvyšky okolo vnútorného ventilu v hornej časti. To má huba hlavu, aby sa zabránilo poškriabaniu. Je tiež prichádza s dvoma uteráky, kufríku, aby sa vaše Bathmate v a náhradné hlavy pre kefy.

Goliath cestovná taška:

Vodotesná cestovná taška určená pre Bathmate Goliath. Je zips a polo tvrdé škrupiny so slovami ULTRAMAX vytlačených na vrchole. Pekný prípad, odporúčame, ak vlastníte Goliáša. Kapsule-bag

Čistiaca kefka a Sponge hlavy:

Rovnaký čistiaca kefa z čistiaceho kitu vyššie, ale s dvoma hlavami Výmenná huba. Keď potrebujete vymeniť je táto, je dobrým nástrojom pre udržanie svojho penisu čerpadla čisté bez použitia tvrdšie kefy na riad.

Goliath vypchávky:

Jedná sa o pohodlie pad náhrady. Máte jeden na vašej aktuálnej Goliáša alebo Hercules modelu Bathmate. Je vyrobený z penovej gumy, a pomáha pri čerpaní pohodlnejšie pri použití staršieho štýlu manžetu (pre-Hydromax). Súprava je dodávaná s tromi.

Hercules cestovná taška:

Rovnaký štýl vodotesný vak vyrobený pre Hercules. Má rovnaký zips štýl a rovnaký odtlačok ULTRAMAX. Hodí sa Hercules Model.

Sprcha Remienok:

Sprchový kút popruh je nutné pre použitie Bathmate (každý model) pri vstávaní v sprche potreby. To sa viaže k oblasti ventilu a obteká okolo krku používateľa. Jeho pohodlné, a sú vyrobené z odolného materiálu.

Potešenie Rings: Výmena-Bathmate vankúšiky

Vibračné potešenie krúžky na pomoc pri bloodflow a montáž pri použití čerpadla.

Hercules vypchávky:

Náhradné penové podložky pre staré gumovou manžetou na Hercules. 3 v balení.

meradlo:

Pohyblivá pravítko sledovať svoj ​​pokrok, zatiaľ čo čerpanie. Užitočným nástrojom, ale môže byť nahradený s pravidelným pravítkom z obchodu. Tie sú predávané oddelene od Bathmate čerpadla, však oni sú darčekové balíčky k dispozícii, ktoré ponúkajú lepšie riešenie pre čerpadlá, vrátane veľa doplnkov.

Všetky súčasti sú dodávané zo Spojeného kráľovstva spoločne s Bathmate. Aj keď tieto nástroje sú vynikajúce, a budete pravdepodobne potrebovať náhradné podložky – čistiaca kefka je úplne dobrovoľná. Môžete sledovať túto zlú čistiace Mans vodítko , aby sa vaše čerpadlo vyzerajúce a fungujúce ako nové, ak ste chýba hotovosť. V opačnom prípade môžete navštíviť predajňu príslušenstvo a obchod pre náhradné diely podľa toho, čo budete potrebovať.

kliknite tu na objednávku Bathmate doplnky »

Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.

53/100 : by 159 users
BathMate Review
FLASH SALE 20% OFF »